Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
her şeyden önce bize bele bi göz lazım -tatlicadiarzu- meaşallah fıstığım meğaşallah :nazar:

MASLLAH hersey yerinde sen makyaj yapmasanda olur arkadasim kasin gözün kirpigin makyajinda cok guzel gayette iyi anlatmissin daha iyisi olamaz yani ama nerde bende bunu yapicak marifet ben alt göz kapagima bile kalem cekemeyen insan o fari o eyeleineri nasi surcem onu anlat hele sen

her şeyden önce bize bele bi göz lazım -tatlicadiarzu- meaşallah fıstığım meğaşallah :nazar:

ama aman balımmmm sendeki fizik yere bacımmm :))) o da bizde yok maalesef anammm

MASLLAH hersey yerinde sen makyaj yapmasanda olur arkadasim kasin gözün kirpigin makyajinda cok guzel gayette iyi anlatmissin daha iyisi olamaz yani ama nerde bende bunu yapicak marifet ben alt göz kapagima bile kalem cekemeyen insan o fari o eyeleineri nasi surcem onu anlat hele sen

Şeniz:1shok:

valla kızlar şu an bi makyaj yapıyorum biraz uzun sürecek ama ilk defa deniyorum bence bayağı iyi olacak gibi duruyor bakalımm:)))

güzel filan değillllllllllll
MUHTEŞEMMMM..ama şu var ki asıl muhtesem olan gözler,kaşlar..Allahım o nasıl güzel bi göz rengidir...bayıldım resmen..maşallah. o göze ne sürsen yakışır canım

canım göz rengimiz seninle aynı ama maşallah sendeki kaş göz biçimi çok güzel.benimkilerde güzel olsaydı yapar bişeyler eklerdim..maşallah..

Of bende önceden makyaj yapıyorum sanıyordum ya......... çok güzel.. çok başarılı tebrikler..

kızlar burdaa parçaparça olan fotoları 13. sayfada ekledimm toplu olarak ordan bulabilrsiniz öpüyorumm hepiniziiiikaydirigubbakcemile2hihoyyyt

Son düzenleme:
çoooooooook harika canım ya makyj yapışın vala bende senin yaptıın gibi yapıcam artıkınn çok beyendim ya öle böle değil:KK70::KK70:

İlk kez güzellik başlığında bir konuyla ilgilendim:))
Tatlım çok beğendim göz makyajını harika olmuş..Çok yakışmış ne diyeyim Allah nazarlardan korusun..:nazar:

Foto ekleyerek konuyu da çok canlı hale getirmişsin bunun için de teşekkürler...

X