İlişki ve sosyal medya?

Kızlar size bi şey soracağım. Öncelikle sevgilime karşı böyle bi güvensizliğim yok fakat tabi ki kıskanıyorum ve kaybetmekten korkuyorum. Instagramda ben çoğu kişiyi çıkarttım. Fakat o çıkartmadı tanımadığı kızlar vs.duruyor hala. Böyle bi problem etmedim fakat onun da özen göstermesi isterdim. Ve bana gelen takip isteklerini kabul etmem tanımıyorsam. O da ben de artık etmiyorum fakat önceden ekli olanları çıkarmıyorum ne gerek var demişti ben de üstüne gitmedim. Neyse ben merakıma yenik düştüm ve fake hesaptan istek attım. Kabul etmez diye düşündüm fakat baktım ki etmiş. Üzüldüm ve orda durmam gerekirdi galiba ama mesaj da attım . Sonra bana haber verdi biri bana yazdı falan neyse mesaj yazmasa durur muydu dedim evet kalırdı ama şimdi çıkarırım dedi. Neyse sonra farkına vardım yaptığım çok ezikçe bi şey pişman oldum. Sizce söyleyeyim mi o bendim diye kötü bi şey mi yaptım? Ama söylersem de ne tepki vereceğini bilmiyorum ve gözünde çok ergence ve ezik gibi görünür müyüm?

Konu sahibinin önceki konusuymuş. Belli ki sevgilisi güvenilmez biri, yani mesele takipçi falan değil.

Konu sahibinin diğer konusu da bu. Konu sahibi hazirandan beri 3 konu açmış, bu 3. konusu. Hepsi sevgilisiyle ilgili. İşte sevgili sevgili olmayınca istersen adamın 1 tane bile sosyal medya hesabı olmasın fark etmez. Mesele sosyal medya değil mesele dürüstlük.

Konu sahibinin önceki konusuymuş. Belli ki sevgilisi güvenilmez biri, yani mesele takipçi falan değil.
Arada güven yok o kısmı aşikâr. Ayyy vardı benim de böyle gram güven vermeyen bikinili kadın fotoları likelayan bi eski sevgilim.
Sonraki sevgilim çok daha yakışıklıydı, çok daha takipçisi vardı ama çok güven vermişti bana, "şifremi sana vereyim, istediğini sil benim için önemli değil" demişti ben hiç bu konulara girmediğim halde. Ben de o böyle yapınca hiç silme gereği duymadım. Hatta bir kızın uzun ilanı aşk mesajlarına şahit oldum ben hesabındayken. Yine umursamamıştım.

Konu sahibine önerim bu adamdan ayrılması olur. Bahsettiğim ilk ilişkimden biliyorum insanı paranoyak ediyor bu tarz erkekler.

Eski konuları iyi ki paylaştın önceki temennim adam kızı umarım bırakırdı.....ama okuduklarimdan sonra İNŞALLAH konu sahibi az kendini sevmeye başlar,akillanirda bu cins adamdan kendini kurtarır yoksa çok fena başını yakmış olacak

Kız bu sıcakta kafanız da götürüyor ha

Konu sahibi için sosyal medya, takipçi sayısı bu kadar önemliyse daha flört aşamasındayken adamın sosyal medyasına bakıp " bu adam bana göre değil" demeliydi ama dememiş .

Önceki konuda konu sahibinin açtığı fake hesabın takip isteğini adamın kabul etmesi güven kırıcı zaten. Konu sahibi o hareketten sonra ilişkiyi kesin olarak bitirmeliydi. S selinnzty

Hayır yani rastgele insanlara bile bakıp stalklıyoruz sevgiline de bi bakarsın doğal olarak
Bu ikisi aynı şey değil. Kim olursa olsun kimle takipleşiyor diye merak etmedim. Bu bana ergence geliyor. Bir de sıkıcı ve boğucu. Daha önce de başıma geldi. Bu yapıdaki insanlar melankolik, depresif hatta despot ve kasvetlidir. İçinde yenemedikleri bir komplekleri vardır. Böyle yaparak hayatındaki insana ait hissetidip ait hissetirmeye çalışıyorlar. Lakin çok basit ve bayağı.

Valla gayet de haklısın. Sen şimdi normal hayatta tanıdığı, arkadaşlık ettiği kişileri kastetmiyorsundur muhtemelen. Sırtlan erkek modelleri hayatlarında ciddi bir ilişki yoksa önüne geleni ekliyor. Ciddi ilişki yapınca da çıkarması normal. Çıkarmam ne gerek var vs demesi esas durmasının ne gereği var. Yazıyor olmasa bile kızların paylaşımlarına bakmak falan hoşuna gidiyor bu modellerin. Burda sana karışma adama diyenler kendi sevgilileri böyle bir şey yapsa ne düşünür acaba, anlayışla karşılarlar mi, hiç sanmam. Hoş anlayışla karşılasalar o da büyük problem.

Ben şahsen çok huzursuz olurdum. Ben olsam tanımadığım karşı cinsi listemden çıkarmak için sevgilimle tartışma yaşayıp onun kalbini kırmazdim.

İşte güvenilmez birinin göstergelerinden birisi de buydu. "Tanımadığın" karşı cinsleri listende tutmak veya eklemeye devam etmek. Ama sözlerim dokunmuş "özgüvenli" kadınlara :). Kocalarından sosyal medyayla fazla haşır neşir olmakla ilgili vs problemleri olmadığından giripte merak etme gereği bile duymamışlar. Tebrik ediyorum. Ama müthiş "özgüven" li olduklarından değil kocalarını tebrik ediyorum. Bu özgüven sandıkları şey kocalarında duydukları güven aslında. Neyse, kadınlarımız da doğru insanı seçebilmişler orda haklarını yemeyeyim :). Velhasıl, konu sahibi abartmıyorsunuz kesinlikle. Düşünceleriniz gayet yerinde. Siz sevgiliginizden gayet olağan bir şey beklemişsiniz ama yapmamış. Burda sorununuz ısrar etmek. Eğer size uymuyorsa sen bilirsin diyip yol vermelisiniz. Beklentileriniz sevgililik için de gayet normal bu arada(ciddi ilişkiyse). Illa nişanlı olmak gerekmez. Okul arkadasi tanidik vs neyse ama ciddi düşünüluyorsa hic tanımadık karşı cins listede bulundurulamaz.

Ayrıl. Ve sen niye arkadaşlarını siliyorsun onun yüzünden ? Adam senin sevginden okadar emin ki okadar egosunu tatmin ediyorsun ki hiç biyerine takmıyor bırak onu

Konu "sevgilim tanımadığı birsürü kız takip ediyor" şeklinde açılsaydı yorumlar ayrıl bunla ne işin var diyenlerle dolacaktı. Böyle açılınca "adamın takipçisinden sana ne" olmuş.
Kesinlikle katılıyorum. Mesela şu konuya bakın. Neredeyse aynı. Burada niye herkes yanlış olduğunu söylemiş?

sosyal medya neden var ki zaten ben anlamıyorum cok sacma yerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…