İlişki konusunda Kafam çok karışık lütfen yardım edin

merve__46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2024
7
1
22
Geçen de böyle bir şey paylaştım ama asla yolunu bulamadım. Bir ilişkim var uzaktan ilişkiye dönünce uzaklaştım sanki yaşamak istediğim ilişki bu değil sohbet ederken artık sıkılıyorum. Flört zamanında yaptığı jestlerle bununla olurum diyordum yaptığımız ilk büyük kavga da bana karşı sert davrandı beni düşündüğü için Arkadaş ortamıma yorum yaptığını söyledi kendisinin öyle çevresi yok insanlardan çok hoşlanmaz bende onun tam tersi kalabalık ortamları severim onunla girdiğim arkadaşlarımla da sorun yaşadım konuşmayı kesmek zorunda kaldım ama mesele bu değil sadece 6 ay oldu bir kere bir hediye bir gül bile almadı o kadar ima ettim beklediğimi söyledim güle para veremem dedi ses etmedim ya bir kolye alacak incelikte bile bulunmadı ben bir şey görüyorum almak istiyorum ama diyorum ki ne gerek var o bana yapmadı. Her kavgada bana yaptığı iyilikleri söylerek beni nankörmüşüm gibi yapıyor bende ona iyilik yaptım ailesinin kutlamadıgı doğum gününü ben kutladım lafını bile etmedim ama artık çok sıkılmış hissediyorum ayrılmak istiyorum ama elimde bir neden yok gibi geliyor sevdiğinden eminim beni ama kafam o kadar karıştı ki hani bir de ilişki samimiyeti vardır ya bizde daha çok kurumsal hayat samimiyeti var gibi anlattığı konular beni çok sarmıyor da ona göre ilgi sevgi göstermesi hitap şekli aşkım canım çiçeğim denmesi artık beni mutlu etmiyor diyorum bunu bana başkaları da söyler kendimi duygusal olarak tamamlanmis hissetmiyorum ama o tamamlıyor gibi görüyor bunu dile getirdim hitap şekillerini değiştirdim prensesim ekledi ya ilişki bu mu ben artık yaşadığım günlük olayları anlatmaktan da uzaklaştım her şeyi fazla.sorguluyor lens alicam dedim ne gerek var gözlük kullan dedi ayakkabı beğeniyorum bunu mi giyiceksin sonra beni yanlış anladın diyerek çeviriyor hep mi yanlış anlıyorum

A yok kro hödüğün teki. Lensten, ne giyeceğinize kadar karışan, çiçeğe para veremem diyen adam prensesim dese ne olur. İlişkinin içinde kendinizi iyi hissetmeniz gerekir. Sınırlıyor sizi. Hem de uzaktan

Kafanız karışık görünmüyor.
Gayet net.
İstemiyorsunuz bu adamı.
Yazdıklarınız kafa karışıklığı değil, onay ihtiyacınızdan.
Ben şahsen onaylıyorum:KK54:
Ben ne dicem de ayrilicam hemen ben sana şu iyiliği yaptım ben seni çok seviyorum dicek uzatacak ahını da almak istemiyorum

Ben ne dicem de ayrilicam hemen ben sana şu iyiliği yaptım ben seni çok seviyorum dicek uzatacak ahını da almak istemiyorum

Mış gibi yaparak da ah alırsınız.
Bana şahsen birinin rol yapılması, net bir şekilde ayrılmak istemesinden daha çok koyar.

İki seçenek var birincisi ya pat diye kesip ayrılacaksınız yapamıyorum artık sevmiyorum diyerek ikincisi böyle böyle devam edeceksiniz tabii ki affedemeyeceğiniz bir noktaya gelene kadar o zaman da patlayacaksınız içinizdekileri döküp ayrılacaksınız

Bir konu daha var ben bundan bir kere ayrılmak istedim bana fotoğrafları sil bir yerde görürsem seni dava ederim dedi cevap vermedim uzun uzun yazıp benden habersiz konuşmadığım arkadaşlarıma gitmiş benim lafımı ederek üzmemelerinj söylemiş bunu anlatınca aşırı sinirlendim bana sormadan nasıl yapar diye arkadaşıma anlattım ona hak verdi seni düşündüğü için yapmış bu kadar haksızlık etme ona dediler bu da zaten bu iyiliklerim karşında benden ayrılma vs dedi barışalım tartışmayı sevmediğim için de konuşmaya devam ettim ama 1 hafta geçti dava kısmına takıldım sorun var ama yok ortada gibi kendimi sorunlu görmeye başladım

Bir konu daha var ben bundan bir kere ayrılmak istedim bana fotoğrafları sil bir yerde görürsem seni dava ederim dedi cevap vermedim uzun uzun yazıp benden habersiz konuşmadığım arkadaşlarıma gitmiş benim lafımı ederek üzmemelerinj söylemiş bunu anlatınca aşırı sinirlendim bana sormadan nasıl yapar diye arkadaşıma anlattım ona hak verdi seni düşündüğü için yapmış bu kadar haksızlık etme ona dediler bu da zaten bu iyiliklerim karşında benden ayrılma vs dedi barışalım tartışmayı sevmediğim için de konuşmaya devam ettim ama 1 hafta geçti dava kısmına takıldım sorun var ama yok ortada gibi kendimi sorunlu görmeye başladım
Onu sinirden söylemiştir diye düşünüyorum

Düz adam sami var , işte bu tamda o
Kapitalizme karşı çıkıyor gül almayarak 🤣

Normal biri değil bence sevgiliniz
Ayrılın gitsin , kafa patlatmaya değmez

X