Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
artık 5 ay makyaj eklemessin:umursamaz:
ulan dünya güzelimkaydirigubbakcemilebeni yine aşık ettin:asigim::asigim: en kısa zamanda yeni makyaj bekliyorum:lepi:yüzsüzvearsıztanrıça:

çilekli dondurmamın tezi bi bitsin de makyajları dökdürecek eminim :icecream: :gazverenakitrasmile:

akitoş doğru diyor valla tembellikten değil şarap bardağından çıkan pırlantalarım zaman yaratacam yarın tezi juriye veriyoz 1 ay incelemede bebekler ondan iyi olacak çok teşekkür ederim bu makyajı saymıyom zaten çekim mok gibi oldu

bitanecim benim....bebiş daha gelmedi...10 günü kaldı...bekliyorum bakalım...senin albümündeki fotoğraflara çok baktım....hani çok bakınca benziyormuş derler....sana benzer umarım...boshayallersmile

oyy bitenesim neye benzerse benzesin ansı gibi tatlı dilli içi temiz bir insan olsun yawrucumm benim

meraba ben ilk defa yazıyorum ilerzucum seni uzun zamandan beri takip ediyorum makyajlarının cogunu senin kadar olmasada ucundan accık yapmaya basladım dogal güzelliğin yanı sıra makyajda sana cok yakısıyor dadlum inş seni takip ede ede makyaj yapmakta ustalasırım umarım zamanla elim alısır boshayallersmile

seni yerim duygucum çok teşekkür ederim bidenesimmm vay gizliden gizliden takip ediyon da sölemiyon kız :))))

artık 5 ay makyaj eklemessin:umursamaz:
ulan dünya güzelimkaydirigubbakcemilebeni yine aşık ettin:asigim::asigim: en kısa zamanda yeni makyaj bekliyorum:lepi:yüzsüzvearsıztanrıça:

buyrun tanrıçam 5 ay demişsin fegat daha 5 gün olmadan yüklemiş bulunmaktayım.:1closedeyes: Buyrun buyrun bakınbuyrunnnnnnnnn çekinmeyin hemide gecenin sabaha dönük kısmısında yaptım. buyrun buyrunbuyrunnnnnnnnn (tanrıçayıutandıranarzu):dilcikar:

:1rolleyes:

Son düzenleme:
Bu makyaj çok güzel yaaa. Zaten gelin makyajımı senin makyaj örneklerinden birini yaptırcam am adaha karar veremedim çünkü hepsi çok güsellllllllllll. Aşığınım yanında olamasamdaaaa:asigim:

ooyy yasminiimm yirimmm ağzını bidenesimmm:))))) bana da göstercen mi gııızz makyajını

ooyy yasminiimm yirimmm ağzını bidenesimmm:))))) bana da göstercen mi gııızz makyajını

Düğün 10 ekim'de . Düğünden sonra hemen senin topic'e eklerim İnşallah güzel olur.

Ama karar verdiğimde gene ekliycem belki bana önerin olur.. Bir kaç gün sonra ekliyimm hatta buradan herkese soriyim... ohaoldumsmileohaoldumsmile

bana yüzünün foto gönder bebeğim gelinlk saç makyar yer hepsi hakkında detaylı bilgi ver sana özel bişey de yapabilrim dadlum

ben kırk uğraşsam asla yapamam heralde. maşallah gerçekten allah nazarlardan korusun seni. ama şu bi gerçek gözlerin mükemmel ne sürersen sür istersen hiç bişicik sürme genede güzel valla güzel çatlasakta güzel patlasakta güzel kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ne gadan itici
ne gadan çirkin bi makkaj
heç beenmedim heç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…