Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Arzucuğum ellerine sağlık Allah cc güzel gözleri nazarlardan saklasın . . .
Sürekli takip ediyorum yorum yapamasamda ama benim aklıma takılan şu aluyor canım; yapmış olduğun makyajlar loş ışıkta gece fonunda. . . bu renkleri ve makyajı gün ışığında da kullanabiliyor musun ?
Gün ışığında da bu makyaj bu biçimde mi görünüyor ?

Mümkün müdür makyajının gün ışığında da karelendirilmesi ?

sengözlerimebaksanab

süper olmuş.. nazar değmesin size..:nazar:

çok teşekkür ederimm canım benim çok tatlısınnŞeniz

Arzucuğum ellerine sağlık Allah cc güzel gözleri nazarlardan saklasın . . .
Sürekli takip ediyorum yorum yapamasamda ama benim aklıma takılan şu aluyor canım; yapmış olduğun makyajlar loş ışıkta gece fonunda. . . bu renkleri ve makyajı gün ışığında da kullanabiliyor musun ?
Gün ışığında da bu makyaj bu biçimde mi görünüyor ?

Mümkün müdür makyajının gün ışığında da karelendirilmesi ?

sengözlerimebaksanab

canım şimdi ben bu makyajları tabiki gündüz yapmıyorum bebeğimm...

akşam eve gliyorum kk hatunlarına yapıyorum bebiş... işten gelince de mecburen evde yaptığımdan böyle çıkıyor... ama flaşlı çektiğimden de renk aynen çıkıyor aslında ....

gün ışığında ancak hafta sonu yapıp çekebilirim bebekkk...Şeniz

Bayıldım bayıldım sen düğün makyajını sakın kuaföre yaptırma zevkine göre kendin yap..
Çok çok daha güzel yapıyosun canım benimm...süpersin valla ben bu kadarını yapamıyorum ama senden öğrenicem işallahh ...

dün akşam canımcığım arabic makyajını uyguladım.yani yapmaya çalıştım elimde olanlarla.aynada bakıyorum güzel olmuştu ya iş resim çekmeye gelince çıldırıyorum.bir türlü çekemiyorum.telefonom 3,2 normalde süper çeker.ama kendi kendimi çekemiyorum bir türlü.kaç akşam denedim.makyajım oluyor tam bende koyayım diyorum.sonra çeke çeke resim kafayı yiyorum.
bir çözüm bulmam lazım.sinir oldum ya...

benim telefon 5,0 ama o bile okadar güzel cekmiyor :1no2: odananin rengindende cok fark ediyor benim duvarlarim sari reim birseye benzemiyor ama kardeslerimin odasinda daha bir hos görünüyor!

çok teşekkür ederimm canım benim çok tatlısınnŞeniz

canım şimdi ben bu makyajları tabiki gündüz yapmıyorum bebeğimm...

akşam eve gliyorum kk hatunlarına yapıyorum bebiş... işten gelince de mecburen evde yaptığımdan böyle çıkıyor... ama flaşlı çektiğimden de renk aynen çıkıyor aslında ....

gün ışığında ancak hafta sonu yapıp çekebilirim bebekkk...Şeniz

pardon . . . :eek:

Arzuya yorum yapmıştım . . .

dün akşam canımcığım arabic makyajını uyguladım.yani yapmaya çalıştım elimde olanlarla.aynada bakıyorum güzel olmuştu ya iş resim çekmeye gelince çıldırıyorum.bir türlü çekemiyorum.telefonom 3,2 normalde süper çeker.ama kendi kendimi çekemiyorum bir türlü.kaç akşam denedim.makyajım oluyor tam bende koyayım diyorum.sonra çeke çeke resim kafayı yiyorum.
bir çözüm bulmam lazım.sinir oldum ya...

bebeğim telin flaşlı çekmiyorsa bence dedğin doğru akşam vakti iyi çekmez oda ışığı yeterli gelmez aşkım...
ama olsun ışığa bak öyle çekin koyy... sen koy sen koyyy biz anlarız anam kaçma gel buraya seen kooyyyykaydirigubbakcemile

Bayıldım bayıldım sen düğün makyajını sakın kuaföre yaptırma zevkine göre kendin yap..
Çok çok daha güzel yapıyosun canım benimm...süpersin valla ben bu kadarını yapamıyorum ama senden öğrenicem işallahh ...

kızzz zilli biğendin mi anam valla çoğu kadın öle diyor bebişim bu gidişle hakketen gitmicem kuaföre falan saçımı yaptırım çıkacam:roflol::roflol:

gaza geldim:roflol::roflol:
aman gazaba uğramayayım sonraa:roflol::roflol:
yaparmışım heyecandan bi halta benzemezmiş ay ölürüm vallahaaa:roflol:

pardon . . . :eek:

Arzuya yorum yapmıştım . . .

