Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tam doğal gelin makyajı dimi josepim hem doğal hem koyu, tuttum ben de bu makyajı çiçeemm:))

Evet canım benim hem naturel hem çarpıcı olmuş ben çok beğendim. Göz yormadan çarpıcı olmak önemli sen de bunu başarıyorsun her seferinde.. Peki o kullandığın far tam olarak ne renk ablacım ? Ya da direkt marka numara falan olarak sorayım olumunekankayizsmile

kesinlikle hemencecik cevap verem;

siyah far bidenem maybelline siyah teklisi,

bordomsu olan far sephora (tanrıça kuzim hedaye gönderdiydi makkej yarışmasında) nosunu sölerim eve gidince.

göz pınarlarımda çok hafif bir aydınlatma var o da avonun koccaman bi kalemi vardı eve gidince onu da gösteririm. ama ondan çok hafif sürdüm bidenem.

kaş altında da normal bi beyaz far adı sanı belli bile değil sümeyye adı ben koydum:kaydirigubbakcemile5

eyeliner olarak jel eyeliner var kaydirigubbakcemile5ama memnunkaydirigubbakcemile5 değilim daha güzel bir kalem ile çözülebilir bu iş canım

Amanın detaylısından cevap gelmiş çok teşekkür ediyorum :) :) Siyah far konusunda direkt gidip Maybelline alıyorum o zaman çünkü bende Flormar'ın 5li paleti var her renk güzel de siyahı dandik çıktı sinir oldum bu süpermiş simsiyah :)

Eyeliner özürlü biri olaraktan evet kalemi tercih ederim. Yavaştan diplinerla elimi alıştırmaya çalışıyorum ama eyeliner ı - ıh :1no2:

makyajlar düzenlenmis:lepi: cok daha iyi olmus zemuszemus
gözümden kacan bicok makyaj varmis sempatiksalakcinni simdi hepsini görmüs oldum :roflol:
hepsine asik oldum ya:asigim: harikasin yeminle bak bak doyamiyo insan bayanssulusmile

ben aslında onu da beğenmiyorum kuzucum ama idar eeder ben de simsiyah bir far arıyorum gülo
harika bayıldımm :) bence makyajsız bile çok güzelsinizdir :)

çok teşekkür ederim bademim
wow :dance: bu kilavuz gibi bisey..harika :)
yühuuuu çok sevindim bidenem beğenmenize
kurban olurum seni verene
tekrardan özene bezene düzenledin dimi bizim için:teselli:
kıyamam sana meleğim benim:lepi: :lepi:

oyyyhh kız uğraşmam mı çiçek suratlım bidenem

çok teşekkür ederim üzüm gözlüsüm

baktım baktım.....yine baktım...doğrusu hiiiiiiiiççç doymadım...ben doyumsuz değilim,sen harikasın canım arkadaşım..çok düzenli olmuş..böylecde hepsine tekrar bakma fırsatım oldu..eline sağlık bitanecim..hepsi de birbirinden muhteşem...:lepi:

ayyy okdr makyaj gitti diye cok üzülmüştüm yaa eyvahedigeldismile
simdi yenisi gelmiş ellerine kolarına saglık nutellam opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ben de üzüldüydüm aşkitom akritom allahtan saklamışım bi ksmını

burnunu ısırdığımını çok teşekkür ederim bidenesimm canım arkdaşım ben de seni okumaya doyamıyomm
ayy maşallah ilarzu.gözlerin çok güzel..

çok teşekkür ederim bitanesi

yaptığın makyajları çok beğeniyorum gerçekten çok yeteneklisin.
benim bir sorum olacaktı sana en büyük sorunum kirpiklerim kısa ve dolgun değil lorealin double extantion u da kullandım ama verim alamadım senin kirpiklerin gibi dursun istiyorum çünkü gerçekten gözü ön plana çıkaran şey rimel. ne önerirsin acaba? yalnız fiyat olarak da loreal falan çok pahalı mesela maybelline rimelleri nasıl neler önerirsin bana?

bellee daha güsel olmuş canımm, hepsini bir arada görüyorum gözmüz gönlümüz açılıyor

bidenem kullanmadım ama orta ayarlı olarak meybelline in sarısını çok övüyolar ben de golden rose kırmızı dan memnun kaldım, loeral X5 de iyi. şimdi rimel seçim işini nasıl yapacaksın en doğrusunu sana anlatayım, rimelini sürmediğin bir gün kozmetikçiyime git canım, loreali, ve bu söyledikleriimi dene hangisini beğenirsen onu al, çünkü kimsenin kirpik yapısı kime ile tutmaz, benim beğendiğim sana uymaz. sen testerlardan deneyerek göreceksin canısım.
bellee daha güsel olmuş canımm, hepsini bir arada görüyorum gözmüz gönlümüz açılıyor

oohh miss yesmenesim

teşekkürler tatlım

nil ve sen harikasınız ikinizde, seninde makyaj larını yeni keşfettim. gerçekten çok güzeller kendin gibi..)) nilden biraz bişeyler kapmaya çalışıyorum sanırım senden de öylee olucak göz makyajı konusunda tam bir beceriksizim de :1no2:

teşekkürler tatlım

Şeniz

çok teşekkürler güzel sözlerin için canım.
videolarımı da görmeni isterim fikir edinmen için Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…