İlişki tavsiyesine ihtiyacım var

Kumar bagımlısı olabılır..Kendı adına bir tasınmazı var mı..Yok ise bagımlıdır..

Deli misin divanemisin bacım bu Türkiye'de ki canım ülkemde ki erkekler de ne hikmetse hep aldatiliyor. Adam saf seviyormus ya adam manyak intihar mektupları, manipüle vss kanmayın bu ruh hastası adama ayrılık süreci yâsayin ve arkaniza bile bakmayın

Harika bi adam?
Kendine, hayatına, ailene değer veriyorsan böyle manipülatif bi şovmenden uzak dur. Kendisi işteyken anasını, yengesini senin yanına yollayacakmış, öyle mi? Sebep? Şu cümle sonrası arkana bakmadan kaçman lazımdı. Bir de şimdiden hizmet ve "gelin geldin" pazarlığı. Böylelerinin ailesine hizmetçi, köle bile olsan yaranamazsın, ne herife ne de ailesine. Kafa yapısına bak.
Bir de derbeder triplere girmiş ki, evlere şenlik. Yeme bunları rica ediyorum.
Bence şükür namazı, sadaka, ardından huzura merhaba.

Son düzenleme:
Tanıdığım kadarıyla çok çok kötü bir huyunu görmediğim için ve iyi görmek istediğim için harika demiştim
Daha ne kötü huyu olacak ki? BDV bu tipteki rezil heriflerin başrolde olduğu konularla dolu. Akıl sağlığından olmak istemiyorsan uzak durmalısın, okurken ben gerildim.
Bunun dışında, ailenin ev araba diye tutturmasını da doğru bulmuyorum, bunlar önemli fakat öncelik değil.

Kimseyi düzeltmez değiştiremezsiniz, kendinize göre birini bulun. Ayrıca kumardan dönmek çok zor ve yalan söyleyen insanla bence olmaz. Ergen gibi sigara içen video ve intihar mektubuna hiç girmiyorum bile.

Hepten kızdı hatta beni kafede masada bı başıma bırakıp kalkıp gitti
Ağladı etti niye ben çaba göstermiyormuşum

. Ben de görüşmelerimize harcadığı parayı iade edeyim dedim hani madem paragöz gibi gördü beni.

Ben ikinizin de psikolojisini pek normal görmedim. Aranızdaki şey aşktan başka her şeye benziyor. Adamın video çekip yollaması, 13 yaşında sümüklü bir ergen kız gibi saat başı ağlaması da tüm libidoyu yerle bir edecek bir unsur. Düzenli cinsel hayatı bir kenara bırak bu adamın herhangi bir şekilde eşeyli üreyebilmesi bence mucize olur. Konserveye yardıma gidersin demiş bu muhteşem tabloda tek eksik kaynanayla birlikte kimin salça hazırlayacağıydı çünkü.

Bir adamın harika olduğuna kanaat getirmek için 1 ay çok kısa bir süre. Bence maddi durumdan önce adamın karakterini, huyunu suyunu anlayıp, daha çok tanımak gerekir. Maddiyat önemsiz demiyorum ama ondan önemli şeyler var, merhamet, iyi niyet, sadakat, dürüstlük gibi. Ve tüm bunlar 1 ayda anlaşılmaz bence.

Kamu spotu: Biri sürekli anam da anam diyorsa kaçın. Kadın erkek fark etmez, bu söyleyen kişi erkekse daha hızlı kaçın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…