İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

amin kuzum kucuk ama masslah cok uslu ve emme olayida pek yok cunku biraz zayif ek gida olayina gectik dusun bu yuzden tekrar olsa iyi olur bird bebegin ikizi vardi olsaydi onada bakacaktim oda kucuk olacakti. :) cok sukur. ustedinden geliyorm
Gönlünden geçeni ömrüne hayırlı kılsın Rabbim canım

@dilzapek naptın canım ya sesin çikmadi bugun umarim adet değildir merak ettim seni

mesela ilk cocukta hic bilgim yoktu esimin arkadasina girmistik surekli tuvalete gidiyordum gozle gorunecek kadar fazlaydi artk esma yetr rezil oldun millete ama surekli. geliyordu ordaki kadin kiz sen hamile misin. tuvalate gidiyon yok imkansiz biz yeni evlendik ne hamileligi daha gunume var belli olmaz diyordu test yapmadim birde ben co zayiftim yemek yemek yiyemiyodum birden icimden canar cikti habire acim esim bile sasidi gunum 4 gun gecikince kaynanana dedim kadin kosarrak test almisti en az 20 dk gecince ikinci cizgi kibkirmizi oldu. hemen ozele gitmistk kese yoktu hamilelik vardi degerim 200 kusurdi

Ne güzel bir hikaye. Sen neden ihtimal vermedin hani sonuçta korunmamışsınız ya. Kopkoyu çizgi en sevdiğimden :) ablamın adı da esma ne güzel ismin var.

Ne güzel bir hikaye. Sen neden ihtimal vermedin hani sonuçta korunmamışsınız ya. Kopkoyu çizgi en sevdiğimden :) ablamın adı da esma ne güzel ismin var.
cunku ilk gecede olmustu hic his etmedim kalacagimi birde hamilelik dusunmeemistim cahilik 23 yasindaydim:) sag ol canm . o yuzden supriz oldu gorsrn bir guzel kiz insanlar bakrikca bir daha bakiyor masmavi gozler sabsari saclari tombul beyaz tenli cok guzel; aslinda hepsi guzel

Ayy maşallah. Sizde kim renkli gözlü? Sen mi? Nerelisiniz? Bizimki de olursa kesin sarışın olur da renkli gözlü olmasını çok istesemde genetik olarak mümkün değil :)

Ayy maşallah. Sizde kim renkli gözlü? Sen mi? Nerelisiniz? Bizimki de olursa kesin sarışın olur da renkli gözlü olmasını çok istesemde genetik olarak mümkün değil :)
ben aslen mersinliyim esim karadenizlidir esimin tarafinda var ama onemlisi babam ve kardesleim mavis ben ela gozluyum:) yani baba tarafinda her ailwde 3 kisi 4 kisi mavis

Her iki taraftan var. Maşallah çok da nazar çekerler ama Allah korusun.
cokkkkk hemde:) oglusumda bonus tuaf tipler oda sariain ama renkli degil yeni doganin gozleri masmaviydi sonrada yesilimsi acik elaya sondu oda tam aksine kapkara saci var. saci o kadar cok ki dogunca sacini baglamistik suan iki kulak oluyor saci:)

cokkkkk hemde:) oglusumda bonus tuaf tipler oda sariain ama renkli degil yeni doganin gozleri masmaviydi sonrada yesilimsi acik elaya sondu oda tam aksine kapkara saci var. saci o kadar cok ki dogunca sacini baglamistik suan iki kulak oluyor saci:)
Yaa gözümfe canlandı resmen. Yaşları kaç bu arada?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…