Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
merhaba ilarzucum.. çok güzel gözlerin var yaptığın makyajda süper tatlım..
bende sana bişey sorayım dedim, daha önceki sayfalarda yazmışsındır belki ama, benim gözlerim küçük ve çekik büyün göstermek için nasıl makyaj yapmam lazım? bide önerebileceğin bi rumel var mı? bu akşam makyaj malzemeleri almaya gideceğimde :) opuyorumnanaktan

toprağım merhabaa:)))

canım gözünü iri göstermek için canım göz üstüne likit kullan altına renkli kalemler çekebilrsin kalem yerine koyu renkli farlarla alt kirpiklerini kalem gibi ince çekersen de iri gözükür gözlerin canısı smokey eyes tarzı makyajlarda iri gösterir canım.
rimelim loeal wolume shocking çift taraflı masakara iki tarafı da fırçalı

arzuuuu şuanda öyle bi durum yok ama ilerde düğün makyajımı sen yaparmısın lütfennnnn:))
ıstanbuldayım ben yakınızda aldırtırım seni olurmu tatlım:))

arzuuuu şuanda öyle bi durum yok ama ilerde düğün makyajımı sen yaparmısın lütfennnnn:))
İstanbuldayım ben yakınızda aldırtırım seni olurmu tatlım:))

tamam canımcım yaparım tabiki:)))

sen evlenene kadar ben de istanbulda olurum belki gelin gidecem seneye inşallah

likit hiç kullanamıyorum tatlım yaa ama renkli kalemler kullanayım bari. saol tatlım, bide bişey daha sorucam beyaz tenliyim allıkta bronz allık mı yoksa kırmızı allık mı daha iyi ?

likit hiç kullanamıyorum tatlım yaa ama renkli kalemler kullanayım bari. saol tatlım, bide bişey daha sorucam beyaz tenliyim allıkta bronz allık mı yoksa kırmızı allık mı daha iyi ?

ben beyaz tene pembe allığı severim canım genelllikle
buğday veya esmerse bron toprak tonları iyi gider canım

yavrimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sen seneye istanbula mı geliyom prensesim
enemmmmmmmmmmm
sevindirik oldum

yavrimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sen seneye istanbula mı geliyom prensesim
enemmmmmmmmmmm
sevindirik oldum

evet gül tikenim seneye olmazsa öteki sene mutlaka sonunda istanbulda yaşayacam yani bahar kokulum
a.s.

ayyyy valla bende wsevındımmm arkdıs olalımmıı sen ıst gleırsenn ılarzummmmmmmm

kıııı gelemzsem arkidiş olmayacan mı benimle benneyaptımki

anam anam gel kuzum gel
bak arkadaşlarında hazır istanbulda:)
ayparçam istanbullu oli yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ılarzum son eklediklerinden siyah makyajını görmedim sanki tam hatırlayamadım ama bayıldım yaa zemuszemus
siyah bi göze ancak bu kadar yakışır opuyorumnanaktan

azru ablam gelin gidiyoo haaa vay bee arzu balam bende istanbula gelin gidecem şişliye ama yaşım daha küçük 21 bana daha var önden siz ablaları gönderem de biz sonra ama karşı taraf istiyor adını koyalım diolar damat adayımız 27 yaşında oda istyo bakalım napacazzz bizde sevgi desen varrr ap ayrııı bi parça ama yinede bu tip işlerde ince düşünmek lazım 1 ömür sonuçtaaa

ee bakam gelirsem istanbula gelin erkenden evlenme gibi bişey olursa bende size çaya gelmek isterim

Son düzenleme:
anam anam gel kuzum gel
bak arkadaşlarında hazır istanbulda:)
ayparçam istanbullu oli yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

yuppiiiiiii dimi kızzz ben de seviniim valla

ayyyyyy oleyyyyyyy

delikafadulden:teytey:

İlarzum son eklediklerinden siyah makyajını görmedim sanki tam hatırlayamadım ama bayıldım yaa zemuszemus
siyah bi göze ancak bu kadar yakışır opuyorumnanaktan

beğendin mi çiçeğimm öperim alnından güzelimi

kaydirigubbakcemileben arkadaşımı vermem istanbula o benim ay parçamklava:

kız istanbulda kapın olacak ne üzülüünn ben seni bırakmam anam kaçarım hep

aaaahh aahh
edacım inşallah en güzelinden olur mutlu olursun canım benim erken de değil aslında çok

şu aan evlenecem dersen 2 senen var 23 te ii bi yaş bebeğimmm

bu arada ne çayı kız ben saa börekler açarım sen gel de:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…