İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Merhabaa arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza. Yumurtlama dönemimde, tam yumurtlama günümden 2 gün önce ve yumırtlama günümden 2 sonra korunmasız ilişki yaşadık eşimle. Geçen ayda korunmasız ilişkimz olmuştu fakat yumurtlama dönemiyle hiç alakası olmayan bir tarihti. Adetim de 11 gün geç gelmişti. Şu anda da adetim 10 gün var ama adet olucakmışım gibi içim bulanıyo böyle bi. :KK22:sol kasığımda normalden farklı şeyler hissediyorum sanki batma seğirme gibi Spermlerin bizim içimizde 3-5 gün yaşadığını biliyorum yumurta da çatlayınca 24-36 saat yaşıyor. Yani bu durumda olması ihtimali daha yüksek günlerde birlikte olduk ama :dua:bilmiyorum
ağustos ve eylül ayında bi dolu bi boş ilişki yaşadım yumurtlamadan bi gün önce yumurtlamadan bi gün sonra tutmadı canım adetim bitti temizlendim 11. 12. 13. günde arka arkaya birlikte oldum ve şuan hamileyim gerçekten o dönemden önce 2 günde bir yumurtlama döneminde 3 gün ilişki şansı arttırıyo bilgin olsun inşallah tutunmuş gerek kalmaz bebişin seninledir

ağustos ve eylül ayında bi dolu bi boş ilişki yaşadım yumurtlamadan bi gün önce yumurtlamadan bi gün sonra tutmadı canım adetim bitti temizlendim 11. 12. 13. günde arka arkaya birlikte oldum ve şuan hamileyim gerçekten o dönemden önce 2 günde bir yumurtlama döneminde 3 gün ilişki şansı arttırıyo bilgin olsun inşallah tutunmuş gerek kalmaz bebişin seninledir
Ayy çok sevindim canım inşallah bebeğini sağlıkla alırsın kucağına bakalım beklicem bende artık hayırlısı hakkımızda :dua:

Var bunda bir iş, baya gecikti. Sonucu merakla bekliyorum

İnşallah geç döllenmedir. Biraz daha bekle 12 günde çıkmayabilir sonuç

Kızlar ben de yeni hamile olan bir arkadaşım var aynı zamanda komşum sürekli kahvaltıya çağırıyorum. Kızcağızın sabah erken midesi bulanıyor yatıyor. Öğlen de kahvaltı hazırlamak içinden gelmiyormuş. Hamişlere hizmet Hakka hizmettir diye düşünüp farklı ne yapsam çağırıyorum. Bakarsınız yürekten bir dua eder, Rabbim onun duasını kabul eder kim bilir. :dua:
Çok büyük sevap isliyosun arkadaşım, benimde arkadaşım bana yapıyo öyle Blaze yemeğe çağırıyor bazende kahvaltıya okadar icten dua ediyorumki ona :KK200: bi arka sokagimda gorumcem oturuyo ilk hamileligimde mide bulantisindan ve haksizlikten wc ye gitmekten başka hiçbişey yapamadım 7-11 hafta arası. 1 kere arayipta acmisin bişeye ihtiyacın varmı diye sormadi pislik, bide ben hastanede düşük yapıyorum utanmadan evde facebook instagram foto paylasmis oğluyla pizza yerken , oglumla pizza keyfi diye Allah biliyor beddua etmedim eşimin ablasidir diye (kayinpederim 14 sene önce vefat etmiş , kayinvalidem biz 6 aylık evkiyken vefat etti . Çok hanim bi kadındı keşke yasaydi bana burda anne olmuştu. O kadından bu ki nasıl çıkmış anlamadim) ama Hayır duada edesim gelmiyor :lülülü:

Çok büyük sevap isliyosun arkadaşım, benimde arkadaşım bana yapıyo öyle Blaze yemeğe çağırıyor bazende kahvaltıya okadar icten dua ediyorumki ona :KK200: bi arka sokagimda gorumcem oturuyo ilk hamileligimde mide bulantisindan ve haksizlikten wc ye gitmekten başka hiçbişey yapamadım 7-11 hafta arası. 1 kere arayipta acmisin bişeye ihtiyacın varmı diye sormadi pislik, bide ben hastanede düşük yapıyorum utanmadan evde facebook instagram foto paylasmis oğluyla pizza yerken , oglumla pizza keyfi diye Allah biliyor beddua etmedim eşimin ablasidir diye (kayinpederim 14 sene önce vefat etmiş , kayinvalidem biz 6 aylık evkiyken vefat etti . Çok hanim bi kadındı keşke yasaydi bana burda anne olmuştu. O kadından bu ki nasıl çıkmış anlamadim) ama Hayır duada edesim gelmiyor :lülülü:
İnsan yakınlarından bekliyo canım ama kan bagi değil maalesef gönül bağı daha önemli günümüzde

ne demisler mazlumdan zalim zalimdrn mazlum dogar:)

isteyen herkesin tez vakitte sağlıklı analı babalı büyütebileceği evlatları olsun inşallah.ben de isteyen herkese dua ediyorum. ama hiç bi belirtim de yok kızlar ya böyle düşündükçe de üzülüyorum:KK43:

X