Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Arzucum şu nişanında yaptığın makyajın vidosu yada resimleri varmı ?
Ben pek makyaj yapmasından anlamıyorumda , rica etsem?

Arzucum şu nişanında yaptığın makyajın vidosu yada resimleri varmı ?
Ben pek makyaj yapmasından anlamıyorumda , rica etsem?

güzelim benim tamam ben sana yaparım ondan da simli bi renk geçmişti üzerine o makyajda pekbişey yok bitanecim bildiğin yeşil far üzerine kalem ve sim o kadar dadlumm

Şekerim ben pek makyaj yapmasını bilmeyen biriyim:1ninca:
Kendimi şebeğe çevirmiyim:çok üzgünüm:
Pazar düğün varda elbisem yeşil , sarı pulları var
Nişandaki kıyafetinle aynı , ondan makyajını şee ettimzemuszemus

şu makyajımı bi denesene bebeğim ama bugün saat 5 buçuğa akdar burdayım ondan sonra yokum pazartesiye kadar tamam mı dene bana göster canım yönlendirecem seni ben

ARZUMMMM YARIŞMADAKı MAKYAJINA BıTTıM KESıNLıKLE 1CıLıK SENıN HAKKIN MELEĞıM ıNŞ KAZANIRSINopuyorumnanaktan

bebek
bu ne yarışması!
hem sen birinciliğini bile bile neden katılıyorsun ki böyle yarışmalara...
ezme kimseyi yahu
:lepi:

bebek
bu ne yarışması!
hem sen birinciliğini bile bile neden katılıyorsun ki böyle yarışmalara...
ezme kimseyi yahu
:lepi:

kız çiçeğim baştan az kişi vardı ben katılmıcaktım foto toplayıcı olacaktım yeminlen arkadaş arasında yarışma olmaz diyerek. arkadaşlar osrar etti kimse katılmayacak mı diye ben de gatılam bari o vakıt dedim yahu:sm_confused:

sonradan kızlar coştıu sayı arttı:))) eğlencesine takılıyoruz be bidenem ölesine resmi bi yarışma deelkaydirigubbakcemile2

şu makyajımı bi denesene bebeğim ama bugün saat 5 buçuğa akdar burdayım ondan sonra yokum pazartesiye kadar tamam mı dene bana göster canım yönlendirecem seni ben

Canım ben düğüne gittim
Makyajımıda ablam yaptı bu resimden bakarak
Ben beceremedim aslında düzeltmesini o yaptı
Teşekkür ederim canım zemuszemus

eee birinci belli olmuş zaten baktım ben
:KK70:

:))) kız daha 1 hafta duracak neler olurr neler olmaz:))

Canım ben düğüne gittim
Makyajımıda ablam yaptı bu resimden bakarak
Ben beceremedim aslında düzeltmesini o yaptı
Teşekkür ederim canım zemuszemus

ooyy çok sevindim gülüm benim fotonu bi yolla bana çiçeemm bakem

senin pek ihtiyacın yok ilarzucum ama daha önce takma kirpik kullandın mı? kullandıysan markası ne, resmi varsa yollar mısın? merssiiiii :)

fıstıkım güzelim bebişim....
ya ben bi beyaz kalem aldım sürmelinin yaptığı bir makkaca bayıldığımdan kelli :)
neyse gozumün içine süremiyom ya sinir etti beni boyanmıyo rengi çıkmıyo kafayı yicem bu en iyisi diye sattılar gidip yoliimmi saçlarını?
canım varsa bildiğin iyi beyaz bir kalem onu alayım yoksa bunu sürmenin bi yolu varmı hayrına bi deyiver çok öptimu...

dila o kadınları yolabilirsin flormar gördüm birinin gözünde hafif kırık beyaz çok güzel di benim kisi avon dadşlım gayet iyi

Maşallah diyorum, gözler süper makyaj süper, videolardaki anlatım, tarz süper, süpersin annem sen ya.
Her seferinde bakıp hevesleniyorum şu makyaja ama benim gözler kocaman, makyajı da yapınca arap kadınları gibi oluyo, neyse ben de burdan deneyerek yapıcan inşallah..
Makyajı anlatma çaban da takdire şayan, şayet ben olsam öğretmek istemeyebilirdim kimseye, herkes güzel güzel makyajlar yapsın istemezdim zemuszemus

X