Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bebakı yüz makyajımı temizlemek için kullanıyorum bende gurbanın tavsiyesiyle kaydirigubbakcemile3
gözde bende de aynı oldu
sağol tavsiyen için a.s. bir de böyle deneyeyim
deneye deneye bulcam İnş
[/QUOTE]

tamam bebek bi de bunu dene bakalımne sonuç verecekkk:))

canım yine süper olmuş makyajın ellerine sağlık :lepi:

çok teşekkür ederimm bal bademimm

tebrik eder başarılarının devamını dilerimmm... :) :) :)
gerçekten çok güzel olmuş bende baka baka bişiler yapmaya çalışıcam sağol emeğine sağlık.

ya ilarzu ha bire ben söölüyom ama yakın zamanda da altın ve gümüş gözmakyajı denesen diyorum,gerçi gece yarıları iş güç varken uğraşıyon bizimle ama bu kızçelerin total düşüncesidir bence.diğer tarafta hissiyatlarımı bildirdim ama yine söyliim.süper ötesi....fakat bu el melekesi canım yaaa.sen yaparsın 5 dk.da biz yaparız 25 dk.o gölgelendirme, iki gözüde aynı ölçüde tutturmak biraz yetenek ister.devam devam ilarzu...

ilarzum yine çok güzel olmuş,cnm ya sürmenin fotosunu göstermştnya dha önceden nası çekiosun onu çok kalın diilmi,ben eyeliner bile çekemiorum

:asigim::asigim::asigim:Şeniz

tebrik eder başarılarının devamını dilerimmm... :) :) :)
gerçekten çok güzel olmuş bende baka baka bişiler yapmaya çalışıcam sağol emeğine sağlık.

sağolsun kıslarrr çok teşekkür ederim öperimm hepiniziiii

bidenesi ltın renkli olanı ben yaptım gülüm kahveli altınlı bi renk yaptım öteki topikte var bebeğimm.. ama nasıl yapıldığını merak ediyorsan ok tatlım öle de yaparız bi akşamm...Şeniz

grili de eskilerde yapmışımdır muutlaka çünkü ben de çok seviyorum grili rengi ama yine yaparımm canemmm sen isteee yevrimmmŞeniz

ilarzum yine çok güzel olmuş,cnm ya sürmenin fotosunu göstermştnya dha önceden nası çekiosun onu çok kalın diilmi,ben eyeliner bile çekemiorum

bitanesi evet onun ucu kalın ben de sürerken zorlanmıyo değilimÇok üzgünüm çoook
dikkat ederek sürüyorum.. göz alt kirpikte sorun olmuyor ama üst kapağa çekerken burda da zorlandım ... zaten dağıtacağım için pek te önemsemedim sadece üst kirpik dibini belirginleştirsin diye kullanımm... ama smokey eyes tipi yapacaksan bu sürme iyi oluyor canısıkaydirigubbakcemile2

niveanın bi kırık giderici göz mkyajı temizleyicisi canım bu nasıl bir ürün ilk defa duydum da nerden aldın canım

bitanesi evet onun ucu kalın ben de sürerken zorlanmıyo değilimÇok üzgünüm çoook
dikkat ederek sürüyorum.. göz alt kirpikte sorun olmuyor ama üst kapağa çekerken burda da zorlandım ... zaten dağıtacağım için pek te önemsemedim sadece üst kirpik dibini belirginleştirsin diye kullanımm... ama smokey eyes tipi yapacaksan bu sürme iyi oluyor canısıkaydirigubbakcemile2
[/QUOTE]

tşk edrm tatlım nese deneye dneye başarıcam inş :)):1hug:

niveanın bi kırık giderici göz mkyajı temizleyicisi canım bu nasıl bir ürün ilk defa duydum da nerden aldın canım

yalnış yazmışımmm bebeğimm kırışıklara karşı makyaj temizleyicisi ama evde de bakacam canımmm neymişşş tam olarakk:))) sana sölerim tamam mı

tşk edrm tatlım nese deneye dneye başarıcam inş :)):1hug:[/QUOTE]

başaracaksın tabikiiii sonra da koyacaksın buraya biz de bi güzel seyredez :lepi:

arzu abalcım süpersin arzu ablacım sürmen kirpiklerinde dökülme yaptımı?

canım içi yerim ben senin buğulu buğulu bakışlarını cokacimcoook
canım çok güzel çok tatlı olmuşsun Şeniz

canım içi yerim ben senin buğulu buğulu bakışlarını cokacimcoook
canım çok güzel çok tatlı olmuşsun Şeniz

arzu bide böyle bişey yaparmısın renkli renkli

:utangac:

çok sağol bibeeemmmm benimmhihoyyyt

bakayım gülüm onu da yaparık daha doğrusu yapmaya çalışırık....
evde o renkler varmı yokmu bi bakmam lazım önce tabiii gül yüzlümmm

aynısı olmasa da bi benzeri olur canımm

gel bakem şööle yanıma öpecem ŞenizŞenizŞeniz

yok kabiliyet isi yapim dedim adim adim yaptim olmuyor yaaaaaaaaaaaaa

.
İLARZUMMMMM yerim allah
yıne sahane olmuş güneş gozlerin sağol canım bize cok yardımcı oluyon Şeniz

yok kabiliyet isi yapim dedim adim adim yaptim olmuyor yaaaaaaaaaaaaa

.
İLARZUMMMMM yerim allah
yıne sahane olmuş güneş gozlerin sağol canım bize cok yardımcı oluyon Şeniz

muhteşem olmuş cnm yaa gözlerinde çok güzel maşallah maşallah:1hug:

kıslarrr çok teşekk,ür edrimm çiçklerimmm öperimm eepiniizii

feyza güüllüm en zorundan başladın sen gülüm yavaş yavaş bu siyah far hatasız sürülmesi gereken far .. sonradan düzeltemesi zor olan bi durum gülümm bi de kemik yapısı değişiyor inasanın bebeğim gölgelendirme kaş kemiği ne göz yapısına göre değişir gülüm sen bi koy göz şeklin nasılmışş ona göre gözüne uygun bakarızz beraberr

yavriiiim sen burayamı transfer olduna.s bordolu makyajın cok gusel olmuş yavs.cnm bıde hınt srmesı nerde satılıyo fıyat?

:lepi:ilarzu bizim yüzümüzden evden fırça yemeyesin , bu bizim kız odaya kapanıp KK daki kızlar yüzünden akşam akşam makyaj yapıyo diye,ama halka hizmet Hakka hizmettir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…