İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hayalet bi çizgi yakaladım sonunda

Eklentiler

• 1505315870553.jpg
    97,7 KB · Görüntüleme: 3.462
belirtilerim devam ediyor, kasıklarımda ara ara ağrı var, göğüslerim şiş ve acıyor, BAT'a 5 kaldı, dayanamayıp bugün testaldım eczanede predictor kalmamış, 4 tl'lik olandan aldım, güya sabahı bekleyecektim ama yine dayanamayıp yaptım. Sonuç: negatif
kısmet bir daha ki aya belki de

Bata beş kala gün içinde çıkmaması normal kana bile yeni yeni karışıyor.

Selam arkadaslar benimde atetime 10 gun fln var 6 aydir evliyim ve hic korunmadik bu ay yumurtlama gunum gecti ve migde bulantim bas agrisi halsizlik kasiklarimda adet olcakmisim gibi agri ara ara batma oluyo
adetinden once bu ve buna benzer belirtiler yasayan varmi yardimci olursaniz sevinirim

Yumurtlama günün geçtiyse hamilelik belrtileri olabilir canım

Merhaba arkadaşlar bende 1 yıllık evliyim evlilik yıldönümü için korunmamıştık bende ilk denemede hamile kaldım 10 haftalık oldu gebeliğim ilk gece ilk defa sağ yumurtalığımda sancı hissetmiştim kasık agrım oldu bi belirtiyse bende bu olmuştu

Yapıcam akşam üzeri canım bakalım dün çıkan çizgi belirginleşcek mi hiç umudum yok ama bata kadar devam edicem testlere
Neden umudun yok canım hayalet çıkması bile büyük avantaj hiç çıkmaması sıkıntı umut var bence benimde 7 gün kaldı da tutuyorum kendimi:)

Neden umudun yok canım hayalet çıkması bile büyük avantaj hiç çıkmaması sıkıntı umut var bence benimde 7 gün kaldı da tutuyorum kendimi:)
Butun belirtilerim kayboldu adete 4gun var olsa simdiye cikardi diyorum hic bisey hissetmiyorum tabi belli de olmaz bi yanim umutsuz bi yanim merakla gunumu bekliyor senin de az kalmis sayilir insallah bebisin seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…