Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bi daha bi alıntı yapem dedim görmeyenler için..... yönetim gelene kadar iader edez kızlar böyle yeni ekledikçe alıntı yapacam maaleseff

resmen taş bebeksin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:lepi::dance:a.s
harikasın
hayatımda gördüğüm en guzel kızlardansın
helal ya
bratz arzu:lepi:

Makyözler kadar güzel makyaj yapmışsın.Harikasın.Bu arada kaşlarının biçimi harika,maşallah yay gibi.

resmen taş bebeksin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:lepi::dance:a.s
harikasın
hayatımda gördüğüm en guzel kızlardansın
helal ya
bratz arzu:lepi:

vay anasını kazum yaaa

sen de benim gülükl içi dışı bir samimiyeti olan gerçek arkadaşımsın ya

aarıca da çıtırsın vesselam sarışın bombasın kimseler duymasın

Makyözler kadar güzel makyaj yapmışsın.Harikasın.Bu arada kaşlarının biçimi harika,maşallah yay gibi.

teşekkür ederim canım çok incesin

harika ya bizde böyle kaş göz kirpik yok tabi canım maşallah valla ne diyim beceri desen o sonsuz zaten süpersin :lepi:

boyamayı beceriosun işte canım az olmaması mı sorun süper görünüolar özellikle şekli harika gözler de güzel olunca :KK66:
bu arada avatardaki sen misin canım eğer sensen bi ünlüye benzeticem de çıkaramıorum :/

boyamayı beceriosun işte canım az olmaması mı sorun süper görünüolar özellikle şekli harika gözler de güzel olunca :KK66:
bu arada avatardaki sen misin canım eğer sensen bi ünlüye benzeticem de çıkaramıorum :/

evet bebeğim benim kime benzeettin du bakalım ilk defa biribeni bi ünlüye benzetecek:))

İlarzucum ben yeni keşfettim burayı:çok üzgünüm::çok üzgünüm::eek:Yani şu makyaj yarışması olmasa hiç bilmeyecektim burayı.Nasıl kaçırmışım bugüne kadar diye hayıflandım.Çok güzelsin maşallah.ama üşenmeden o güzel açıklamalı makyaj resimlerini eklemişsin ya ellerine sağlık.Bize yol gösterecek.Bir kaç günde tüm sayfaları okumayı bitiririm artık:nazar::nazar:

valla başka benzeten yok mu ya isim olarak bilemem ki kafayı takarım bak şimdi

Arzucum bir şey sorucam...Hani herkesin bittiği gibi benim de hayranlıkla baktığım bir fotoğrafın var ya saçın dalgalı yan bakıyorsun.abartısız çok güzelsin maşallah....Orda kullandığın çağla yeşili rengi fara bayıldım.Markası ve no.sunu yazabilirmisin?

İlarzucum ben yeni keşfettim burayı:çok üzgünüm::çok üzgünüm::eek:Yani şu makyaj yarışması olmasa hiç bilmeyecektim burayı.Nasıl kaçırmışım bugüne kadar diye hayıflandım.Çok güzelsin maşallah.ama üşenmeden o güzel açıklamalı makyaj resimlerini eklemişsin ya ellerine sağlık.Bize yol gösterecek.Bir kaç günde tüm sayfaları okumayı bitiririm artık:nazar::nazar:

bersum videom da var canım hem gece makyajı için hem de günlük için bakabilirsin ordan da nasıl yaptığıma hem eğlenirtsin de altta linki tıkla bebeğim

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...6-ilarzunun-gece-makyaji-videolu-anlatim.html

valla başka benzeten yok mu ya isim olarak bilemem ki kafayı takarım bak şimdi

kız yok kimse benzetemiir beni yaa:))

Arzucum bir şey sorucam...Hani herkesin bittiği gibi benim de hayranlıkla baktığım bir fotoğrafın var ya saçın dalgalı yan bakıyorsun.abartısız çok güzelsin maşallah....Orda kullandığın çağla yeşili rengi fara bayıldım.Markası ve no.sunu yazabilirmisin?

bitanesi o yeşil rosense nin 4 lu farı numarası 701 canısım

çok teşekkür ederim tatlım güzel bakan gözlerine sağlık

:nazar::nazar::nazar:o mor eyeliner cok yakismis ilk kez gordum boyle rengini
ben bu renge hep kusum ama artik barismak istiyorum harika olmusopuyorumnanaktan

buldum canım kime benzettiğimi :)
ceyda düvenci
gerçi avatarına yakından bakmadım ama..
yüz hatların gülüşün benziyo sanırım
özellikle ilk 2 resimde:

benzemiyo mu sizce de kızlar?ama yakından görmedim.avatara bakınca benzettim ben.beni yalancı çıkarmayın kızlar :KK70:

Son düzenleme:
X