Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
13.sayfadaki siyahlı makyaja bayıldım tek kelimeyle..bn beceremiorum makyaj yapmayı ya=(
size hayrran kaldım ilarzu ayrıca gözlerniz de maşallah süperr
birde bu sürmeyi izmirde bulabileceğimiz bi yer war mıı

bebeğim bilmiyorum kiii:1no2:

orda kemeraltı diye bi yer vardı yada tam hatırlayamadım çiçeğim öle bi pazar gibi bi yer oralara bak canım hacı malzemeleri satan yerler mutlaka vardır dadlum ordan alırsınn sanırım canım

bebikim yıne dökturmüşün ama askolasun benı unutmusun =((

canısıııı bitanesiii kız ben seni nasıl unuturum aşkolsun yawww:çok üzgünüm:

ben seni çok seviyorum güzelimmm etme eyleme böyle a.s.a.s.:nazar:
resim falan mı ekledin ben görmmişim canım birkaç gündür giremiyordum da canısı ondan kaçırmışımdır kusura bakma olur mu :1hug:

yok askım sana kusermıyım hiç vallla bnde snı sevıom kıssırnaşık şey
yok cnm buara sıte aktıvıtem yok cnm bişe istemıo =((ama senı takıpteyım =))

yok askım sana kusermıyım hiç vallla bnde snı sevıom kıssırnaşık şey
yok cnm buara sıte aktıvıtem yok cnm bişe istemıo =((ama senı takıpteyım =))

doğrudur bebek ben de bu aralar çok tembelledim yaa bişey yapacam diyorum illaki başka bi iş çıkıyor ben de inadına bi uyku inadına bi tembellik yaaa anlamadım gitti gülüm

bizi bu havalar bööle etti galibaaa yağmur yağmur valla içim karardı bee bi güneşe hasret kaldık ne yazık ki:Saruboceq:

ilarzu makyajlariniz muhtesem otesi cok guzel bi bayansiniz zaten bide makyaj yapinca yikiliyo

çok teşekkür ederim asigüzel çok incesin hihoyyyt

ya ilarzu sen gibi yapmaya çalıştım karalama gibi oldu ama inadım inat yani başaracağım öyle güzel anlatmışsın ki bayıldım maşallah valla evlenince makyajı sen yap valla senden iyi yapmıyorlar zaten yeni makyaj teknikleri bekliyorum takiptesin canım bilesin sevgiyle kal

ya ilarzu sen gibi yapmaya çalıştım karalama gibi oldu ama inadım inat yani başaracağım öyle güzel anlatmışsın ki bayıldım maşallah valla evlenince makyajı sen yap valla senden iyi yapmıyorlar zaten yeni makyaj teknikleri bekliyorum takiptesin canım bilesin sevgiyle kal

aman yarabim canım sen ne güzel bi gelin olmuşsun öle maşallah döktür döktürrhihoyyyt

teşekür ederim bebeğimmm başaracaksın tabiki de emek harcadığın herşey olur dadlumm am yaptıklarını göz makyajı topiğine koy da arkdaşlarla öneri verrelim neresi eksik kalmış onları söyleriz daha iyi olur daha çabuk olur canısı

doğrudur bebek ben de bu aralar çok tembelledim yaa bişey yapacam diyorum illaki başka bi iş çıkıyor ben de inadına bi uyku inadına bi tembellik yaaa anlamadım gitti gülüm

bizi bu havalar bööle etti galibaaa yağmur yağmur valla içim karardı bee bi güneşe hasret kaldık ne yazık ki:Saruboceq:

haklısın haytm havalr yaptı heralde bıde ben buralarda yalnızım kımsem yok gelen gıden dışarı cıkcam bu kezde cnm ıstemıo bı kalıom 2 olmuş.nereye gıdıyım.of of ıyı bı iş blsamda baslasam bian önce

haklısın haytm havalr yaptı heralde bıde ben buralarda yalnızım kımsem yok gelen gıden dışarı cıkcam bu kezde cnm ıstemıo bı kalıom 2 olmuş.nereye gıdıyım.of of ıyı bı iş blsamda baslasam bian önce

ahh canısı bozma moralini bebeğimm izindeymişsin gibi düşün yaa

hani çalışırken diyorusz yaa ahh vakit olsada şunu yapsak ya da buraya gitsek ....

