Gebeliğe Hazırlık İleri yaş gebe kalmak isteyenler burda toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bu ay ilk ovulasyon denemem

Bi dahaki ay yıne denerim Olmassa sperm kontrolune gıdıcez.
Ay ben de ilk defa ovülasyon testi kullandım ve uzun zamandır kadın doğum uzmanı doktora gitmedim fobim var 😁 daha doğrusu doktor fobim var benim. Kötü bişey söyleyecekler diye strese giriyorum. Bir faldan korkarım baktırmam kötü çıkarsa diye birde doktora baktırmam 😂😂

Ay ben de ilk defa ovülasyon testi kullandım ve uzun zamandır kadın doğum uzmanı doktora gitmedim fobim var 😁 daha doğrusu doktor fobim var benim. Kötü bişey söyleyecekler diye strese giriyorum. Bir faldan korkarım baktırmam kötü çıkarsa diye birde doktora baktırmam 😂😂
O ben o doktorun karşısında dut yemiş bülbüle dönüyorum daralıyorum birden odadan çıkasım geliyo

😀😀😀😀 Cnm bnde çok çekiniyorum ama geçen ay gittim. Kamerayla alttan muayene etti. Tertemiz dedi.

Kızlar şuan yumurtlıcam, pik şuan,
okadar ağrım var ki..
Demekki boyle oluyormuş. Sağ kasıgıma bıcak saplıyolar sanki.

😀😀😀😀 Cnm bnde çok çekiniyorum ama geçen ay gittim. Kamerayla alttan muayene etti. Tertemiz dedi.

Kızlar şuan yumurtlıcam, pik şuan,
okadar ağrım var ki..
Demekki boyle oluyormuş. Sağ kasıgıma bıcak saplıyolar sanki.
Ay benim pik degildi ama bende bu ay mahvoldum , hele bi de degerlendirdiysen daha da cok agriyor. Testleri aldigim kisi oyle demisti , meme hassiyeti catlama kanamasi kasik agrisi olabilir korkma. Aslinda direk hamilelik belirtileriyle ayni 😁 insallah hepinizin gonlune gore olur 🥰

Ay benim pik degildi ama bende bu ay mahvoldum , hele bi de degerlendirdiysen daha da cok agriyor. Testleri aldigim kisi oyle demisti , meme hassiyeti catlama kanamasi kasik agrisi olabilir korkma. Aslinda direk hamilelik belirtileriyle ayni 😁 insallah hepinizin gonlune gore olur 🥰
Bakalım bugun çatlıcakmı merak içindeyim.
Normalde 3 gün üst üste ilişki fakat eşim 45 yasında oldugu için gün aşırı değerlendir dedi danıştığım ve testleri aldığım site.

Ben kaçırmamak için her gece değerlendiricem.

Sirius 2023
Sen testlere devam ediyomusun cnm

Bakalım bugun çatlıcakmı merak içindeyim.
Normalde 3 gün üst üste ilişki fakat eşim 45 yasında oldugu için gün aşırı değerlendir dedi danıştığım ve testleri aldığım site.

Ben kaçırmamak için her gece değerlendiricem.

Sirius 2023
Sen testlere devam ediyomusun cnm
Dün akşam da yaptım artimed ovulasyon testinde hiç çıkmadı ikinci çizgi laboqick te çok çok silikti.Pik olduğu günü ve ertesi günü de değerlendirdik bugün de değerlendireceğiz inşallah hayırlısı olur hepimiz için 🙏

Bende her ay yaşıyorum bunları. Ağrı hafif lekelrnme. Kipirdayamiyorum bile ağrıdan. Allah'tan uzun sürmüyor... Bir gece yada bir gündüz 😁

Kızlar yorumlarmısınız?
IMG_20221212_140245.jpg

Bence catlayamiyordur. Catlayamayan yumurta kiste dönüşüyormus diyorlar o daha kötü
😔😔😔 Allah Allah doktora gıttım kist falan yok dedi halbukı

Ayy ne bılım yaa pik göreyım dedım piki gordum
smdıde çatlamayı göremiyorum offff
Kafayı yıcem
Ha çatladı ha çatlıcak habıre değerlendiriyoruz
Sperm kalmadı adamda 🤭🤭

😔😔😔 Allah Allah doktora gıttım kist falan yok dedi halbukı

Ayy ne bılım yaa pik göreyım dedım piki gordum
smdıde çatlamayı göremiyorum offff
Kafayı yıcem
Ha çatladı ha çatlıcak habıre değerlendiriyoruz
Sperm kalmadı adamda 🤭🤭
Hahaaa benimki de öyleydi bugün yeter artık dedim olacaksa bu aylık tamam 😂😂 adet olurken kistlerimizi atarmişiz bazı kadınlarda da yapışıp kaldırmış ilginç değil mi

X