İlişkide bunalmak ve sıkılmak normal mi?

Hep ailem hakkında konu açıyorken şu an ilişkim hakkında açmam biraz garip geldi. Ben 1 yıla yakındır biriyle konuşuyordum ve son 3 aydır bir ilişki içerisindeyiz. Bu arada uzak mesafe ilişkisi. Aramızda kilometreler varr. Kendisi aşırı ilgi gösteren sevgisini hep açıkça belli eden biri. Ben öyle değilim ama. Ancak davranış ve tavırlarımla belli edebiliyorum. Birbirimizi bir şekilde dengeliyoruz. Ama şu sıralar bir bıkkınlık içerisindeyim. Ona asla sonuna kadar bağlanmadım. Hatta psikologumla bu konuyu konuşurken sanki o bana daha çok bağlandı demiştim. Ruhsal durumuma göre psikologum benim daha çok bağlanacağımı ve hayatımın merkezine koyacağımı sanıyordu ama öyle olmadı. Bu arada ilk ilişkim. Her şey o kadar normal ve stabil ilerliyor ki. Asla kıskanma kısıtlama yok. Birbirimizin sınırlarına aşırı saygılıyız. Hiçbir problem yok. Ama ben bunaldım sıkıldım. Bunun sebebi olarak toksik bir ailede büyümemden dolayı diye düşünüyorum. Sevgi sözcüğü kullansa içimde bir his oluşuyor rahatsız edici. Hiç bu kadar ilgi ve sevgi gördüğümü hatırlamıyorum. Güven duyamıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Bu içimdeki sıkıntı biter mi?

19 yaşında ne bu dramatik haller Allah aşkına?
Değermi yani?

Eee katalog mu var ceherrycim.anca bunu bulabilmiş demek ki.

Ferhans de get Allah aşkına, kız gelecek yıl üniversiteye başlayacakmış evet katalog var adı da üniversite :halay: Kendi adıma ünvde 3 farklı çocukla gezdim takıldım 2si fena yakışıklıydı gezdim eğlendim hakkını verdim canıma değsin

Ferhans de get Allah aşkına, kız gelecek yıl üniversiteye başlayacakmış evet katalog var adı da üniversite :halay: Kendi adıma ünvde 3 farklı çocukla gezdim takıldım 2si fena yakışıklıydı gezdim eğlendim hakkını verdim canıma değsin
Onun belki kısmeti yok.yok mu hiç kısmetsiz insan.benim hiç olmadı mesela.25 yaşından sonra olmaya başladı.neyse ben direkt hayatı sevmeyen bir insanım galiba.

Onun belki kısmeti yok.yok mu hiç kısmetsiz insan.benim hiç olmadı mesela.25 yaşından sonra olmaya başladı.neyse ben direkt hayatı sevmeyen bir insanım galiba.

Ferhans farkında mısın konu sahibesi 19 yaşında bir çocuk, onun da içini karartma kendini yeterince yedin zaten:halay: bu konudan git bence ortayaşlı boşanmış ablalara sar:halay:

19 yaşında ne olgunluğu be kızım, 1. olsan olsan ne kadar olgun olabilirsin 2. niye olgun olmak derdindesin, 19 yaş olgun olma değil hayatını delice yaşama yaşı. Boşver olgunluğu falan, kalbini çarptıracak birini bul. Uzak mesafeyi de geç, 20li yaşlarında etrafında tonla insan varken dünyanın en gereksiz şeyi.
Tonla insan olduğuna emin miyiz? Bu ne iyimserlik bacım bugünlerde sende.daha yeni anca doğru dürüst birini bulabildim yıllardır demiyor muydun? Toksik olumluluk var sende bugün.o ne özgüven o yani.

Tonla insan olduğuna emin miyiz? Bu ne iyimserlik bacım bugünlerde sende.daha yeni anca doğru dürüst birini bulabildim yıllardır demiyor muydun? Toksik olumluluk var sende bugün.o ne özgüven o yani.
Yani uzaktan ilişki olduğu için çevrende de illaki insan vardır sana uyacak demeye çalıştı muhtemelen. Siz yanlış anladınız.

X