Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bilmemki tarihine bakmadım dün aldım bende flormarı alix avien vardı daha önce onuda sürememiştim sorun bende bebeem kalemlerde diilll...

allah allah dila yaa şaşırdım çiçeğim neden acaba bi dahakine orda deneyerek mi alsan balım?

evet tatlım aynen öyle yapiciim denemeden alniciiimmm...
öyle işte tatlım bende durumlar bu...
sana gözlerimin resmini yollarım baa biir biir annatırsın ama makineyi evde unutuyorum her gün...
pazartesi artık yanımda taşicam bebişhim.

paylaşım için teşekkürler...harika gözlerin var..allah bağışlasın canım....çok yararlı oldu bana da ..göz makyajını seviyorum...a.s.

kızlar ilk sayfayı doldurduk
sığmadığı için burdan devam edeceğim

flaşlı[/B]

flaşsızz

bi daha bi alıntı yapem dedim görmeyenler için..... yönetim gelene kadar iader edez kızlar böyle yeni ekledikçe alıntı yapacam maaleseff

Sondaki pırıltılı harika olmuş opuyorumnanaktan
mor eyeliner mı o aplam :uhm:

evet bebeğim çok güzel cecile den aldım 9.95 yrtala sen de alsana bak çok yakışır sana böyle günlük kullanmaya falan da renkli eyelinerler daha güzel olur ve çok güzellerr canısı

arzum bebısımmm bunların markalarını sle hemn bana yarın aısverısegıtcem alıyım aynılarından mor kalem ve yesılmı onun renklerı harıka solermsn cnım marklarını numraarnııı

evet bebeğim çok güzel cecile den aldım 9.95 yrtala sen de alsana bak çok yakışır sana böyle günlük kullanmaya falan da renkli eyelinerler daha güzel olur ve çok güzellerr canısı

yaa o zaman almalıyım :lepi:
tavsiyen için saol kaymaklı ekmek kadayıfım cokacimcoook

X