Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok güsel olmuş gercekten makyajların fondoten olarak ne kullanıyosun kaç numara birde eyelinerin markasnı sorcaktm teşkkrler

İlarzucum kullandığın fondöten kapatıcı allık ve pudra markaları nedir acaba?

Son düzenleme:
ilarzu apla videolarını ve resimlerini izleye izleye makyaj konusunda uzman oldum diyebilirim
ama bu resimlere bakarken size aşık olduğumu fark ettimnapçam ben şimdi
bağa bi akıl virin
imza:bir hayran

kaşlarınızı kendiniz mi alıyorsunuz.
harika tüm makyajlar..

evet bitanem ama çok çıkmışlarsa ve ben alamıyorsa gidiyorum kuaföre aldırıyorum fzla girdirmeden, ben korkmam kuaförden zaten kaşlarım da göründüğü gibi güürrani değil dolduruyorum farla araları

Buradalar canım...

bak nasıl kankasının dopiğine sahap çıkıyor işini görüyor yokiken

aarkadaşlık dostluk böle bişey kanka

rica ederim canımmm

ben de alnından öperim canım

çok güsel olmuş gercekten makyajların fondoten olarak ne kullanıyosun kaç numara birde eyelinerin markasnı sorcaktm teşkkrler

o sıralarda meybelline kullanıyordum ama şimdi hangisini kullanıyorsun dersen çok memnun olduğum, 2. aynı malı alacağım tek ürün olan bellapierre olan organik bi ürünü kullanıyorum, hem pudra hem fondoten hem kapatıcı hem ışıltı verici günlük olarak kullandığım tek üründe bunların hepsinin toplandığı bir üründür kendisi

bellapierre latte

İlarzucum kullandığın fondöten kapatıcı allık ve pudra markaları nedir acaba?

pudra olayını anlattım allık kısmına gelince bitanem her telden var en son kkarabiber yollamış bayram hediyesi sağolsun canım şeftali rengi , benim daha önce görmediğim bi marka ama çok başarılı anında rengi veriyor ve çok tatlşı bir renk , bayram hediyeleri kısmında görebilirsin

kapatıcı olarak da yukarıda anlattığım bella pierre yetiyor , göz için kullandığım da aynı marka canım

ilarzu apla videolarını ve resimlerini izleye izleye makyaj konusunda uzman oldum diyebilirim
ama bu resimlere bakarken size aşık olduğumu fark ettimnapçam ben şimdi
bağa bi akıl virin
imza:bir hayran

siz olayı karşışlıksız düşünürken evlenme teklifi alacaksınız bayan

(yalnız bu simile basınca 69 çıkıyor aklımda ahlaksız görüntüler geliyor ne biçin ad konmuş o simile öyle yaa hayret bişee

nese gül kokulum biz kocaları boşayak evenecek bence en doğrusu vatana millete en hayırlısı bu gğlük gazetem sıcak ekmeğim

Kuşum özledik seni nerelerdesin

ben de kuzucan ben de kıızzzzzz
kanka gel artık:85:çok özledim olum ya:85:

Allah benim belamı vermesin kuzi ne diyem
ilarzum nerde ya

işte geldim burdayım

süper mariooo

bende çok özledim kardeşimi
ama çok yoğun bu ara...iş kadını benim kankam
en kısa zamanda gelicektir işallah

been özledim galibaa senii bu yüzden bu kadar sitemlerim kuzi

buluşamıyoz çok siirleniyorm kuzi

Yokluğu belli oluo arzunun,o başka ya.

bebeksuratlım senin o barnaklarını ısırırım bak

İyi bayramlar canım:80:..o şeker yanaklarından öperim..

teşekkürler

kız kesme la hayvanı kese kese hvyan bırahmadık memlekette dana neden kesmedin bu arada cimri garı

Ben seni kıskanıyorum hala.. Sayende gölgeli göz makyajı falan az buçuık yapabiliyorum da o eyeliner denen illet yok mu beceremiyorum yaa:26:.. Sırf bunun için bursaya gelip seni bulacam bebekim canlı göster diye

Ben seni kıskanıyorum hala.. Sayende gölgeli göz makyajı falan az buçuık yapabiliyorum da o eyeliner denen illet yok mu beceremiyorum yaa:26:.. Sırf bunun için bursaya gelip seni bulacam bebekim canlı göster diye

ooyyy gız gel tabi çiçeem göstertmem mi ayoll

bidenem yeşillenmiş finduk dalların teprik ederim aplaa

özlemisim makyajlarina bakmayii

oooyyy anam beni özlemiş bu kız yaaa makyaj yapmayalı bayağı da oldu kuzucan :)) yapem ben yeni bi tane bu ara:)))

özledim geldim ama yoksun bakındım kapıyı çektim cıktım
müsayit oldugunda görüşelim kornettom

özledim geldim ama yoksun bakındım kapıyı çektim cıktım
müsayit oldugunda görüşelim kornettom

insenst (doğru mu yazdım?) im benim görüşelim bidenem:))

iş değişikliğinden kısa bir süre tükkanı kapattım daha yeni bir yüzle karşınızda oalcağım sevdiceğim gül reçelim:)) iyi gelmişsin havalanmış kız ortalık kapıyı açınca sağolasın börülcem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…