İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Eger hamileysen ve ustune goruyosan kan testinde belli olur canim ama bence bi kac gun bekle ustune gorme yogun olmuyormus bildigim kadariyla bi kac gun hafif sekilde suruyomus kanama

Tamam psikolojik belirtiler yaşıyoruz aslında yumurtalıklarda kalp gibi beyin gibi o kadar hassas ki sizin düşünlerinizden takıntılarınızdan etkilenebiliyor zor olan cazip gelir ya aslında hepimizin ki o hesap Rabbim hayırlı zamanda hayırlısı ile versin hepimize Aminnn
Aminnnn

Eger hamileysen ve ustune goruyosan kan testinde belli olur canim ama bence bi kac gun bekle ustune gorme yogun olmuyormus bildigim kadariyla bi kac gun hafif sekilde suruyomus kanama

Benim sabah kalktığımda ped doluydu resmen ama şimdi sabahtan beri bikaç damla geldi. Çok az gelmekte devam ediyo. Ama sancım çok. Nabzım da çok yüksek. Bende hep yüksek olur 80falan. Ama şimdi 105. Ne yapacağımı bilmiyorum

Benim sabah kalktığımda ped doluydu resmen ama şimdi sabahtan beri bikaç damla geldi. Çok az gelmekte devam ediyo. Ama sancım çok. Nabzım da çok yüksek. Bende hep yüksek olur 80falan. Ama şimdi 105. Ne yapacağımı bilmiyorum
Kan ver en azindan icin rahatlar belki stres yapiyosun farkinda olmadan adetin tam gelmiyo kafan rahatlarsa hic degilse kanama normale doner yada tam tersi bebek varsa da tedbirini alirsin canim

Kan testi netleştirir merakını gebelik oluştuğunda hafif kanamalar olur yerleşme kanaması denilen stres yaptığın bir konu yada hava değişikliyi yaptıysan da olur bide ne kadar sürelik evlisin yeni evlilerde hormon değişikliğin de de olabiliyor ayrıca ben hemşireyim nabzın 100 olması normal panik yapma 120 ve ☝Üzeri olunca taşikardi oluyor bol su iç bide susuz da kalmış olabilrsin

Kan testi netleştirir merakını gebelik oluştuğunda hafif kanamalar olur yerleşme kanaması denilen stres yaptığın bir konu yada hava değişikliyi yaptıysan da olur bide ne kadar sürelik evlisin yeni evlilerde hormon değişikliğin de de olabiliyor ayrıca ben hemşireyim nabzın 100 olması normal panik yapma 120 ve ☝Üzeri olunca taşikardi oluyor bol su iç bide susuz da kalmış olabilrsin

İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş :)) evet geçen gün çok stressli bi gün geçirdim bilmiyorum kanama belki ondan kaynaklı olabilir. Ben internette baktım normal nabız 60-80arası olmalı diyor. Bide hemişeciğim nabzımı nasıl normale döndürebilirim. Kalbim hızla çarpıyor sanki uzun bir yol koşmuşum gibi. Bide adetliyken kan verebilirmiyimki?

Kan ver en azindan icin rahatlar belki stres yapiyosun farkinda olmadan adetin tam gelmiyo kafan rahatlarsa hic degilse kanama normale doner yada tam tersi bebek varsa da tedbirini alirsin canim

İnşaALLAH rahatlasın artık şu içim :KK61:

Acaba kimyasal gebelik geçiriyor olabilirmiyim ? Şimdi gördüm k.gebelik hakkında. Senin bilgin varmı hiç?
Kimyasalda test cubugu battan once pozitif gosteriyo normal hamilelik gibi ama bat gunu de kanama ile birlikte sokuluyo vucuttan cok fazla bilgim yok ama bu sekilde oldugunu biliyorum

Kızlar merhaba. Ben geçen gün bi stress yaşadım o belirtilerden sonra umarom beni ve belirtilerimi hatırladınız tekrar etmiyim şimdi :) regle 4günüm vatdı. Stress yaşadım ve karnımda sancılar hissettim dün sabahtan beri ağrılarım oldu çok. Biraz geçti gibi, eşimle dışarı çıktık korku filmine gittik. Filmi izlerken sancılarım tekrar başladı ve bi akıntı hissettim filmden sonra tuvalete gittiğimde çamaşırımda hafif pembemsi kan vardı. Eve dönüşte test yaptım ama negatif çıktı. Anlamadım adetmi oldum yoksa bu neyin kanaması. Normalde ben günümde ya da günümden 1, maksimum 2 gün önce adet olurdum. Ama şimdi 4gün farkla
Yerleşme kanaması adete 4 gün kala ya da adet tarihinde olabiliyor canım. Kısa sürebildiği gibi. aylarca da sürebiliyor. Belki öyledir. Pembe veya kahverengi oluyor oğlumda beklenen adet tarihinde pembe başlayıp kahverengi devam eden aylarca süren çok uzun süren kanamalarım oldu.

Nabzın zaten normal canım normale getircek bir durum yok aslında sakinleşmek istiyorsAn bnde kendimi çok dinlediğimde olur papatya çayı içince mis oluyorsun gebelik herkesin o kadar farklı oluyor ki hatta hiç belirtisiz 9 ay geçirenler bile var o yüzden yine Dr diyorum sana jinekolog git mutlaka

Yerleşme kanaması adete 4 gün kala ya da adet tarihinde olabiliyor canım. Kısa sürebildiği gibi. aylarca da sürebiliyor. Belki öyledir. Pembe veya kahverengi oluyor oğlumda beklenen adet tarihinde pembe başlayıp kahverengi devam eden aylarca süren çok uzun süren kanamalarım oldu.

Yaaa inşaALLAH öyledir canım ya

Adetli
İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş :)) evet geçen gün çok stressli bi gün geçirdim bilmiyorum kanama belki ondan kaynaklı olabilir. Ben internette baktım normal nabız 60-80arası olmalı diyor. Bide hemişeciğim nabzımı nasıl normale döndürebilirim. Kalbim hızla çarpıyor sanki uzun bir yol koşmuşum gibi. Bide adetliyken kan verebilirmiyimki?
yken

X