İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hayırlı akşamlar canlar banada bu akıl verin 5.aydir klomen kullanıyorum ayrıca hipotroit var 8kasimda yumurta lik geliştirmiş diye kontrole gittim doktor bakarken siyah bir nokta gördü .Endonezya adet günüm 21 Ekim idi vitamin yazdı . Hamileyimdir inşallah deme

Canım test yaptın mı, ya da dr kan filan aldı mı inşallah hamilesindir

Saygıdeğer insanlar, yapılan testte çok silik aşırı silik böyle ciddi ciddi zor görünen bir ikinci çizgi olmasının bir manası var mı yoksa hiç ciddiye almamalı mıyım sizce?

Bende şimdi yaptım test negatif çıktı bende saçmaladım aynı şekilde yine hayal kırıklığı inşallah senin vardır

Regl günün geldi mi? Gelmediyse üzülme hala şans var. Benim pek ümidim yok çünkü çok sağlıksız biriyim. Kısır kedinin bile benden çok hamile kalma ihtimali vardır. Her ne olursa olsun üzülme sakın. <3

Neden canm neyin var senin? Benim 4 gün var reglime

Merhaba günaydın arkadaşlar. Baya 7 var belirgin bir ağrım yok. 2 oğlum var. İnşallah bu ay tutmuştur. İki kürtajım var. Kalbi atmadı. Dün sarımsı katı kıvamlı biakıntım oldu. Siz de de oldu mu?

Kalp hastalığım var, bir de midemde yara var asla vitamin kabul edemiyor vücudum. Gıdalardan da vitamin alamıyorum. O yüzden günlerim uyumakla ve ölü gibi görünmekle geçiyor. Belki de çocuğun olmaması en hayırlısıdır bilmiyorum.

Kadın Doğuma gitmişsindir mutlaka olmama durumunu onlar bilir canm neden olmasın bence olur ümitsizliğe kapılma şakın

Bakalım kuzum, çok teşekkür ederim desteğin için. Hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun. Senin de kucağına sağlıklı güzel bir tosuncuk versin inşallah.

İnşallah canım benim yumurtalarım geçen ay çatlamadığı için kist oluştu şimdi ovulasyon akıntısını gördüm ya bu çatlamış demek mi oluyor

Benim de normalde adet günüm dündü(takvime göre) ama son bir haftadır kasık agrısı yaşıyordun bu sabah yumurta beyazı akıntıyı gördüm sanırım daha anca yumurtluyorum. Adetlerm son bir kaç ayda düzensizleşmeyw başladı 2 hafta falan geç oluyorum takip edemiyorum artık hiçbir şeyi. Bu ay da sanırım 2 hafta sonra olacağım bugün girdiysem ovülasyon dönemine..

Yalnız her ay bu akıntı olmuyor bende; acaba olmadığı aylarda yumurtlamadığım ya da yumurtanın çatlamadığı anlamına mı geliyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…