Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nişanlına selamlar....:lepi: canım bitanecim....bugün güzel geçecek galiba...sabah sabah bu topicte karşılaştık....hihoyyythihoyyyt bugün evdeyim ve mutfakta zaman geçirmek istiyorum....canım pasta,börek ve yemek yapmak istiyor...bu aralar işlerin yoğunluğundan iyice zayıfladım....yaz geldi ve benim biraz kilo almam gerek....giydiklerim yakışsın değil mi....boyum çok uzun ve kilom çok az...öpüyorum gül kokulu yanaklarından arzucum...:asigim::asigim::1hug:a.s.

allahımmmmm:sinifsinif:

sen benim içimin yağlarını eritmek istiin anlaşıldı çiçeemmm uzun boy ince beden amanın bana da ver şunun formulunu bebem yaaa zayıflamaya çalışiimmmm tüm gücümle çok zor oluyor yahuuu:eek:lmaz: onu yeme bunu yeme

vallahi hayattan soğudum ya:umursamaz:

canım benim...ben de çok yiyip de kilo alamıyorum..benim şikayetim de bu yönde....kilo alamamak ve kemikten ibaret olmak da hoş değil ama....ben şimdi iznini rica ediyorum tatlım...yemek ve pasta yapacağım...sadece kendim için....mutfak işlerini seviyorum...öpüyorum bitanecim....muahhhhh

zemuszemusopuyorumnanaktanŞeniz

canım benim...ben de çok yiyip de kilo alamıyorum..benim şikayetim de bu yönde....kilo alamamak ve kemikten ibaret olmak da hoş değil ama....ben şimdi iznini rica ediyorum tatlım...yemek ve pasta yapacağım...sadece kendim için....mutfak işlerini seviyorum...öpüyorum bitanecim....muahhhhh

zemuszemusopuyorumnanaktanŞeniz

ne güzel bi şey ya canım benim kendin için pasta börek yapıyorsun

kendini seveni ben de çok severim :)))

afiyet olsun dadlu kuşummmmm

çok güzel canım özellikle maviliyi beğendim yerimseniben maşallah diyorum başka birşey demiyorum sositososito

site de yazandan çok takip edenlerdenim :) Arzu arkadaşım göz makyajın da favorimsiniz yerimseniben
bin de bir makyaj yapan biriyim, sizin ki kadar güzel gözlerim asla yok fakat sadece şekil itibari ile benzemekte olduğu için yapmış olduklarınız bana uyuyor, denedim :) ilk sayfasından son sayfasına kadar tek tek baktım konuya,bu kadar detaylı anlatımlı emekleriniz için teşekkürler elinize sağlık. a.s.

ilarzucum......bitanem benim...yeni resimlerini yine hayranlıkla izledim...müthişsin canım yaaaaa...daha başka ne denir bilemiyorum....Allah canına sağlık versin çiçeğim....gözlerin o kadar şahane ki,kullandığın tonlar ise gözlerine çok yakışıyor....güzel gözlüm....Allah o gözlerinden sevinci eksik etmesin ve mutlulukla hep güldürsün canım arkadaşım...:Saruboceq: yine fark yaratmışsın....KK nın bitanesisin...öpüyorum o gül yanaklarından....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bu arada kaç gündür nette bir sorun vardı az önce açma girişimlerim sonucu başarıyla sonuçlandı...ayrı kaldığım birkaç gün içinde seni çok özlediğimi belirtmeden geçemeyeceğim...kendine çok iyi bakmanı rica ediyorum canım arkadaşım...a.s.:asigim::1hug:

105.sayfa nirde askomm ya bende sadece 28 sayfa gösteriyoosırnaşık şeysırnaşık şey

allah allah canım benim neden göremiyorsun sen yaa şu anda da aynı durum mu geçerli acaba ?

site de yazandan çok takip edenlerdenim :) Arzu arkadaşım göz makyajın da favorimsiniz yerimseniben
bin de bir makyaj yapan biriyim, sizin ki kadar güzel gözlerim asla yok fakat sadece şekil itibari ile benzemekte olduğu için yapmış olduklarınız bana uyuyor, denedim :) ilk sayfasından son sayfasına kadar tek tek baktım konuya,bu kadar detaylı anlatımlı emekleriniz için teşekkürler elinize sağlık. a.s.

çok teşekkür ederim nazancım çok mutlu oldum yazını görünce :)
ben de çok teşekkür ederim canım güzel sözlerin için elimden geleni ardıma koymuyorum valla :) makyajı öğretecem diye:)))

ilarzucum......bitanem benim...yeni resimlerini yine hayranlıkla izledim...müthişsin canım yaaaaa...daha başka ne denir bilemiyorum....Allah canına sağlık versin çiçeğim....gözlerin o kadar şahane ki,kullandığın tonlar ise gözlerine çok yakışıyor....güzel gözlüm....Allah o gözlerinden sevinci eksik etmesin ve mutlulukla hep güldürsün canım arkadaşım...:Saruboceq: yine fark yaratmışsın....KK nın bitanesisin...öpüyorum o gül yanaklarından....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bu arada kaç gündür nette bir sorun vardı az önce açma girişimlerim sonucu başarıyla sonuçlandı...ayrı kaldığım birkaç gün içinde seni çok özlediğimi belirtmeden geçemeyeceğim...kendine çok iyi bakmanı rica ediyorum canım arkadaşım...a.s.:asigim::1hug:

sevgilim canım
ben de dün giremedim bitanesi makyaj yapacaktım dün ama kısmet olmadı evde değildik akşam fekaat bu akşam yapacağım canısım sen de kendine çok iyi bak olur mu

öpüyorum güzel yanaklarından güzel yüreğindennn bitanemi

bende göremiyorum ama yaaaaaaaaaaaaa
28. sayfa diyo
bende 28. sayfadayım ama yok ki bişe:KK43:

makyajlarin cok güzel tebrik ederim

benimde göz yapim ayni oldugu icin aynilarini uygulamak benim iin kolay olacak cok tsk ederimyerimseniben

kaç gram verdin sen bakem ?

bide ben avonun göz kalemini istemiyorum
baa başka marka öner hıh

o zaman gurbike doğru gerilip gerilipppppppp:eek::eek: uçuruyorum seni çiçeem

ama gitmeden çönce de kulağına estee marka çok pahalı olmasına rağmen bi numara yok aklında olsun diyorum gül yüzlümmm

1 kilo verdimmm bu aradaaalaelaelaelaelae

anca anam bünye yvaş benim ve de inaattttt:umursamaz:

vermiyor şerefsiz bünyeee:eek:lmaz:

X