Gebeliğe Hazırlık İleri yaş gebe kalmak isteyenler burda toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese merhaba, ben de 42 yaşındayım, eşim 48. 13 yaşında Allah bağışlasın bir kızımız var. kızımdan sonra çok tedaviler, takipler, hormon ilaçları ve tüp bebek denedik ama olmadı zaten kızım da çok zor olmuştu, biz de vaz geçtik. ama şu aralar sanki son şansımmış ve son bir kez daha denemeliymişim gibi hissediyorum. ilk önce fonksiyonel beslenme ile bünyemi güçlendirmeye çalışacağım sonra da vitamin takviyeleri ve kürlerle. Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin.
Ben de 43 yaşındayım 4 yıldır uğraşıyorum. Aşılama ve tüp bebek de başarısız oldu. Bu yaşlarda yumurta ve sperm kalitesiz olabiliyormuş. Her ay avuç avuç vitamin vs kullanıyorum ama henüz nasip olmadı. Tez vakitte kolaylıkla nasip etsin inş. Bizlere

Merhaba,bugün dr a gittim.Fsh:4,52. LH:4,57. Prolaktin:19,3. Estradiol:63,68 sizce nasıl değerlerim?

Adetliyken mi?

Eklentiler

• Screenshot_20230106_090929_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20230106_090929_com.instagram.android.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 58
Değerlerim güzelmiş yumurtalıklarım küçükmüş,doğal yolla çok zor tüp bebek deneyin dedi.Kendi adıma tüp bebek denemek istemiyorum çünkü psikolojik olarak zor bir süreç ve benım yaş grubumda tamamen ticari yaklaşım var.Napıyorsun? Derseniz dua ediyorum sadece😍🙏
Mfk yöntemi ve takviyelerini denediniz mi? Bizim yaşlarımızda çok gebe kalan oluyor

Değerlerim güzelmiş yumurtalıklarım küçükmüş,doğal yolla çok zor tüp bebek deneyin dedi.Kendi adıma tüp bebek denemek istemiyorum çünkü psikolojik olarak zor bir süreç ve benım yaş grubumda tamamen ticari yaklaşım var.Napıyorsun? Derseniz dua ediyorum sadece😍🙏
Merhaba benimde estradiol düşük diyor internette tanıştığım bir doktor 31.8 çıktı

Merhabalar dr pınar şeker in kürlerini deneyen var mı?

X