İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bide tek belirtim 2 gecedir ayaklarima ve vucuduma ates basiyor ayaklrim yaniyor uyurken soyunuyrm yorganin disindada usume geliyor garip degilmi

Bide tek belirtim 2 gecedir ayaklarima ve vucuduma ates basiyor ayaklrim yaniyor uyurken soyunuyrm yorganin disindada usume geliyor garip degilmi
benim öyle daral geliyo atıyorum üstümdekileri sonra üşümeye başlıyorum özellikle uyurken ayaklarım alev topuna dönüşüyor :)

Bu gecicidir dimi bole 9 ay menapozlu gibi benim adam amerikali valla turkler gibide degil atmasa beni yataktan bari sabah baska bi ulkeye uctu is geregi bana diyorki sabah 6 da neden soyundun havaalanina yetismem gerek tovbe ya diyemedimki adama yaniyorum tovbe tovbe yanlis anlasilmasin valla yanmak sicak anlamnda

Bu gecicidir dimi bole 9 ay menapozlu gibi benim adam amerikali valla turkler gibide degil atmasa beni yataktan bari sabah baska bi ulkeye uctu is geregi bana diyorki sabah 6 da neden soyundun havaalanina yetismem gerek tovbe ya diyemedimki adama yaniyorum tovbe tovbe yanlis anlasilmasin valla yanmak sicak anlamnda
Ay güldürdün :))) inşallah sürmez canım ben oğluma hamileyken böyle değildim mesela bu hamileliğim farklı seyrediyor, sende de farklı gelişmeler gösterebilir :)

:KK70: Ahahhah çok güldüm :KK70:

Ya Allahim nasip etsinde sonu gelir Allahin izniyle benim acelem yok ama olursada acaip mutlu olurum 26 yasindayim esim sporcu hayatimiz guzel yani renkli olur benim icin isimden biraz aileme vakit ayirabilirim bide bebekleri cok seviyorum esimide cok seviyorum amin Allahim sen dogrusunu bilirsin . Buarada cok inancliyimdir hem katolik hemde musluman bi ciftin tek cocuguyum allaha com dua ettim buraya gelmeden once hz.Yusa kabrine gittim hayirlisi olsun hakimda dedim yinr aynisini diyrm

Ya Allahim nasip etsinde sonu gelir Allahin izniyle benim acelem yok ama olursada acaip mutlu olurum 26 yasindayim esim sporcu hayatimiz guzel yani renkli olur benim icin isimden biraz aileme vakit ayirabilirim bide bebekleri cok seviyorum esimide cok seviyorum amin Allahim sen dogrusunu bilirsin . Buarada cok inancliyimdir hem katolik hemde musluman bi ciftin tek cocuguyum allaha com dua ettim buraya gelmeden once hz.Yusa kabrine gittim hayirlisi olsun hakimda dedim yinr aynisini diyrm
Hakkında hayırlısı olsun canım :)

Bide benin kaynana cocugun adini medusa koymak istiyor ben bisey diymyrm o nerdese odur son soz tek dua m Allahim cok sey istyrm ama bari erkek olsun lutfen ozaman bu isim koyamicak ya insanlar hamile kalinca neler dusunuyor ben neler

Baya 5 var. Arada göğsüme iğne batıyor. Arada kasığıma iğne batıyor. Katı kreması bir akıntı arada. Ben üşürüm normalde vucudum sıcak ve kısa koluyla geziyorum.

Bide benin kaynana cocugun adini medusa koymak istiyor ben bisey diymyrm o nerdese odur son soz tek dua m Allahim cok sey istyrm ama bari erkek olsun lutfen ozaman bu isim koyamicak ya insanlar hamile kalinca neler dusunuyor ben neler

Çok ilginç genelde yabancılarda kaynana muhabbeti yoktur karışmazşar hiç o bizim Türk annelerine mahsus sanıyordum :KK70:

Baya 5 var. Arada göğsüme iğne batıyor. Arada kasığıma iğne batıyor. Katı kreması bir akıntı arada. Ben üşürüm normalde vucudum sıcak ve kısa koluyla geziyorum.

Ya ben bu ayki korunmasız ilişkiden(takvime göre yumurtlama günüme denk gelmişti tam da) 2 gün sonra uyku basması yaşadım. Bir hafta sürdü sonra geçti. O kadar erken hemen uykusuzluk olması falan saçma dimi; çok sonra çıkmaz mı belirtiler? 2 gün çok erken dimi. Henüz adet olmadım test de yapmadım açıkçası ihtimal vermiyorum diye ama kasık batmalarım olduğundan yavaş yavaş acaba mı demiyor da değilim.

Bu konuda çok katıyımdır ben, benim kayınvalidem de ilkinde istediğini koymadık şimdi rest çekti erkek olursa ömer koyacaksınız kız olursa kendiniz karar verin diye, bende eşimle konuştum ortak bi isim belirleyip koyalım yoksa istemiyorum dedim eşimde benden yana oldu sağolsun.