yine süper yine muhteşemmmm

bebeğim anlamadım? ben arzu cevvap vermiştim...:uhm:
başka arzu ya ı yazmıştın sen:uhm:

ilarzu harika ben yapınca gözüm karalanmış gibi oluyor ama senden bakıp bakıp yapacaağım ayy şimdi gidip yapsam mı ya ilarzu bir gündüzmakyajı yap kız sevabına haftaya perşembe günüm var şöyle göz alıcı olayım di mii gözlerin maşallah süper görünüyor cicim yeni makyajları bekliyorum

ilarzucum söyleyecek kelime bulamıyorum doğrusu. Maşallah çok yeteneklisin. Göz rengin kaşların çok güzel. Makyajları çok ama çok beğendim.Devamını bekliyorum. Birde bu ara ben victoria secrets meleklerinin makyajlarına bayılıyorum. Pırıltılı gözpınarları vs. Yapamıyorum bir türlü. Senin becerikli ellerin mutlaka başarır. İsterim denemeni. son olarak benim gözlerim canlı mavi( turkuaza kaçıyor) . Ne renk far kullanabilirim..a.s.

bence kesinlikle bir yetenek bu. ben kendi çapımda yapıyorum ama çok iyi olmuyor. senin yaptıkların güzellik uzmanlarının yaptığı kadar hoş. izmir de olsaydın senden ders almaya gelirdim. bir de gözlerinin maşallahı var. :nazar:
süpeeeer Şeniz

ilarzu harika ben yapınca gözüm karalanmış gibi oluyor ama senden bakıp bakıp yapacaağım ayy şimdi gidip yapsam mı ya ilarzu bir gündüzmakyajı yap kız sevabına haftaya perşembe günüm var şöyle göz alıcı olayım di mii gözlerin maşallah süper görünüyor cicim yeni makyajları bekliyorum

tamam sevgili:)) haftaya da sana yaparım.. bir arkadaş daha istemişti zaten doğal makyaj yaparız gülüm çiçeem ayıpğ ettinn... bu akşam altınımsı bişeyler istediler ondan yapıım dediydim .....Şeniz

ilarzucum söyleyecek kelime bulamıyorum doğrusu. Maşallah çok yeteneklisin. Göz rengin kaşların çok güzel. Makyajları çok ama çok beğendim.Devamını bekliyorum. Birde bu ara ben victoria secrets meleklerinin makyajlarına bayılıyorum. Pırıltılı gözpınarları vs. Yapamıyorum bir türlü. Senin becerikli ellerin mutlaka başarır. İsterim denemeni. son olarak benim gözlerim canlı mavi( turkuaza kaçıyor) . Ne renk far kullanabilirim..a.s.

bence kesinlikle bir yetenek bu. ben kendi çapımda yapıyorum ama çok iyi olmuyor. senin yaptıkların güzellik uzmanlarının yaptığı kadar hoş. izmir de olsaydın senden ders almaya gelirdim. bir de gözlerinin maşallahı var. :nazar:
süpeeeer Şeniz

anam anam bu ne güzel iltifatlar gızzlaaarrr çok incesiniz yaaawww çok teşekkür ederim bebeklerrrr güzel bakan gözlerine sağlıkkk canlarımmm

o arkadaşların makyajına bi bakarım bebeğimmm yaparız yevrimm onu daa:)))

ilarzucum yavrum sana nazar değecek yaw :nazar:
yorumlardan resmin kendiisni bulmakta zorlandım valla
bence buraya yorum yapan senden makyaj isteyen kızlar sana sponsor olmalı :tomato:
makyaj malzemen dayanmıcak kız nasıl fikir amakaydirigubbakcemile3a.s.

ilarzucum yavrum sana nazar değecek yaw :nazar:
yorumlardan resmin kendiisni bulmakta zorlandım valla
bence buraya yorum yapan senden makyaj isteyen kızlar sana sponsor olmalı :tomato:
makyaj malzemen dayanmıcak kız nasıl fikir amakaydirigubbakcemile3a.s.

:roflol::roflol::roflol:

İlarzu bence,bütün yaptığın ayrı ayrı renklerde olan makyajları koysan daaa iyi olur gibime geliyor.ara ara bulamıyoz diğer topikte şekeeer.

benp.png
kaydirigubbakcemile3

ben3g.png

makyaj özürlüsü olarak deneme kaydirigubbakcemile3 kamerayla cektim bu kadar cıktı :roflol:eek:lmuş ilaru canımŞeniz her türlü yoruma acım küsmüycem kimseye :roflol:

benp.png
kaydirigubbakcemile3

ben3g.png

makyaj özürlüsü olarak deneme kaydirigubbakcemile3 kamerayla cektim bu kadar cıktı :roflol:eek:lmuş ilaru canımŞeniz her türlü yoruma acım küsmüycem kimseye :roflol:

sekercim guzel olmusda tonlar birbirinden çok uzak gibi geldi bide kirpikleri kıvırtcan nasi olurrrŞeniz

X