Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet ya
bu foto benımde bittiğim nokta
anlatamam
yahu göstermeyın su kızı
çatlıyorum kıskançlığımdanzemuszemus

hakikaten arzunun üstüne tanımıyorum
hayatımda gördüğüm en guzel esmer bayan
hatta sıralamamı yapıyorum
1- arzu
2- monica belluci
3-c. zeta jones

bitirdi bu hatunlar beni

aynen öyle canım yaa...ilarzumu görünce güzellik anlayışım değişti gerçekten....güzelliğin yanında güleryüzün ve tatlı dilin de önemini anladım..hepsi arzucumda var maşallah....:nazar::nazar: kendime bakışım ve hayata karşı duruşum da değişti....:asigim: keşke yakından tanısaydım ilarzumu...uzakta bile bu kadar olumlu etkilediyse yakından kimbilir ne kadar etkilenir ve olumlu yönde farklılaşırdım...:1hug: yalnız kazuletcim,benim sıralamam farklı biraz...
1)ilarzu
2)ilarzu
3)ilarzu...........
başka güzel tanımadım ilarzudan sonra...süper vallahi....Allah sahibine bağışlasın...:Saruboceq: bu çiçekte gül kokuluma gelsin o halde...a.s.a.s.

gül kokulum...yeni resim ve özellikle videonu bekliyorum merak ve heyecan içince bitanecim...haberin olsun çiçek......yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

5987.jpg

5989.jpg

5992.jpg

ilarzucum bitanem geçenlerde msnde yazışmıştık ya canım hiç katmıyorsun falan dedin bak canım kattım hemide 3 yere kaydirigubbakcemile3 sizinkiler kadar olmasada benim gözler ve kaşlarda böyle işte :kedi:

arzum bugn gorunmedı hıcc nerdesın cnm yaaa

bibeğim dedim ya annem aşkitom geldi 4 haftadan sonra bol bol gezezceez diyerek yarın zebahtan başlicam kk dayım aggşaama kadar bebişim

yok böle bi güzellik:1shok:
arzum değil kk da gördüğüm,hayatımda gördüğüm en güzel insanlardan birisin..:nazar:ünlüler halt etmiş yanında!!kaşa göze saça,tene amaaann hangisini sayim:teytey:allahım nazarlardan saklasın dünyalar güzeliŞeniz:nazar:
adszgwz.png

evet ya
bu foto benımde bittiğim nokta
anlatamam
yahu göstermeyın su kızı
çatlıyorum kıskançlığımdanzemuszemus

hakikaten arzunun üstüne tanımıyorum
hayatımda gördüğüm en guzel esmer bayan
hatta sıralamamı yapıyorum
1- arzu
2- monica belluci
3-c. zeta jones

bitirdi bu hatunlar beni

aynen öyle canım yaa...ilarzumu görünce güzellik anlayışım değişti gerçekten....güzelliğin yanında güleryüzün ve tatlı dilin de önemini anladım..hepsi arzucumda var maşallah....:nazar::nazar: kendime bakışım ve hayata karşı duruşum da değişti....:asigim: keşke yakından tanısaydım ilarzumu...uzakta bile bu kadar olumlu etkilediyse yakından kimbilir ne kadar etkilenir ve olumlu yönde farklılaşırdım...:1hug: yalnız kazuletcim,benim sıralamam farklı biraz...
1)ilarzu
2)ilarzu
3)ilarzu...........
başka güzel tanımadım ilarzudan sonra...süper vallahi....Allah sahibine bağışlasın...:Saruboceq: bu çiçekte gül kokuluma gelsin o halde...a.s.a.s.

