Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yavriiiim sen burayamı transfer olduna.s bordolu makyajın cok gusel olmuş yavs.cnm bıde hınt srmesı nerde satılıyo fıyat?

yok bebeğim olur mu yaaa .... orya koyuyorum ne yapıyorsam dadlummm

:lepi:ilarzu bizim yüzümüzden evden fırça yemeyesin:KK70: , bu bizim kız odaya kapanıp KK daki kızlar yüzünden akşam akşam makyaj yapıyo diye:KK70:,ama halka hizmet Hakka hizmettir:KK70:

:roflol::roflol:

ya ne dicem
sen bir makyaj firması ile anlaşıp tanıtım yapsana

bu kadar güzel kaşı gözü nerden bulacaklar :)))

birde nişan resimlerini merak ettim
aslında seni merak ettiimmn :uhm:

cnm cım hınt surmesının nerlerde satıldıgını ve fıyatını sormuştum alcamda:jeyyar:

cnm cım hınt surmesının nerlerde satıldıgını ve fıyatını sormuştum alcamda:jeyyar:

sevgilim çok pardonn laa onun için cevap verecektim unutmuşum güldanemmm:mymeka:

o hacı sürmesini ben çarşıdan aldım çarşılarda hacılar varya hani hac malzemeleri satıyolra ordan aldımm 3-4 tl canımm

arzum ya bu nasıl kaş göz bu nasıl yetenektir:asigim::nazar:
bayıldım bayıldım bayıldımm:lepi::lepi:

ya ne dicem
sen bir makyaj firması ile anlaşıp tanıtım yapsana

bu kadar güzel kaşı gözü nerden bulacaklar :)))

birde nişan resimlerini merak ettim
aslında seni merak ettiimmn :uhm:

evlilik hazırlıklar bölümünde albümler bölümünde albümüm varr canımmm ordan baksanaa:)))

canim yine süpersin. nazarlik tak bir yerine.
yoksa biz gacilar nazar degdiricez sana allah korusun:nazar:a.s.

ilarzu yine harikalar yaratmışsın.çok güzel kaşın gözün maşallah.yaptığın makyajlarda süper.Allah nazarlardan korusun seni....

canim yine süpersin. nazarlik tak bir yerine.
yoksa biz gacilar nazar degdiricez sana allah korusun:nazar:a.s.

çok teşiekkür ederim canlarım çko incesiniz yaawwwwhihoyyyt

SAĞOL ARZU ABLA HER KESİN SORUSUNA CEVAP VERMİŞİN Bİ BENİMKİNE VERMEDİNsenağlamasenağlama

ayy canım kusuruma bakma nolursun tamam mııı ben başka arkadaş da sordu herlde ona cevap yazdım bu dökülme işini öteki tarafta mı yazdım acaba :uhm: rimel ile ilgili idi ama... kusura bakma bitanesi kasıtlı değil bebeğimm öle deme bak özel mesaj atayım dedim sana atamadım da kabul etmiyor profiline baktım izin yok sanırım...

sadee geleyim bebeğim bende hiç dökmedi aksine benimkilerde güçlenme oldu sanırım ... ama kesinlikle dökme falan yapmadı yapsa ben de bırakırım .. gerçi bi de benim hiçbi rimelde kirpiğim dökülmedi ki bunadn öncekilerde de yanii... senin başka bişey olabilir mi acaba canımmhavalar falan... sıkıntı da yapar belkii

ilarzu yine harikalar yaratmışsın.çok güzel kaşın gözün maşallah.yaptığın makyajlarda süper.Allah nazarlardan korusun seni....

çok sağol hayatımmm:))))

sevgilim çok pardonn laa onun için cevap verecektim unutmuşum güldanemmm:mymeka:

o hacı sürmesini ben çarşıdan aldım çarşılarda hacılar varya hani hac malzemeleri satıyolra ordan aldımm 3-4 tl canımm

delikafaduldendelikafadulden anaaaam ne ucuzmuş ankarada nerde bulabılırımkı saol bebişimyerimseniben

anlatirken böyle cok basit basit gibi oluyo ama is yapmaya gelince olmuyor olmuyor :)

dur su uykulu halim bir gitsin sis sis olmasin bir göz resmimi koyayim:)))

kızlar yyaaa benimkinde neden açılmıyor çarpı işarertine tıklıyorum bişey çıkmıyor göremedim işte...senağlamahiç bişey yok benimkinde...

