Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
süperrr canım gelişme olacakkk devam et bebekkk renklilerden bbak benim yaptıklaımdann

eyelineri süper çekmişsin amaaaaa helal olsun canısııı

o benim gözüm değil kız ayşegülün gözükaydirigubbakcemile3

biliyorum cnm ama ben seninkinden bahsediyorum sarı simli makyajından ..senin gözü karıştırmak mümkün mü bu sitede :roflol:

kızlar eyeliner ile dipliner arasındaki fark ne :uhm:
hiç kullanmadığım için bilmiyorum
hangisi daha iyi ,kullanımı daha kolay

biliyorum cnm ama ben seninkinden bahsediyorum sarı simli makyajından ..senin gözü karıştırmak mümkün mü bu sitede :roflol:

a.s.a.s.

ayy canım benimmmmm sağol bebeğimmm

kızlar eyeliner ile dipliner arasındaki fark ne :uhm:
hiç kullanmadığım için bilmiyorum
hangisi daha iyi ,kullanımı daha kolay

canım eyeliner olanı fırçalı
öteki dipliner olanı da kalem gibi bir yapısı var bebeğimmm

a.s.a.s.

ayy canım benimmmmm sağol bebeğimmm

canım eyeliner olanı fırçalı
öteki dipliner olanı da kalem gibi bir yapısı var bebeğimmm

peki hangisini uygulamak daha kolay datlum benümmmmm
yani hangisinden alayım ve önereceğin bi marka varmidur?

ilarzucum maşallah sen makyajsızda çok gzlesin ama makyajıda çok hoş yapıyosun. çok iyi olmuş böyle bişey eklemen. forum ne güzel şenlenmiş ya süper olmuş bu video resim ekleme olaylarıŞenizŞeniz devamını bekliyorum sabırsızlıklahihoyyythihoyyyt

ilarzucuuuuum valla sagol ya senin sayende cozucem ben bu isi sanirim yavas yavas biseyler yapiyorum galiba keske becerebilsemde resim eklesem.Simdi eyeleiner calismalarina devam ediyorum onuda becerirsem süper olacak.Bide su haci surmesini tr de nerden bulabilirim bebisim?Onu sadece gözalti icinmi kullaniyosun,sanki yagli bisey gibi duruyo bi sure sonra akmiyo dimi

peki hangisini uygulamak daha kolay datlum benümmmmm
yani hangisinden alayım ve önereceğin bi marka varmidur?

fırçalı bebeğim ben daha rahat kullanıyorum ve pürüzsüz oluyor canısı:))))

beğendiğine sevindim cnm...yerimseniben

Şeniz

ilarzucum maşallah sen makyajsızda çok gzlesin ama makyajıda çok hoş yapıyosun. çok iyi olmuş böyle bişey eklemen. forum ne güzel şenlenmiş ya süper olmuş bu video resim ekleme olaylarıŞenizŞeniz devamını bekliyorum sabırsızlıklahihoyyythihoyyyt

tama dadlum benimmm gelecek glecek :)))

ilarzucuuuuum valla sagol ya senin sayende cozucem ben bu isi sanirim yavas yavas biseyler yapiyorum galiba keske becerebilsemde resim eklesem.Simdi eyeleiner calismalarina devam ediyorum onuda becerirsem süper olacak.Bide su haci surmesini tr de nerden bulabilirim bebisim?Onu sadece gözalti icinmi kullaniyosun,sanki yagli bisey gibi duruyo bi sure sonra akmiyo dimi

süpersin bebeğim helal olsun saaa vallaha belki ordaad bulursun cansıs tr de vardır çarşı pazarda gülüm

canlarım bugün de geçenlerde yaptığım grili pırıltılı makyajımın adım adım şeklini koyayım dedim sizlere iyi seyirler bebekler..

burda bildiğiniz üzere kapatıcı ve pudra varrr
1-

2- burda beyaz pırıltılı farımı sürdüm bu şekilde

3- burda orta griyi canlarım göz kapağımın orta kısmına güzzelce sürdüm

4- burda koyu renkli farımla bir kuyruk yaptım sonra karıştırıp farları dağıtacağım

5- şimdi tüm farları karıştırarak keskin yerlerini aldım ve üzerinle simli bir beyaz rfarım var onu serpiştirdim pırıltı gelsin diyee şekerlerkaydirigubbakcemile5

waaaooww bişeyler çıkmaya başladıııııhihoyyyt

6- şimdiii hacı sürmemle gözümün altına üstüne sürmemi çekiyorum bi kerekaydirigubbakcemile5

7-- evet son sürmeli şekli bu kızlar böyle bile fena durmuyor değil miiiidelikafadulden

8-- sıra geldi eyelinere....:ecrin_bebek:

9-- kirpiklerimi taradım yapışmasın diye canlarım

ARKADAŞLAR BU FOTOLARDAN SONRA BENİM GERİZEKALI MAKİNAM MAALESEF TV MODUNA GEÇTİĞİNDEN BÜYÜK ŞEKLİNİ KOYAMIYORUM ÇÜNKÜ KÜÇÜK ÇIKMIŞ RESİMLER BU YÜZDEN CANLARIMM NEYSE DEVAM EDELİMMM

10-- arkadaşlar çok güzel çekmiştim gözümü ama maalesef bunlar sadece bütük çıkmışş

vee son halii arkadaşlar kolay gelsin sizlereee:)))

ilarzu eline sağlık muhteşem olmuş yine ..anlatım da süper

:1shok::1shok::1shok:
bi dene çirkin makyaj yapıp koysana be yövrüm
becerebilecek misin acep hihoyyyt

yirimŞeniz

cnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm süpersinnnnnnnnnnnnnnn yine gözlerine 41 maasallah

arzuuuu canım muhteşem ötesisin:asigim:
bende böle makyaj yapmak istiyorum yaaaasenağlama

X