Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
wowwwwwww :1shok:

hem resim çok güzel hemde ilarzunun gözleriii. maşallahh. inşallah ağlarsa hep mutluluktan ağlasın bu güzel gözler... (çok içimden gelerek ettim duamı amin diyinn kızlar:))

amin herkes için diliyorum bendee...:1closedeyes:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnŞeniz

allaim asik oluyorum yine
sırnaşık şey

aminnnnnn diyen dillerinizi yirim ben sizin de kulağınız hiç kötü söz işitmesin inşallah bitaneler Şeniz​

vayyyyyy beee göz renginle siyahın uyumu harikaaaaaa:hooray: cok güzel olmuş canım yaaaaa bittim vallalaelaelaelaelae

arrrrrrzum
çiçeeeğeme benim
ya senden reca ediom
şu kirpik olayına bir el at
nasıl takılır
nasıl kullanılır
yaz bir lütfen ya
hatta keşke uygulam yapsan dicem ama
nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
maşşallah bizim gibi ihtiyac sahbi değilsinkine:lepi:

sevgi pötürcüümmm

yemin ederim bilmiyorum hiç canısım yaaa nasıl takılır hiç kullanmadım bitanem

gurbaa ya sorsan o bilir bence bitanesim

bana bak bu arada senin ne işin var kirpikle be gayet kirpiğin var senin kıvırtma aleti al onunla kıvırt canısım bi kat sürdüğün rimelden sonra bi kat pudra fırçasıyla koyu renkli far veya pudra geç sonra ikinci kat rimelini sür tamamdır canısı ne uğrşan kirpikle yahuuuuu

ARKADAŞLAR MERABA BENDE ARANIZA YENı KATILDIM. ıLARZU GÖZLERıN GERÇEKTEN SÜPER MAŞALLAH. BENDE UZUN SÜREDıR DOĞRU DÜRÜST MAKYAJ YAPMIYORDUM AMA SENıN GÖRÜNTÜLERı GÖRÜNCE ıNANILMAZ Bı HEVES GELDı Bı GAZLA YAPMAYA ÇALIŞTIM AMA OLMADI YıNE:1no2: BENıM GÖZLER HAFıF AŞAGI ıNıK sırnaşık şey YADA BUNA BENZER Bı CÜMLE ıŞTE CADIARZU O YÜZDEN GÖZÜMÜN ÜSTÜNE KALEM FELAN ÇEKTıGıMDE ıYıCE AŞAGI DÜŞÜYOR GÖZLERıM sırnaşık şey:roflol:

sırnaşık şey yazan yerler gülümsemelerden biriydi ama öyle çıkmış yanlış anlaşılmasın:roflol::roflol::roflol::roflol:

ayparçam
prensesim börtü böcem
gözüne aşık olduğum hatunum
şu üst kirpiklerde kalemle doldurma işlemi ne oli
geçen gün sölemişin banada

Dip not: parazitleri görmezden gelmek en güzeli.

sevgilim güzellik kraliçem
şimdi kalemin ucunu aç sivrilt güzelce siyah kalem tabi
sonra tam kirpiklerinin çıkış noktasına hafif hafif sür doldurur gibi bitanesi kuyruk muyruk çekmeden ben doğal makyaj yapmak istediğimde bunu yaparım hep dolgun gösteriyor gözleri hem de makyaj yapmamışsın gibi duruyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…