Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Şeniz

sefkülümm akmıyor ama ben onu çöpe attım gülüm sanırım bu yaşıma kadar hiç olmamış alerjiyi ben ondan kapıyorum ne zaan sürsem gözüm şişiyor arpacık gibi bişey oluıyor yine öyle şu an bile sinirlendim attımm bebeğim

:nazar:Nazar o nazara.sa.sa.s.Bunca kişinin bakıp,görüp nazar değmemesi mümkünmü?A canımm!:içelim:

:nazar:Nazar o nazara.sa.sa.s.Bunca kişinin bakıp,görüp nazar değmemesi mümkünmü?A canımm!:içelim:

ne blemm gülüm valla ben nazara çok inanmam ama negatif elektriğe inanıyorum...

bu da pc den geçecek değil ya canım be bileyim... burda da öle kötü göz yoktur be canım olumlu düşünek ne edekŞeniz:roflol:

baaaak baaaak doyamadım gözlerimi alamadım tü tü tü maaaşşallaaahh :nazar::nazar::nazar: eline sağlık hepsi birbirinden güzel gözlerin ayrı güzel Şeniz

bu gozlere ne yakısmaz kı?ben golge ısını beceremıyorum ya.bır daha denıycem bakalıım yapacakmıyım?senden ozel dres lazım walla.

baaaak baaaak doyamadım gözlerimi alamadım tü tü tü maaaşşallaaahh :nazar::nazar::nazar: eline sağlık hepsi birbirinden güzel gözlerin ayrı güzel Şeniz

allaaahh sağolasın çiçeeemmmm

bu gozlere ne yakısmaz kı?ben golge ısını beceremıyorum ya.bır daha denıycem bakalıım yapacakmıyım?senden ozel dres lazım walla.

ana çok uzaksın yaaawwww gülüm benimmŞeniz

arzu resim ekliycem baksan bii nasıl olmuşşş?*

ekle bebeğimmmm bekliiimmhihoyyyt

dünya güzelisin...senin için başka ne denir ki bitanem yaaaa....gözlerine,tatlı dilli cevaplarına hayran olmamak gerçekten mümkün değil...KK' daki önemin çok büyük....iyi ki buradasın ve bizlerlesin....:1hug:

yaptığın makyajlar bir harika...hepimiz senden çok şey öğrendik...çok teşekkür ediyorum kendi adıma....bu aralar ben de gölgeli makyajlar yapmaya başladım...elbette senin burada yaptıkların gibi olmuyor fakat yine de benim gibi göz makyajı özürlü biri için başarılı buluyorum kendimi...5-6 yıl sonra senin gibi belki yapabilirim...ancak yani....:bbo:

eline koluna ve o güzel yüreğine sağlık canım benim...KK' nın bitanesi....öpüyorum seni....

a.s.a.s.:asigim::asigim::1hug:

dünya güzelisin...senin için başka ne denir ki bitanem yaaaa....gözlerine,tatlı dilli cevaplarına hayran olmamak gerçekten mümkün değil...KK' daki önemin çok büyük....iyi ki buradasın ve bizlerlesin....:1hug:

yaptığın makyajlar bir harika...hepimiz senden çok şey öğrendik...çok teşekkür ediyorum kendi adıma....bu aralar ben de gölgeli makyajlar yapmaya başladım...elbette senin burada yaptıkların gibi olmuyor fakat yine de benim gibi göz makyajı özürlü biri için başarılı buluyorum kendimi...5-6 yıl sonra senin gibi belki yapabilirim...ancak yani....:bbo:

eline koluna ve o güzel yüreğine sağlık canım benim...KK' nın bitanesi....öpüyorum seni....

a.s.a.s.:asigim::asigim::1hug:

anaaa çitlembik ayşeciik gelmişşşşhihoyyythihoyyyt

ne ediyon papatyam yaaawww Şeniz özledik seni bebişimmm

çok teşekkür ederim canım kardeşim ama o kadar sürmez bitanem başlamışsın gölgelilere ama bize göstermeeyonnn olmadı ki büüleeee:1no2:

şimdi senin bu güzel makyajının yanında çok sönük kalacağım ama...elim alışınca ilk makyajımda burada olacağım bitanecim....inan....yerimseniben

maşallah cnm sana gözlerinde makyajında çok süper gerçi kendinde çok güzelsin nişan resimlerinden hatırlıyorum valla kocişin şanslı

Son düzenleme:
çoktandır yazamadım ama ilarzumu takip etmeden adım atmam siteden dışarı:eek::eek::eek:
bazen yazamasamda ben hep sana bakıym cicim.
alışkanlık yaptın bende nikotin gibi:nazar::nazar::nazar:
öpüldün cicim...

arzucum,makyajın çok hoş,çok beğendim
benim sana farklı bir sorun olacak
özellikle göz makyakını temizlemek için nasıl bir ürün kullanıyorsun
ben geçenlerde garnierin sadece göz makyajı temizleyicisi ürününü aldım
aslında sür alacaktım ama ordaki görevli senin cildin karma
süt alma dedi,kafam karıştı benimdekafamçokkarıştı

çoktandır yazamadım ama ilarzumu takip etmeden adım atmam siteden dışarı:eek::eek::eek:
bazen yazamasamda ben hep sana bakıym cicim.
alışkanlık yaptın bende nikotin gibi:nazar::nazar::nazar:
öpüldün cicim...

ahh lahanam benim seni yirim yirimmmcokacimcoook

çok mutlu oluyorum anam sen böle yazınca insanın daha çok yapası geliyor gıııııızzzdelikafadulden

çok çok öpüyorum seni bidenemmmm

arzucum,makyajın çok hoş,çok beğendim
benim sana farklı bir sorun olacak
özellikle göz makyakını temizlemek için nasıl bir ürün kullanıyorsun
ben geçenlerde garnierin sadece göz makyajı temizleyicisi ürününü aldım
aslında sür alacaktım ama ordaki görevli senin cildin karma
süt alma dedi,kafam karıştı benimdekafamçokkarıştı

teşekkür ederim hayatım....

valla şu anda ben nivea kullanıyorum ama param olduğu gibi en kısa zamanda
bioderma H2O alacağım canım almagaster06 arkadaş tavsiye etti çok memnunmuş benim cildim de karma su gibi bişeymiş ve çk güzel çıkarıyormuş... onu denicemmm....

bi de tavsiyelerine güvendiğim gurbaa arkadaşım talika diye bi ürün varmış canım o da onu kullanıyormuşş....

bana sorarsan hangisini alacaksın öncelikle bioderma H2O alacağım bitanem....

teşekkür ederim hayatım....

valla şu anda ben nivea kullanıyorum ama param olduğu gibi en kısa zamanda
bioderma H2O alacağım canım almagaster06 arkadaş tavsiye etti çok memnunmuş benim cildim de karma su gibi bişeymiş ve çk güzel çıkarıyormuş... onu denicemmm....

bi de tavsiyelerine güvendiğim gurbaa arkadaşım talika diye bi ürün varmış canım o da onu kullanıyormuşş....

bana sorarsan hangisini alacaksın öncelikle bioderma H2O alacağım bitanem....

anladım canım saol bende araştırıyım

arzu video çalışmaları başladı mı ?? seni bekliyorum dört gözle delikafadulden
makyaj hocam kaydirigubbakcemile3

resimlerine ara bakıyorum süpper kolay gelsin canım

X