İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Saygıdeğer insanlar, yapılan testte çok silik aşırı silik böyle ciddi ciddi zor görünen bir ikinci çizgi olmasının bir manası var mı yoksa hiç ciddiye almamalı mıyım sizce?
canım benim ilk çıkan çizgimi başkası olsa negatif deyip atardı ben teste bakmaktan çizgiyi görmeye çalışmaktan kör olacaktım ama emindim gördüğüme, elimde de fazlasıyla test olduğundan sabah akşam tekrarşadıö testi ve git gide belirginleşti

Canm sen sonra test yapınca hemen çıktı mı
Canım evet silik çizgi hemen çıkıyordu ama koyu ve belirgin hale gelmesi bi iki gün daha sürmüştü
Hiççç öyle deme canım bu işler hiç belli olmaz çok yakın bi akrabama tüp bebekle bile olmaz dediler şimdi ikizlerine hamile maşallah, Allah isteyen bekleyen herkese nasip etsin sakın ümitsizliğe kapılma
Bende olmuştu canım hala devam ediyor o akıntı
hakkında hayırlısı olsun canım Rabbim sağlıklı sihhatli bir evlat nasip etsin sana

Tüm cevaplarınız için çok çok teşekkür ederim. Allah hepimize güzel evlatlar nasip etsin. Ben tek ve ilk testimi yaptım. Yoktur bir şey dedim uyduruyorum dedim attım testi. Sağ göğsümde aniden sancılanma oldu kocaman damar belirdi zonkluyor acıyor. Eşim de tutturdu sen hamilesin kesin, bir daha deneyelim test diye. Regl yaklaştı ondandır diyorum inandıramadım. Kesin alır o şimdi başka test yarın, denettirir bana.

İkinci testi yaptığında resmini çekip bize de atar mısın :) Biz de bakalım inş hamilesindir :)

Ben adet oldum canım bakalım bitince baslayacam inşallah bu ay olur sende durumlar ne
Hayırlısı cnm ben de salı gunu baslıcam dun bıttı 9.gun faşan olmus oluyo kısmet ıns uygulayabılırız zamanları sarkmadan planlı

Selam kizlar butun yazilri okudum bana yardim edermisinz lutfen esimin isi icin ispanyadayim bir suredir ama kendi isim icinde yakinda istanbula donucem adetime 6 gun var 3 gundur ates basmalarim oldu ve icinde durduk yere bi hamileyim kelimesi konduramiyrm test alip yaptim ucuzlardan sonucu yukledim silik bisey var ama bu nedemekki biz 2 yildir korunmuyoruz bir kere hamile kaldim ve kalbi durdu dogal yolla kalmistim sonrada hic kalmadm ikimizdede sorun yok dr kontrolu olduk sadece işimiz gereği bazen ayrı kalmalardan bebek planlamadk ama simdi bu cizgi ne 6 gün var ama 3 gün sonra istanbula dönücem dönmemelimyim hamilemiyim sizce

Muhtemelen hamilesin canım ama henüz erken belli ki, silik çıkmış ben şimdiden tebrik ederim :)

Ya acikcasi senin butun yazilarini testlerini gordum okudum dun gece senden cesaretlendim acikcasi insallah hamileyimdir seninde insallah bebisler iyidir
İnşallah canım :) güzel haberini verirsin burdan ama dediğim gibi yeni bir gebelik var gibi benim de ilk testim böyle çıkmıştı canım bence bi kaç gün daha bekleyip kan testi yaptır yurt dışında hemen yapıyorlar mı bilmiyorum ama olmadı bi test daha yapıp emin olursun :)

Butun avrupayi gezdim bu kadar kotu bir ulke gormedim bir kisi bile ingilizce konusmuyor 1 ayda ispanyolcayi cozdum resmen 3 gun sonra donuyrm istanbula en iyisi yurdum dr u simdi uzun bi yolculukla yalniz doncem oyuzden test yapmak istedim en azindan dikkat ederim diye bu arada 29 ekim hasta oldum 9 gun once ovulasyon gunumdu adetimede 6 gun var

Simdi esim burda ogrenirse beni hayatta yolamaz istanbula islerim cok birikti donmem gerek o bi ay sonra ogrensede olur haberim yokmus derim

Elissa iyi ki paylaştın o fotoğrafı. Benimki seninkinin azıcık sönüğüydü işte. Azıcık da olsa ümitlendim şimdi.

Valla ben hic bole cikcagini dusunmemistim resimde belli olmuyor ama canlida cok belli dedim acaba bu ne daha oncede yaptim ama hamileligim disinda hic bole cikmamisti daha oncede ve kesinlikle olmayanlara kendi dr oneririm ben yeni evlendigimde bana pko dediler yumurtlamiysn dediler neler neler ama cok sansliyimki dr mukemmel buraya gelmeden sadece bir ay once kontrollerimi yapti ki bebek icin ole ille olsunda degildim ve tarihlerimi yazdi yolladi

Yolculukta dikkat et canım sağ salim istanbula gelirsin inşallah sonucunu bizimle de paylaş :)

Kesinlikle paylasicam ve ani anina yazicam burda butun konusmalari okurken anladm bu sayfa olmasa bugun test yapmazdim ve dikkat etmezdim hemen folik asitr basladim nolur nolmaz :)) kiz kardesimin iki tane bebegi var biri gec dolenme adet olmadan bir iki gun once kalmisti biride bole silik cikmisti onu aradim direk hayirlisi insallah olur

İyi yapmışsın canım folikasite başlamakla, hakkında hayırlısı ve sağlıklısı olsun inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…