onları yap bebeğim bu zamanını öyle değerlendir çiçeğimmm evde tabi sıkılırsın bi uğraş bulursun mutlakaaa ben mesela allahım bi kitap aldım bi başlıyorum 2 sayfa okurum bi türlü bitiremedim gıcık oldummm

kitapla başla mesela ayy git hava da güzel bi yerde çayını al bi çay bahçesinde kitabını al oku ne kadderrr hoşşşsengözlerimebaksanab

bu arada artezz gülüm avatarında müthişsin yaa maşallah gülüm bu ne güzellik yaawww

askım bnm cok tatlısın sende=)) bız askerı lojmanlarında oturuos burdan bı cay bahcesıne gıdıyım hava alıyım desem 1 saat yol(otobus) oyuzden cnm bişey ıstemıo.2 saatım yolda geccek bı cay ıcıp gelcem.bende kıtap okurum cokta severım.ama evde tıklılıp kaldım ekmek almaya bıle gıdesım yok.bu arada senın topıgı sohbete cevırdım ceza alcam zıyaretcı den konuşalım barı=)))

arzucum bizim gözmakkajı topinde birileri zırvalamış kapatmışlar
kaldıkmı dımdızlak :nazar:
neyse millet birbirini yiyedursun benim içimde kalmasın buraya koyim gösümü sengözlerimebaksanab

yanlız kamerayı neden gözümün içine kadar sokuyosam:roflol:

14032009178.jpg

bizim topik gitmis :KK43: bende kac gündür makyaj yapmiyom zaten tee pazartesi biraz bisi yapmistim koyim dedim getmiss topigimiz senağlama

ilarzum sen bide bitane topik ac kendi yaptigini göz makyajlari- ilarzu yorumlari icin sırnaşık şey

yaaaaaaaaaa bulamıyorummmmmmmm :kızgın:
sayfalara baktım baktım bulamadım
bir arkadaş istemişti galiba şu eski böyle türkan şorayın falan yaptıgı gibi bir makyaj stili koymustun ay bulamıyorum :kızgın:

yaaaaaaaaaa bulamıyorummmmmmmm :kızgın:
sayfalara baktım baktım bulamadım
bir arkadaş istemişti galiba şu eski böyle türkan şorayın falan yaptıgı gibi bir makyaj stili koymustun ay bulamıyorum :kızgın:

balböceeee.Türkan Şoray'ın resmi 330,sy da,ama arzununkini bilmiyorum bulursan söyle bize de.Topic te koca bir kilit:bbo::bbo:. kaldık bütün kokoşlar açıkta.Zaten benim faforim arzuydu bir de artttisttt:hooray: o da yok ortalarda sanki he.. banamı öyle geliyo...:1closedeyes:
Arttisttt nerdesin...mirmirmirmir:

Arzu haftasonu geldimi uğrayamıyon di mimirmirmirmirmirmirmirmir
Eeee.El oğlu adamı böyle eder:mymeka: :roflol::roflol::roflol:

balböceeee.Türkan Şoray'ın resmi 330,sy da,ama arzununkini bilmiyorum bulursan söyle bize de.Topic te koca bir kilit:bbo::bbo:. kaldık bütün kokoşlar açıkta.Zaten benim faforim arzuydu bir de artttisttt:hooray: o da yok ortalarda sanki he.. banamı öyle geliyo...:1closedeyes:
Arttisttt nerdesin...mirmirmirmir:
Arzu haftasonu geldimi uğrayamıyon di mimirmirmirmirmirmirmirmir
Eeee.El oğlu adamı böyle eder:mymeka: :roflol::roflol::roflol:

ben burdayim ablasırnaşık şey
konuya yazmistim görmedin sanirim
nisanlim olcak herif yasak koydu :mymeka:

bebeğim bilmiyorum kiii:1no2:

orda kemeraltı diye bi yer vardı yada tam hatırlayamadım çiçeğim öle bi pazar gibi bi yer oralara bak canım hacı malzemeleri satan yerler mutlaka vardır dadlum ordan alırsınn sanırım canım
[/COLOR

cNm çok teşekkr ederm giremiodum ne zmndır görmedm yazını ttalım bnm bn bi araştırayım bakalm buraları

X