gül kokulum...yeni resim ve özellikle videonu bekliyorum merak ve heyecan içince bitanecim...haberin olsun çiçek......yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

yaw kızlar siz neler kaynatmışsını öle bekem asrkamdan dedikodular falan:))))

anam hayatımda gördüğüm en güzel dedikolar yahuu benim aşkitıomu size gönderem de bi insan nası şımartılır havalara uçurtulur öğrensin bi zahmet yaa:))))

ne kadar teşekkür etsem az inanın ki

topluca aldfım siziçünkü tek tek teşekkür etmeye kalksam inanın kelime dağarcığım yetersiz kalacak tıkanacam:)))

ben size samimiyetiniz ve içtenliğiniz için çok teşekkür ediyorum. bu gerçekten az kişide vardır bence. çünkü kadınlar arasında çekememzlik çok oluyor siz de yaşamışsınızdır. çünkü kadınlarda genel olarak bi ön plana çıkma içgüdüsü oluyor. benim de çevremde 1 arkadaşım dışında hep böyle kadınlar vardı. okula giderken " ay senin makyajın çok güzel olmuş" diyip evine geri dönen yüzünü yıkayıp tekrar makyaj yapıp geri okula gelen bir arkadaşım vardı yaa :))))

sizi tanıyana kadar gerçekten böyle insanların yok denecek kadar az olduğuna inanıyordum. kendim de bir insanı bir bayanı beğeniyim aynı gözlerinin içine baka baka çok güzel olmuşsun canım derim. hiç rahatsız olmadan:))) hele hele arkadaşıma makyaj yapmak onun güzelliğini daha da ortaya çıkarmak benim övünç kaynağım oluyor o mutlu oldukça ben daha da mutlu oluyorum. valla aklıma ne gelse yazdım kızlar kusura bakmayın inşallah kendimi iyi ifade edebilmişimdir.

bu bahsettiğim tarzda insanlardanm olmadığınız için böyle kalmayı başarabildiğiniz için sizi kutluyorum ve böyle dostlar edinebildiğim için kendimi de çok şanslı görüyorum bitaneler sizleri çok seviyorum canlarımmm.. çok uzun oldu inşallah canınızı sıkmamışımdır inşallah doğru anlatabilmişimdir öpüyorum sizleri...

5987.jpg

5989.jpg

5992.jpg

ilarzucum bitanem geçenlerde msnde yazışmıştık ya canım hiç katmıyorsun falan dedin bak canım kattım hemide 3 yere kaydirigubbakcemile3 sizinkiler kadar olmasada benim gözler ve kaşlarda böyle işte :kedi:

n,ilberam annemle gözlerine baktık annem de ben de çok beğendik yapını. çünkü kaş göz aralığın çok fazla bu süper bi avantaj ayrıca göz yapında badem harika duracak makyajlar. kalemi çok güzel çekiyorsun bitanem göz üstüne de tam olarak çekmeyi dene alta kalem çekmeden yavaştan başlayalım biz sana bebeğim bi gölgeli makyaj yap bakalım şöle mavili, yeşilli yada mor gibi ne renk olursa açıklı koyulu

bakalım nasıl elin görelim bebeklk alt kirpiklere kalem değil far çek yaparken de tamam mı bebişim maşalah bitanesim

oy fıstığım benım
duygular karsılıklıdır
seni çok sevioooooom
taş bebeeeeem bratz kızım benüm...
:lepi:

şu eyeliner'ı bi ben çekemiyorum sanırım :KK43: off mükemmel ötesi olmuş be ablacımm

şu renk tonlarını da çok iyi uydurmuşsun ablacımm
gözlerin de çok güzel zaten süper olmuşş

bak bak yaa renkelere baakk bende Fener'liyim çok güzel olmuş gerçekten zemuszemus

şunu da denicemm inş. becerebilirimm özel bi günde kullanabilirim ancak benim yaşımı biliyorsun kaldırmazzz opuyorumnanaktan

ne diyorum biliyo muusn inş. kısmet olurda bi yerde buluşursak
elinden bi makyaj istiyorumm ablacımm bunu esirgemezsin sanırımmm
gerçekten benim için müthiş bişi olur sen de ölesin çünküü
elinde sanki böle sihir var gibi neler yapıyorsun şaşıyorum valla
bak dediğimi unutma tek istediğim bu :Saruboceq:

