Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ılarzucum makyajına bayıldım...Sormak istediğim gözlerini yakından nasıl çekiyosun fotoğraf makinesiyle..Yani özel bir ayarımı var.Benimde fotoğraf makinam var digital..Onunla çekebilirmiyim acaba bende..Burda bazı fotoğrafları görüyorum normal çıkmış göz resimleri yani makyajları belli değil.Ama senin fotoda her ayrıntı belli oluyo..Teknik nedir onu soracaktım..Tşkler.....

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr alkisalkisalkis

İlarzucum makyajına bayıldım...Sormak istediğim gözlerini yakından nasıl çekiyosun fotoğraf makinesiyle..Yani özel bir ayarımı var.Benimde fotoğraf makinam var digital..Onunla çekebilirmiyim acaba bende..Burda bazı fotoğrafları görüyorum normal çıkmış göz resimleri yani makyajları belli değil.Ama senin fotoda her ayrıntı belli oluyo..Teknik nedir onu soracaktım..Tşkler.....

canım foto makinamı gözüme 10 cm mesafe ile tek gözü alarak çekiyorum bu şekilde tüm far ayrtıntıları çıkıyor bi de gündüz çeksem hiç parlama olmayack ama maalesef çalıştığımdan ancak akşam yapabiliyorum makyajlarımı:)))) fotoyu yakından çektikten sonra paintte küçültüyorum canım aynen böyle oluyor

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr alkisalkisalkis

çok teşekkürleerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrhihoyyyt

ya bu msn meselesi ne bilmiyorum ama
normal mail adresim var msn kullanmıyorum
o işine yarasa vereyim
bende hala sayfa 28:)
siinrim bozuldu ya!

hola beybi. döktürmüşsün yine bakıyorum da=)) mışşıllah.
ben bişiy sorucam sana. allık süremiyorum ben. daha dogrusu yüzümün sekline göre nerelerine sürmem gerektiğini bi türlü anlayamıyorum. napıcam benneyaptımki :tomato: :çok üzgünüm:

hola beybi. döktürmüşsün yine bakıyorum da=)) mışşıllah.
ben bişiy sorucam sana. allık süremiyorum ben. daha dogrusu yüzümün sekline göre nerelerine sürmem gerektiğini bi türlü anlayamıyorum. napıcam benneyaptımki :tomato: :çok üzgünüm:

sevgilim bana resmini yollucan ben de saa sölücem güzel yüzüne nasıl allık sürmen gerektiğin nutellamŞeniz

seni gidi küçük fare çok güzelsin kız batıkça baktım vallaha bakır da çok yakışmış kızıldaaa

iki renk de çok harika göz şeklin rengin benimkine çok benziyor onun için yaptığım bütün makyajları rahatlıkla yapabilrsin allığa gelince yüzün yuvarlak çenen ufacık fındık burun opuyorumnanaktan

şöle yap allık fırçanı şakaklarına oğru değil de benim günlük makyajımda uyguladığım gibi aşağı doğru sür çiçek gözlüm çok güzel gölzein var maşallah iri iri bebek gibsin kız

seni gidi küçük fare çok güzelsin kız batıkça baktım vallaha bakır da çok yakışmış kızıldaaa

iki renk de çok harika göz şeklin rengin benimkine çok benziyor onun için yaptığım bütün makyajları rahatlıkla yapabilrsin allığa gelince yüzün yuvarlak çenen ufacık fındık burun opuyorumnanaktan

şöle yap allık fırçanı şakaklarına oğru değil de benim günlük makyajımda uyguladığım gibi aşağı doğru sür çiçek gözlüm çok güzel gölzein var maşallah iri iri bebek gibsin kız

laelaelaelaelae hohohoy=) çok teşekkür ederim canımmm.. link falan varsa koyarsan daha çok sevinicem Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

dimi bebeğim benziyor gerçekten bebişimmm emme sen daha çıtırsın gülüm benim maşallah

kız neyaşlanması allah aşkına yaaa daha gelişiyorsun anam sen yaaaa büyüme evren bitmemiş daha

ya senın şu adım adım olan makyajını açıyorum pc den alıyorum ilarzu seni karşıma baka.baka yapmaya çalışıyorum sonuç berbat nekadar beceriksizim ben ya :umursamaz:

arzum ne zamandır gelemiodum topiine coşmuş maaşallah tütütütüopuyorumnanaktan
bi gelem selam verem dedim çiçeemmm:asigim:

X