Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

neden gülüm ben de aksine dışarıda gördüüğüm kadınların makyajına bakıyorum göz içine bi kalem bir renk araba farı gibi far rimel yok bişey yok ahanda böyle çıkan kadınlara üzülüyorum kendilerini güzel yapacam diye tam tersi oluyor yapmasalar daha iyi bir durum olacak bence. onun için elimden geldiğince anlatmaya çalışıyorum.

tüm kadınların şikayeti kuaförde alalade yapılan makayjlar, kadınlar en güzel olmak istedikleri günde hayal kırıklı iki de bir aynaya bakma isteği orasını burasını düzeltme (daha da batırma).

bu sitede bu konuya daimi takılan insanlar konuya gerçekten ilgi duyuyor kendi makyajını kendisi yapmak kendi tarzını yaratmak istiyor ilgileniyor çabalıyor ve sonunda yapıyorlar çok çok yol katedenler var bir makyözün yapacağı makyajdan daha iyisini yapanlar var. bunları gördükçe ben mutlu oluyorum. onların çabası benim çabam gibiŞeniz

ayrıca makyajda göz büyüklüğü küçüklüğünden çok çok daha iyidir arap gözü gibi gözün olsun yeterki sürmelinin bi makyajlarını incelemeni tavsiye ederim canısım

Kız seni alan yandı valla.. Adamı batırırsın sen makyaj malzemesi alıcam diye delikafadulden

Ayyy ben şu maviyle eyeliner çektiğin makyajı görmedimmi anam ne güsel olmuş üyle ooo zemuszemus
hemide mavili yeşilliiiii
Yakıyorsun yavyummmm :jeyyar:

Canım yaa vıdeo neden eklemıyosunn bole heveslenıyoruz uyhulama gosterkı denıyelım yapalım bızde lutfennn

Kız seni alan yandı valla.. Adamı batırırsın sen makyaj malzemesi alıcam diye delikafadulden

ben çeyizimi makyaj malzemesi olarak yaptım gülüm zaten...
nişnlım çok memnun bundan pahalı olduğunu biliyor ama şunu bilmiyor bu çeyizin sonu yoook:))))))

aman çalışiim zaten alırım kendi param neyimle o evi geçindirsin:))))))))))

Ayyy ben şu maviyle eyeliner çektiğin makyajı görmedimmi anam ne güsel olmuş üyle ooo zemuszemus
hemide mavili yeşilliiiii
Yakıyorsun yavyummmm :jeyyar:

gülüm dün gece cozutturup yaptım öle ama eyeliner değil golden rose mor kalemi o bebeğim mavi çıkmışşşşş

Canım yaa vıdeo neden eklemıyosunn bole heveslenıyoruz uyhulama gosterkı denıyelım yapalım bızde lutfennn

evet ya bugün genel kurulumuz var dı balım eve kendimi zor attımm dayak yemiş saçı başı yolunmuş bir bayan g,ibiydim kendimi soğuk suyun altına atana kadar yaşamıyordummmm.........

yapacam gülceyizim merak etme

bebişim hala resimlerime yorum alamadım bakmadın dimiiii?
ben dün flor mar dan beyaz kalem aldım sanırım sorun bende çünkü o da senin sürdüğün gibi durmadı bende beceremiyorum galibaaa...

sevgilim ben sana mesaj yazdım dedim ki hotmailime yolladın dedim

dün gündüz de işlerden bakamadım hotmailime şimdi bakayım bitanesi çok özür

hayır canoşum gmaile yollamışım...
onun için demedim işine gücüne bk sen...
benim bu beyaz kalemle başım dertte kırıcam hepsini yaa...

kız dur neden kıracan bitanecim yaa dur öğrenirsin kullanamasını ben de çok sonra öğrendim bekle şu gmailime bakam

kız dur resimlerin acelesi yok sen baa beyaz kalemi söyle hadi hadiiiii...

ay dilaaa ne kaadar güzel bi gelin olmusun bebeğim sen yaaa

ne sitiiyin şimdi benden hatırlatsana bidenesi?

beyaz kalemi neden süremedin neden olmadı ?

beyaz kalem her makyaja gitmez çiçeğim özel makyajlara iyi gidiyor eğer göz alt kirpiğine siyah kalem çekmezsen ölü gibi durursun gül yüzlüm

birde kalem fazla beyaz geldiyse bir kulak çubuğu ile üzerinden geç hafif sildir onun beyzlığı kalır zaten bebişimm..

şimdi sen söle bne neye bakacaktım

hiiç beni gör diye yolladıydım bebişim sağol sen çoook daha güsel olucan...
yani nasıl makkac yapiim diyorum bir gözüm diğerinden küçük yapı olarak...
sonraa beyaz kalemi sürüyom sürüyom boyası çıkmıyo gözümün içini siliyom ıslakmı acaba diye yok gene sürülmüyo alt kirpiklerime bulaşıyo sinir oluyom içi seninki gibi durmiiii...

aaaa dilam sen onu geri götür neden çıkmıyor yaa allah allah ee kızlar akullanıyorlardı memnunşardı allah alla tarihi mi geçti acaba balım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…