Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ilk sayfayı doldurduk
sığmadığı için burdan devam edeceğim

muhteşem....:lepi: "bu kadar da olmaz ki" dedirten bir güzelliğin var bitanem....bakarken nazar duası okudum içimden... gülüme nazar değmesin diye.....özledim seni canım benim....seni daha sık sık aramızda görmek istiyorum....sensiz buralar çok ıssız...ve bizler de ıssız adamız...gül yanaklarından öpüyorum bitanem...ŞenizŞeniz

:asigim:a.s.:1hug:

Son düzenleme:
süpeeeeeeeeeeeer
yakışana uakışıyor işte makyaj
taş gibisin ya:delikafadulden

çiçeem o senin taşlığın gülüm benim çekik gözlü ankaralımm baa da versenyee o kirpiklerden takınayımm bi tur beeee:jeyyar:

güzelimmm sen benii çok şımartmaya çalışiin yoldan çıkarmaya çalışiin anlıyorum bak kaydirigubbakcemile3

şımarık bşi kı olacam sayende delikafadulden

en sonunda kalkıp gelecem senin oraya sırf seninle tanışmak için gülümsositososito

tanışmadan dost olduk bidenem yaaa çok seviyorum be seni çitlenbiğimmhihoyyyt

ilarzuuuuuuuuuuuuuuuuuu valla bayıldım diplinearmı ne işte onu süper yapmışsın yaaa..ben iki gözün kuyruk kısmını aynı yapamıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:bide benim gözüm yuvarlakk ondanmı kuruk kısmını yapamıyorum acaba:

senin kirpiğe ihtiyacın yok valla
hersey ortada

çiçeeemm kız videom deel ki buuuu:)))

ilarzunun gece makyajı diye yazar

kızlar ilk sayfayı doldurduk
sığmadığı için burdan devam edeceğim

delikafadulden bunları daha yeni gördüm.

nefis olmuşlar ilarzum...

bayıldım... :asigim: opuyorumnanaktan

not: beyaz kalemle çektiğin kuyruğu daha düz ve yukarıya çekebilirdin kanımca...

tütütütütü maşallah ne göz ne beceri var sende bayıldım =)

çok teşekkür ederim canım çok incesin

delikafadulden bunları daha yeni gördüm.

nefis olmuşlar ilarzum...

bayıldım... :asigim: opuyorumnanaktan

not: beyaz kalemle çektiğin kuyruğu daha düz ve yukarıya çekebilirdin kanımca...

çiçeem sen bana o fotoyu iş pc me yollamışsın ya evde de bulamadım aklımda kalanlarla bunu yaptım :)))) hatırladığım kadarıyla böle bişey çıktı yani bitanesim

kaydirigubbakcemile sulanma makyaj anama, o benim -tatlicadiarzu-

zemuszemusdelikafadulden

sen de benem kaydirigubbakcemile

aman yarabbiiii göslerin çok güselllll rabbim nasarlardan saklasın sincik yorum yapim dedim bakim neyi nasıl yapmıssın incelim birascık :)

ilarzu maşallah diyorumm Allah kem gözlerden korusun...videonuda izledim gerçekden hoş bilgileri de paylaşmışsın...gülen yüzünden gülücükler eksik olmasın...:icecream:

aman yarabbiiii göslerin çok güselllll rabbim nasarlardan saklasın sincik yorum yapim dedim bakim neyi nasıl yapmıssın incelim birascık :)

canım çok teşekkürler incele bebek

ilarzu maşallah diyorumm Allah kem gözlerden korusun...videonuda izledim gerçekden hoş bilgileri de paylaşmışsın...gülen yüzünden gülücükler eksik olmasın...:icecream:

çok teşekür ederim dadlu kuşum

benim seni sevdiğim kadar sevemezsin ama bitanecim....senin şımarmaya ihtiyacın yok,çünkü sen kendini o kadar iyi ifade ediyor ve o kadar fazla seviliyorsun ki...bence şımarsaydın çoktan şımarırdın canım arkadaşım....

bu arada bambusi arkadaşıma da bir iki çift sözüm var....ilarzum benim.... delikafadulden haberin olsun.....sulanmayın çiçeğime....hııııııı.....

opuyorumnanaktan:roflol:

hay allahım yaaa :roflol:

kız nişanlım gelecek şindi diyeck heeyyyyyyttttlmaz:Çok üzgünüm çoook

kim kimi alıyrmuş dicek kaçıracak beni buralardann:roflol:

etmeyen gülüm ben baya iri bi hatunum hepinize yeterim hem de ikinizi de alırım kucaklarımŞenizŞeniz

nişanlına selamlar....:lepi: canım bitanecim....bugün güzel geçecek galiba...sabah sabah bu topicte karşılaştık....hihoyyythihoyyyt bugün evdeyim ve mutfakta zaman geçirmek istiyorum....canım pasta,börek ve yemek yapmak istiyor...bu aralar işlerin yoğunluğundan iyice zayıfladım....yaz geldi ve benim biraz kilo almam gerek....giydiklerim yakışsın değil mi....boyum çok uzun ve kilom çok az...öpüyorum gül kokulu yanaklarından arzucum...:asigim::asigim::1hug:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…