İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kızlar hiç tedavi görmeden aylar sonra kendiliğinden hamile kalan varmı aranızda
benm iki kere plansiz bir kerede ilk denemede oldu canm simdi 4 calismasi yaptik bu ay rabbim nasil hayirliysa oyle yapsin kendimi kasmiyorm sizde ole yapin. haftada 2 3 kere korumasiz iliskiye girin adetten sonra ve adete kadar inss sizinde olur cunku bu ovlasyonu bilmek zor

İnşallah hamilesindir hoşgeldin bu arada

Canım yumurtlama günün hangi gündü peki? Ben de bu ay öyle denedim, bakalım.
Bazen Allah bu hayırsızlardan alacağın hayrı başkasından nasip ediyor. Üzme kendini. Bak hayır işlemek de nasip işi. Onlara iyilik yapmak bile nasip olmuyor böle düşün.

ben 27 günde bir adet oluyorum 11. gün ovülasyonda koyu çıktı 12. günde koyu çıktı 13. gün silikleşti bende 3 günde kocalık beyfendiyi rahat bırakmadım

ben 27 günde bir adet oluyorum 11. gün ovülasyonda koyu çıktı 12. günde koyu çıktı 13. gün silikleşti bende 3 günde kocalık beyfendiyi rahat bırakmadım
Ayy tabi herkesinki farklı olur ama aynı şekilde değerlendirdim inşallah senin gibi tutar. ben de ovu 21. Gündü. 19,20,21,22 yi değerlendirdim

mesela gecen sene. cocugun 3 lu testini yaptik orda. dollenme yani yumurta gunu yaziyordu. oyle teste anlasiliyor kizlar ben 18 de addet gordum. 26. gun calismaya basladim tutan tarih ayin 1 yaziyordu dollenme zamnani ona gore baslayin kuzucuklar

mesela gecen sene. cocugun 3 lu testini yaptik orda. dollenme yani yumurta gunu yaziyordu. oyle teste anlasiliyor kizlar ben 18 de addet gordum. 26. gun calismaya basladim tutan tarih ayin 1 yaziyordu dollenme zamnani ona gore baslayin kuzucuklar
Bi sonraki ayın 1 i mi anlamadım sanırım cehaletime ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…