İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

benım bugun kasık batmalarım var korkarım adette 4 gun kala agerısı gıbı zaten hamıle olursam sasırırım

Kızlar merhaba. Ben geçen gün bi stress yaşadım o belirtilerden sonra umarom beni ve belirtilerimi hatırladınız tekrar etmiyim şimdi :) regle 4günüm vatdı. Stress yaşadım ve karnımda sancılar hissettim dün sabahtan beri ağrılarım oldu çok. Biraz geçti gibi, eşimle dışarı çıktık korku filmine gittik. Filmi izlerken sancılarım tekrar başladı ve bi akıntı hissettim filmden sonra tuvalete gittiğimde çamaşırımda hafif pembemsi kan vardı. Eve dönüşte test yaptım ama negatif çıktı. Anlamadım adetmi oldum yoksa bu neyin kanaması. Normalde ben günümde ya da günümden 1, maksimum 2 gün önce adet olurdum. Ama şimdi 4gün farkla

bazen hava stres etkılıyor cnm muhtemelen adet oldun eger dewam etmesse kanaman 2 gün bekle kan testı yap

Kanama artmazsa devam etmezse yine test yap canim insallah yerlesme kanamasi filandir

Kanama artmazsa devam etmezse yine test yap canim insallah yerlesme kanamasi filandir

Ya işte sıkıntı da orda canım. Dün kanamam devam etmedi. Gece eşimle birlikte olduk sabah kanamalı uyandım ped kan içindeydi halen de devam ediyor sanırım adet oldum ama sancılarım çok farklı adet sancısından. Sol tatafımda batmalar oluyo. Göğüslerim de acıyor. Ayrıca adet olduysam bile 12gün önceden adet belirtisi yaşanırmı? Ben hep adet olucağım gün ya da evelsi gün yaşardım belirtileri. Şaştım kaldım kızlar

Ya işte sıkıntı da orda canım. Dün kanamam devam etmedi. Gece eşimle birlikte olduk sabah kanamalı uyandım ped kan içindeydi halen de devam ediyor sanırım adet oldum ama sancılarım çok farklı adet sancısından. Sol tatafımda batmalar oluyo. Göğüslerim de acıyor. Ayrıca adet olduysam bile 12gün önceden adet belirtisi yaşanırmı? Ben hep adet olucağım gün ya da evelsi gün yaşardım belirtileri. Şaştım kaldım kızlar

bazen hava stres etkılıyor cnm muhtemelen adet oldun eger dewam etmesse kanaman 2 gün bekle kan testı yap

Öyle yapıcam. Dün test yaptım çıkmadı olsa çıkar mıydı? Mesela hamile olduğu halde adet gören kızlar var. Adet dönemlerinde test yaptıkları zaman çıkıyomudur sence?

Adet olunup hamile olunmaz cnm dr bile olmaz diyorlar

Yok canom ben kaç kişide gördüm hatta burda bi kız vardı yazmıştı ki benim annem bana hamileyken hamile olduğunı hiç anlamamış çünki düzenli adet görüyormuş. Karnı büyüdüğünde dra gitmişler o zaman hamile olduğunu anlamış ama adeti de doğurana kadar devam etmiş hep. Daha geçen burda okudum ben

Belirtiler benzerlik gösterse de her hamilelik kişiye özel aslında adet ve gebelik belirtileride birbiriyle çok benzer olunca birde hislerimiz karışıp kalbimizle düşünmeye başladık mı yandı gülüm keten helva allak bullak oluyoruz:))

Kanamayi takip et yine de ustune gorme dedikleri olay olabilir canim suphen devam ederse bi kan testi yaptir yoksa da hayirlisi olsun

Kanamayi takip et yine de ustune gorme dedikleri olay olabilir canim suphen devam ederse bi kan testi yaptir yoksa da hayirlisi olsun

Şu durumda kan testi yapabilir miyim? Canım normalde kasığımın her tarafı ağrırdı ama şimdi 15gündür sol tarafımda başlayan batma hala devam ediyor yürürken çok zorlanıyorum midem de bulanıyor. Bide sol göğüsümün kenarında ağrılar oluyor adet gördüğümden beri hiç olmazdı. Anlamadım gitti. Sence adetimin bitmesimi mi beklesem yoksa hemen mi yapsam kan testini

adetsen kan testı zaten negatıf cıkar canım ama yaptırırsam kafam rahat eder dıyorsan yaptır bence

Tamam psikolojik belirtiler yaşıyoruz aslında yumurtalıklarda kalp gibi beyin gibi o kadar hassas ki sizin düşünlerinizden takıntılarınızdan etkilenebiliyor zor olan cazip gelir ya aslında hepimizin ki o hesap Rabbim hayırlı zamanda hayırlısı ile versin hepimize Aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…