Gebeliğe Hazırlık İleri yaş gebe kalmak isteyenler burda toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
başınız sağ olsun

Allah oğlunuza ve sizlere uzun ömür versin

e bi de tez vakitte gelecek olan miniğe

Kizlar kisa bir sure sonra 40 yasinda olucam.Yumurtlamadan 2 gün önce eşimle en son denedik.Sizce hamile olma şansım varmi?

Kizlar kisa bir sure sonra 40 yasinda olucam.Yumurtlamadan 2 gün önce eşimle en son denedik.Sizce hamile olma şansım varmi?
Yani yumurtlama sonrası yumurtanın çatlaması gerek döllenme için. Catlamanin yumurtlamadan 12-36 saat sonra olduğunu düşünürsek ve sperm canlı kalma süresi yaklaşık 3-4 gün dersek ihtimal dahilinde. Tabi düşük bir ihtimal ama neden olmasın

Kizlar ovülasyon testlerime bakarmisiniz laboquik kullananlar tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ayrıca ateşimi takip ettim son beş günlük ateşim bu şekilde çıktı. Yumurtlama gününde miyim acaba emin olamadim çünkü artimed ovulasyon testi de yaptım onda iki çizgi de aynı koyulukta degildi. Kuruduktan sonra aynı renk oluyorlar beğenmedim artimed ovülasyon testlerini

Merhaba benim anladigim bugun baslamis yumurtlama gununuz, bugun yarin sonraki gun deneyin bence. Hatta yarin da bi bakin bakalim ayni saatte.

Cnm yumurtlama gibi duruyor.
3 gün üst üste değerlendir

Yarın bakalım nasıl çıkıcak.

Kızlar bugün yaptığım ovülasyon testlerine göre dün yumurtlamişim bugün silikleşmeye başladı.Ayni anda yaptım ikisinide üstteki artimed alttaki laboquik.

Cnm bu pik hali sabah.

Bu gece eğer çatlama olursa (yumurta 12 ile 24 saat kalıyo içerse) ve bugece ilişki olduğu zaman
Sadece 1 günü değerlendirmiş olucaz.
Ve şuan 2 gündür başka Bı yerde kalıyoruz.
Bu gece eve gidicez. Dün gecede değerlendirilseydi iyi olacaktı

Eki Görüntüle 3175122 Kızlar bugün yaptığım ovülasyon testlerine göre dün yumurtlamişim bugün silikleşmeye başladı.Ayni anda yaptım ikisinide üstteki artimed alttaki laboquik.
Catlamis demekki bugun ve yarin da mumkunse mutlaka deneyin, ben bu ay kacirdim maalesef sadece ymurtlamayi degerlendirevbildim . Arrik onumuzdeki ay tup bebeke giris

Catlamis demekki bugun ve yarin da mumkunse mutlaka deneyin, ben bu ay kacirdim maalesef sadece ymurtlamayi degerlendirevbildim . Arrik onumuzdeki ay tup bebeke giris
Hayırlısı olsun. İnşallah olur da tüp bebek olayına gerek kalmaz sizin için. Benim inşallah olur bu ay olmazsa önümüzdeki ay doktor kontrolünde deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…