Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arzucum bizim gözmakkajı topinde birileri zırvalamış kapatmışlar
kaldıkmı dımdızlak :nazar:
neyse millet birbirini yiyedursun benim içimde kalmasın buraya koyim gösümü sengözlerimebaksanab

yanlız kamerayı neden gözümün içine kadar sokuyosam:roflol:

14032009178.jpg

gülüm senin fotolar neden böle flu çıkmıyor yaa bi göremedik şu gözünü ayan beyannn ....

gördüğüm kadarı ile güzelim alt kirpiklerine çektiğin kalem
sadece içine çekip bırakmışsın ben öle gördüm öyle değlse tamamdır. çünkü remi net< deel benneyaptımki

far rengini daha açık pembe tonrlarında canım gölgelendirmeyi o pembe tonunda kulansan sanki daha hoş duracak gözünde bi de öle yapsana canısı görelim

bizim topik gitmis :KK43: bende kac gündür makyaj yapmiyom zaten tee pazartesi biraz bisi yapmistim koyim dedim getmiss topigimiz senağlama

ilarzum sen bide bitane topik ac kendi yaptigini göz makyajlari- ilarzu yorumlari icin sırnaşık şey

o nasıl olacak kıss çitlenbikhihoyyytŞeniz

balböceeee.Türkan Şoray'ın resmi 330,sy da,ama arzununkini bilmiyorum bulursan söyle bize de.Topic te koca bir kilit:bbo::bbo:. kaldık bütün kokoşlar açıkta.Zaten benim faforim arzuydu bir de artttisttt:hooray: o da yok ortalarda sanki he.. banamı öyle geliyo...:1closedeyes:
Arttisttt nerdesin...mirmirmirmir:

Arzu haftasonu geldimi uğrayamıyon di mimirmirmirmirmirmirmirmir
Eeee.El oğlu adamı böyle eder:mymeka: :roflol::roflol::roflol:

ama ama amaa öle dimeee ben nişanlımı görmeye gittim yaaawww yine de girdim kız o arada bi boşluk buldum çiçeemm.... ben özlüyorum sizi yaa:1hug:

ben burdayim ablasırnaşık şey
konuya yazmistim görmedin sanirim
nisanlim olcak herif yasak koydu :mymeka:

öööff ya artsiim bişeydesen erkek giremiyor desen koymuyor desen de koysaanndelikafadulden biz sölemeyizzz :dance:

ufhh selamlar kızlar
ilarzum maşallah bebeğim sana :nazar:

örtmenimm çok tişikür ederimmmm hihoyyyt

burdayımm çikeletammm balımmmhihoyyyt

cNm çok teşekkr ederm giremiodum ne zmndır görmedm yazını ttalım bnm bn bi araştırayım bakalm buraları

tama çiçeeemm:ecrin_bebek:

makyajı güzel yapmaya yapıyosunda zaten bide üşenmeden yapıp çekiyosun yaa helal olsun çok kişinin işini gördüğüne eminim canım... emeğine sağlık :1hug:

makyajı güzel yapmaya yapıyosunda zaten bide üşenmeden yapıp çekiyosun yaa helal olsun çok kişinin işini gördüğüne eminim canım... emeğine sağlık :1hug:

valla canım birbirimizden bişeyler kapalım; bu kadar zamanımızı burda harcıyoruz bari bi işe yarasın diye üşenmeden koyuyorum işte hayatımm.. accuk faydalı olmuşsaa ne mutlu bize hihoyyyt

ellerine sağlık:ecrin_bebek:çok güzel anlatmışsın
maşallah gözlerinede allah nazarlardan saklasın:nazar:

sağol canısı çok teşekkürler

valla canım birbirimizden bişeyler kapalım; bu kadar zamanımızı burda harcıyoruz bari bi işe yarasın diye üşenmeden koyuyorum işte hayatımm.. accuk faydalı olmuşsaa ne mutlu bize hihoyyyt
]

ben çok faydasını gördüm bu topiclerin. özellikle senin önerilerin çok işime yaradı arzum Şeniz
teşekkürler

ilarzu hacı sürmesi kullanmışsın hacı sürmesi diğer sürmeler gibi akıyormuu ?

ben çok faydasını gördüm bu topiclerin. özellikle senin önerilerin çok işime yaradı arzum Şeniz
teşekkürler

Şeniz

ilarzu hacı sürmesi kullanmışsın hacı sürmesi diğer sürmeler gibi akıyormuu ?

sefkülümm akmıyor ama ben onu çöpe attım gülüm sanırım bu yaşıma kadar hiç olmamış alerjiyi ben ondan kapıyorum ne zaan sürsem gözüm şişiyor arpacık gibi bişey oluıyor yine öyle şu an bile sinirlendim attımm bebeğim

Hayranım, kaşına gözüne maşallah
Razıyım, rengine yada şekLiine eywaLLah xD

süpeRsin ya gözLeRinde makyaj yapışında ayRı ayRı güzeL maş.

Bişey sorucam canıım :)
Gözlerini çok yakından ve net çekiyorsun,ama ben çekemiyorum. Flaş patlıyormu patlamıyor mu?
Ben çektiğimde renkler karışıyor hep,flaş çok kötü gösteriyor.
Sen ne yapıyorsun bir anlatır mısın?

Bişey sorucam canıım :)
Gözlerini çok yakından ve net çekiyorsun,ama ben çekemiyorum. Flaş patlıyormu patlamıyor mu?
Ben çektiğimde renkler karışıyor hep,flaş çok kötü gösteriyor.
Sen ne yapıyorsun bir anlatır mısın?

be de net çekemiyordum bebişimm öğrendim şimdi yakından tek gözümü çektiğimde böyle oluyor canısıhihoyyyt

harikalarr hepsii çok gusell.. ne kadar gusel yapıosun eline sağlıkk.. ama göz renginede bayıldımm

X