Allah'ım bayılacağım şimdi....kafamçokkarıştı sen bir harikasın ilarzucum...kesinlikle öylesin....harikalar yaratıyorsun farkında mısın?hem o kadar içtensin ki buradaki tüm arkadaşlarımız sana tüm sorularını sorabiliyorlar,çünkü en kibar bir şekilde cevap alabileceklerini biliyorlar....canım benim...yaptığın bu göz makyajın da sana çok yakışmış...çok iddialı bir makyaj yapmışsın ve bu tonlar herkese yakışmaz....sana o kadar yakışmış ki pc'ye yakından bakmaktan gözlerim ağrıdı kafamçokkarıştı iyi ki buradasın ve bizlerlesin...

bir arkadaşımız senden ışıltılı sarı bir makyaj yapmanı rica etmişti...ben de bunu sabırsızlıkla bekleyeceğim bitanem....yoğun yaşantımın arasında bile senin bu sayfana bakmaktan kendimi alamıyorum....en yakın zamanda yeni makyajını bekliyoruz canım benim....öpüyorum bitanem....a.s.a.s.a.s.a.s.

anlatirken böyle cok basit basit gibi oluyo ama is yapmaya gelince olmuyor olmuyor :)

olacak olacak meryemim senin gözler kaldırıyor makyajı çok musait bibeeemm daha hafif tarzıunı dene istersen siyah far kullanması zor olur canısı göz yapımız benziyor zaten aynısını yapmaya çalış kemiklere bak nereye kadar çıkmış siyah far nerde durmuşş mesela.... yaparsın seeeeennnşakkıdı yeme beni yaparsınnn az uğraşsan yapacannn yapacannnkaydirigubbakcemile2hihoyyyt

dur su uykulu halim bir gitsin sis sis olmasin bir göz resmimi koyayim:)))

tamam bebiş bakacam sana gül benizlimkaydirigubbakcemile3

kızlar yyaaa benimkinde neden açılmıyor çarpı işarertine tıklıyorum bişey çıkmıyor göremedim işte...senağlamahiç bişey yok benimkinde...

canım baen geç açılıyor sayfa beklet ekranı kapatmadan canım açılır açılırr bende de öyleoluyor bazen bebeğim bekliyorum geri geliyor sonra ... ben yine de bakacam şimdi senin için bakayım açılmıyormu diyee öptümŞeniz

Allah'ım bayılacağım şimdi....kafamçokkarıştı sen bir harikasın ilarzucum...kesinlikle öylesin....harikalar yaratıyorsun farkında mısın?hem o kadar içtensin ki buradaki tüm arkadaşlarımız sana tüm sorularını sorabiliyorlar,çünkü en kibar bir şekilde cevap alabileceklerini biliyorlar....canım benim...yaptığın bu göz makyajın da sana çok yakışmış...çok iddialı bir makyaj yapmışsın ve bu tonlar herkese yakışmaz....sana o kadar yakışmış ki pc'ye yakından bakmaktan gözlerim ağrıdı kafamçokkarıştı iyi ki buradasın ve bizlerlesin...

bir arkadaşımız senden ışıltılı sarı bir makyaj yapmanı rica etmişti...ben de bunu sabırsızlıkla bekleyeceğim bitanem....yoğun yaşantımın arasında bile senin bu sayfana bakmaktan kendimi alamıyorum....en yakın zamanda yeni makyajını bekliyoruz canım benim....öpüyorum bitanem....a.s.a.s.a.s.a.s.

anem anam kız cimcime nasıl güzel yazmışsın yaaawww guurbaan olurum ben saa gel öpem gel ggelllŞenizŞeniz yerim seni ben cokacimcoookcokacimcoook çok incesin canımm ellerine gönlüne sağlık güzel bakan güzel görürmüş bibeeemmm Şenizhihoyyyt

evet serrena
canım baktım açılıyor beklemen lazım resimlerin inmesini canım ...
çok olduğu için yavaş yavaş açılıyor bebeğimmm

dün akşam canımcığım arabic makyajını uyguladım.yani yapmaya çalıştım elimde olanlarla.aynada bakıyorum güzel olmuştu ya iş resim çekmeye gelince çıldırıyorum.bir türlü çekemiyorum.telefonom 3,2 normalde süper çeker.ama kendi kendimi çekemiyorum bir türlü.kaç akşam denedim.makyajım oluyor tam bende koyayım diyorum.sonra çeke çeke resim kafayı yiyorum.
bir çözüm bulmam lazım.sinir oldum ya...

X