Aklımda şey var şimdi, düşündüğümüz güzel isimleri küçük kağıtlara yazıp kavanoza koymak ve oğlumun sectiği ismi koymak var bakalım hayırlısıyla inşallah

Gerçi bunları düşünmek için henüzz çokkk erken:)

Benimki malesefki anneci hemde cok fazla cevremdekiler bana sen mukkemel birisin kimse dayanamaz gormuymsn diyor ama ben esime cok asigim cok zorluklar cektim amerikaya almadilar ayri kaldim baska ulkeye gittim yasadim askim icin en guzel 6 yilimi ulke ulke gezerek pesinde gecirdim sanirim oyuzden artik yorulmusum bunlar cok basit geliyor heleki kaynanam benim cok zor bi kadin sever beni turk oldugum icin digerlerinden baska sever ama dusun digerlerinin halini ben babasinin adini koymak istyrm diyorm ya nasil sevmissem ama kiz olursade istedigim bi isim var bakalim kaynanadan ses ciknazsa

Ya ben bu ayki korunmasız ilişkiden(takvime göre yumurtlama günüme denk gelmişti tam da) 2 gün sonra uyku basması yaşadım. Bir hafta sürdü sonra geçti. O kadar erken hemen uykusuzluk olması falan saçma dimi; çok sonra çıkmaz mı belirtiler? 2 gün çok erken dimi. Henüz adet olmadım test de yapmadım açıkçası ihtimal vermiyorum diye ama kasık batmalarım olduğundan yavaş yavaş acaba mı demiyor da değilim.
Aaa o uyku ben de de oldu ınanır misin yum takibi yaptim. Yumdan 2/3 gun sobra 4/5 gun deli uykum vardi sonra yerini uykusuzluga birakti. Birde yatinca hmn daliyprum ve karisik birseyler goruyorum hatirlamiyorum ruyamdaa

Aaa o uyku ben de de oldu ınanır misin yum takibi yaptim. Yumdan 2/3 gun sobra 4/5 gun deli uykum vardi sonra yerini uykusuzluga birakti. Birde yatinca hmn daliyprum ve karisik birseyler goruyorum hatirlamiyorum ruyamdaa

Adetine ne kadar var peki? Test mi yapsam bilmiyorum bir yandan da daha yeni mi yumurtlamaya başladım acaba kasık ağrılarım ondan mıydı diyorum. Adetlerim çok düzenli olmadığı için...

not: adet olucam sanırım az önce merdiven çıktım ve adet öncesi merdiven çıktığımda yaşadığım karın ağrısı var şu an :KK70: Neyse bir adet olayım da yazarım buraya bu ay ne belirtiler yaşadım ama hüsranla sonuçlandı :KK70: Adet olmazsam da hafta sonuna kadar; test yaparım.

Adetine ne kadar var peki? Test mi yapsam bilmiyorum bir yandan da daha yeni mi yumurtlamaya başladım acaba kasık ağrılarım ondan mıydı diyorum. Adetlerim çok düzenli olmadığı için...

not: adet olucam sanırım az önce merdiven çıktım ve adet öncesi merdiven çıktığımda yaşadığım karın ağrısı var şu an :KK70: Neyse bir adet olayım da yazarım buraya bu ay ne belirtiler yaşadım ama hüsranla sonuçlandı :KK70: Adet olmazsam da hafta sonuna kadar; test yaparım.
Valla ben an itobariyle grip oldum her yanim dokuluyo gozlerim akiyo burnum kimil kimil. Adet agrim yok ama hapsirinca kasigim batiyor. İnsallah adet olmayiz bebisler gelir
Gebelikle hamilelik belirtileri ayni yalniz. Benim bata 5 var

Eki Görüntüle 2069830 Selam kizlar butun yazilri okudum bana yardim edermisinz lutfen esimin isi icin ispanyadayim bir suredir ama kendi isim icinde yakinda istanbula donucem adetime 6 gun var 3 gundur ates basmalarim oldu ve icinde durduk yere bi hamileyim kelimesi konduramiyrm test alip yaptim ucuzlardan sonucu yukledim silik bisey var ama bu nedemekki biz 2 yildir korunmuyoruz bir kere hamile kaldim ve kalbi durdu dogal yolla kalmistim sonrada hic kalmadm ikimizdede sorun yok dr kontrolu olduk sadece işimiz gereği bazen ayrı kalmalardan bebek planlamadk ama simdi bu cizgi ne 6 gün var ama 3 gün sonra istanbula dönücem dönmemelimyim hamilemiyim sizce
Hamılesın sanırım cnm tbr ederım baya belırgın cıkmıs hemde adetıne bukadar varken bıkac gun sobra tekrardan test yap derım

Valla ben an itobariyle grip oldum her yanim dokuluyo gozlerim akiyo burnum kimil kimil. Adet agrim yok ama hapsirinca kasigim batiyor. İnsallah adet olmayiz bebisler gelir
Gebelikle hamilelik belirtileri ayni yalniz. Benim bata 5 var

İyi bari inşallah hafta sonu adetimiz gelmez de pzt test yaparız :)

Bu arada geçmiş olsun her ihtimale karşı ilaç kullanma ...

X