Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
En son yaptığında güzel,önceki de,daha önceki de,daha daha önceki de............hepsi güzel şekercim,a.sa.sa.s dahası sen güzelsin arkadaşım....:nazar:

:nazar:ilarzum sen nasıl bi hatunsun yaa yüzün de kalbin kadar güzel maşşaalla:nazar::nazar:topiginin takipçisiyim melegim
gözlerin mükemmel rengi şekli valla bombasın şekerimm
maşalala maşallaa maşaallaa:nazar::1hug:

:nazar:ilarzum sen nasıl bi hatunsun yaa yüzün de kalbin kadar güzel maşşaalla:nazar::nazar:topiginin takipçisiyim melegim
gözlerin mükemmel rengi şekli valla bombasın şekerimm
maşalala maşallaa maşaallaa:nazar::1hug:

sağol bebeğim çok incesin canım benim yaaa:)) o senşn güzeş bakmandan geliyor bidenesikaydirigubbakcemile2

KOYU GRİ PIRILTILI MAKYAJIM 32. SAYFADA CANLARIMMM İYİ SEYİRLERRR

kıslarr malzemelerimmmm orda gördüğünüz renki renkli kare olan allık carminanın far alınca hediye verdiler ben onun açık rengini ddfart olarak kullanacağım bebeklerr simli farım golden rose 206

1-) kıslarr yine kapatıcı hafif pudramı sürdüm daha önce koyduğum altın rengi makyajımın yapılışını anlataağım bebekler

2-)burda da allığımın bir açık rengi var kızlar onunla sürmeye başladım

3-) burda bu şekilde sürdüm önce kızlar sonra dağıtacağım elimle canlarım

4-) burda canlarım elimle dağıttım şekerlerr

5-) simli sarı farıma geçeyim dedim artıgınnn kızlarrrr

6-) burda gözümün altına sürmemden üstüne de likit çektim çiçeklerim

veee rimleden sonraa kızlarr bitiriyoruzzzz nihayetinde canlarımmm:lepi::lepi:

arzuuu ablaaaa delikafaduldendelikafadulden

bu sarı simli farındanda carminadanda bendede var bende yapıceğimm :nazar:

bu altın ve bronz makyaja bayılıyorum
ben de yapıyorum cecile farımlan
çok ykışmış bebegim sana
arzucm sürmenin markası neydi kuzum yaa

çok ykışmış bebegim sana

bebeğimm çarşıdan hacı malzemeleri satan bi yerden aldım canısı valla markası falan yazmiii üzerinde:1no2:

çok ykışmış bebegim sana

Ben de tesadüfen bi aktara sordum varmış,ordan aldım:dance::dance:.ama ilarzu gibi olmuyo....:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

yerimsenibenBendede var sürmeden kuzenim kemeraltından almış ama evet ilarzununki gibi durmuyo gerçekten:1no2:

ilarzummmmmmm
yav hani sen videlu makyaj yapıp bu canın arkadaşlarını sevindirecektin.
bak şimdi ağlamaya başlayacağım ve bütün topiki ayağa kaldıracağım
senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kıslar şimdi girdim içeri sabahtan beri koşturmacaydı işler bugün hiç girmedeim nete... şimdi gördüm yazdıklarınızı canlarım

Ben de tesadüfen bi aktara sordum varmış,ordan aldım:dance::dance:.ama ilarzu gibi olmuyo....:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

züpersin kızım züper :lepi:

yerimsenibenBendede var sürmeden kuzenim kemeraltından almış ama evet ilarzununki gibi durmuyo gerçekten:1no2:

yaw bebeklere neden olmuyor ki acaba ben resmini çekmiştim aynısından mı aldınız da olmadı ki acaba?

şaşırdım bende yaparken de çekmiştim amabenneyaptımki

siz onu kalem yada likit niyetine mi kullandınız da olmadı acaba? çünkü ben onu kirpik diplerime uyguluyorum üst kirpikler için; alt kirpik dibime normal kalem gibi kullanıyorum ama üst k,rpiklere tekrar likit geçiyorum üzerinden bi de smokey eyes yaparken dağıtıyrum hafif hafif bi de böyle deneyin bakalım nasıl olacak canlarım.. ucu çok kalın kalem gibi srülmüyor çok dikkatli kullanmanız gerekli çiçeklerim.. hadi bi daha deneyin bakalım şimdi olacak mı kolay gelsin güllerimmhihoyyyt

ilarzummmmmmm
yav hani sen videlu makyaj yapıp bu canın arkadaşlarını sevindirecektin.
bak şimdi ağlamaya başlayacağım ve bütün topiki ayağa kaldıracağım
senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

evet sefkülüm yapaacktım yapacaktım ama sorma bu aralar işlerden hiç vakit bulamıyorum canısı yaa bir nefes bulunca inan yapacam .. aklımda hep gülüm akşam işten geldiğimden çekim iyi olmaz diye akşam koyamıyorum.. hafta sonu da şehir dışına çıkacam o da ondan gülüm ama yapacam söz çiçeğimm
:eek:

ilarzu süper makyaj maşallah sana ...iyi fikirler aldık saoll kendi adaıma ben aldım başka bişey için girmiştim ama bayıldım sitilinee.zaten kaç gö zgerisi söz demişlerr..maşallahh..

kızlar bu bebeğimiz 5000 bebekten 32. sıraya kadar ielerledi sizde bir ıoy verirmisiniz bir tık kadar yakında sevgiler..

BIDIŞIM / selin kos - Milliyet - Bebek ve Çocuk - Hamilelik, Annelik, Bebeğinizin Bakımı, Eğitimi, Çocuklarınızın Psikolojisi

sağol canım teşekkürler

13.sayfadaki siyahlı makyaja bayıldım tek kelimeyle..bn beceremiorum makyaj yapmayı ya=(
size hayrran kaldım ilarzu ayrıca gözlerniz de maşallah süperr
birde bu sürmeyi izmirde bulabileceğimiz bi yer war mıı

X