AbLaLarın güLü*sün sen opuyorumnanaktan

şu eyeliner'ı bi ben çekemiyorum sanırım :KK43: off mükemmel ötesi olmuş be ablacımm

şu renk tonlarını da çok iyi uydurmuşsun ablacımm
gözlerin de çok güzel zaten süper olmuşş

bak bak yaa renkelere baakk bende Fener'liyim çok güzel olmuş gerçekten zemuszemus

şunu da denicemm inş. becerebilirimm özel bi günde kullanabilirim ancak benim yaşımı biliyorsun kaldırmazzz opuyorumnanaktan

ne diyorum biliyo muusn inş. kısmet olurda bi yerde buluşursak
elinden bi makyaj istiyorumm ablacımm bunu esirgemezsin sanırımmm
gerçekten benim için müthiş bişi olur sen de ölesin çünküü
elinde sanki böle sihir var gibi neler yapıyorsun şaşıyorum valla
bak dediğimi unutma tek istediğim bu :Saruboceq:

AbLaLarın güLü*sün sen opuyorumnanaktan

oyy benim tatlı dillim yavrummmm tamam gülüm yapmam mı aşkolsun sana l

olita makyajı yaparım ben o güzel yüze canım benimm

çok ttalısın bidenemmm öperimmm kendinden pembiş yanakları benn:kedi:Şeniz

yarışma için kullanmaktan vazgeçtiğim papatyalı makyajım 105. sayfadadır şekerler bilginizeeeeeee

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:asigim: öpmek istiyorum seni bitanecim....bu resimden de anlaşılıyor ki sen çok şeker bir kızsın....:1hug: Allah nazardan saklasın seni...:nazar: seni çok seviyorsam boşuna değil yani.....a.s. yarışmayı sabırsızlıkla bekliyorum...gönlümün birincisi belli ama neyse artık.....:lepi: öpüyorum gül kokulu yanaklarından arzucum....:1hug:

105. sayfada görmediğim makyajların varmış.şimdi gördümmm. kuzum maşallah yaaaa. :1shok: Allah seni nazarlardan korusunnnn. Allah hem göz vermiş hem yetenek vermiş ve harika değerlendiriyorsun bunu hakkını veriyorsun. :nazar: a.s.

105. sayfada görmediğim makyajların varmış.şimdi gördümmm. kuzum maşallah yaaaa. :1shok: Allah seni nazarlardan korusunnnn. Allah hem göz vermiş hem yetenek vermiş ve harika değerlendiriyorsun bunu hakkını veriyorsun. :nazar: a.s.

uyy sevgilim teşekkür ederim gülümmmmmŞeniz

ablaların güLü**
bende görmedim 105.sayfayıı bak bak papatyayı oraya koymuşş zemuszemus

can parçaaaaaam benim mua bybee :-) çok da güzel bakıyo bu kızzz yaaa
elinden de herşey geliyo valla müthişsin senn canımın içi

çok çok öpüyorumm o güzel gözLerinden izin var mı opuyorumnanaktan

ablaların güLü**
bende görmedim 105.sayfayıı bak bak papatyayı oraya koymuşş zemuszemus

can parçaaaaaam benim mua bybee :-) çok da güzel bakıyo bu kızzz yaaa
elinden de herşey geliyo valla müthişsin senn canımın içi

çok çok öpüyorumm o güzel gözLerinden izin var mı opuyorumnanaktan

öp bebemm gel ben de seni öpemŞeniz ohh missssssŞeniz

canım kazenle iletişime geç tamam mı bebeğim

hay allah razı olsun şekerim ben köçüzü onuı düşünemedim yaaaaaa

şimdi 105 inci sayfayı göremeyendler kaçıncı sayfadasınız şu anda

arzuuu gızımm gezmelere mi gidiyon anlamadım duu daha yeni geldim topikkine gittmee:KK43: nişanlınn beklesin yaa:KK43: bide seyy yarışma nooldu bi bulamıyom ki ne nerde:S

X