Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzu çok şeker birisin 245 sayfanın hepsini hiç bıkmadan tek tek okudum, yorumlar süper makyajlar harika, sayende güzel makyajlar yapmaya başladım şekerim çok tşk ederim böyle bi konu çtığın ve paylaşımda bulunduğun için, artık sürekli takipçinim yeni resimlerini bekliyorum canım :)

Oleyyyyyyyyyyyy. Yaşasın yupiiii

yihuuuuuuuuuuuuuu

gelsin makyajlarrrrrrr :teytey:

akitram da gelsin yaaaa

ilarzu çok şeker birisin 245 sayfanın hepsini hiç bıkmadan tek tek okudum, yorumlar süper makyajlar harika, sayende güzel makyajlar yapmaya başladım şekerim çok tşk ederim böyle bi konu çtığın ve paylaşımda bulunduğun için, artık sürekli takipçinim yeni resimlerini bekliyorum canım :)

oyy yirim pirensesim tofitam çok teşekkürler

Yarışamaya eklene resimleri bualamadım yahu..Zuzum neler yapacak acabaaa.

linki burda sevgilim

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...ar/383314-cingene-makyaji-yarisma-anketi.html

bahar dalımŞeniz
yeni resimler diyorum:enbuyukkk:ne zaman diyorum:enbuyukkk:özledik diyorummafoldumben

aynen diyorum Allah belamı verecek diyorum kaydirigubbakcemile :tomato:

bu gece ne olursa olsun yapacam ekleyecem diyoruma.s

bence de yeni yeni makyejler gelicikti gecikti senağlama

evet ballı sütüm gerzekim ben

bu gece geelcem yapacam

işte o gece bu gece hanımlar makyajım ellerinizden öper bideneler

cepten çekmek zorunda kaldım makinanın pili bitmiş

kusura bakmayınız

arzuş o dedıgın rosenseye bakdım farlara ama hıc senın gozundekıler gbı gelmedı bana ışıltısı azdı ..ben farı sılık sevıyorum yada kullanırsam yogun sadece bakır altın sarısı..ama nedense şu gozundekı deişik yesıllerı aşırı sımlı sedeflı farları bulamıomm bde gozun içine surulebılen cok açık renk mavı kalem ıstıyorum yada turkuaz ??

hayatımın anlamı gayet simli bebem o farlar rosensenin 4 lü farlarını diyorsun dimi sevgilim?

görünüş olarak ambalajında simsiz gelmiş olabilir elinle denersen anlarsın özellikle yeşilli mavili farı bayağı iyi

bir de melem bella pierre kullanıyorum burdaki sarımtrak renk bella pierre (tabi altında başka renkler de var)

bnim simli farlarımın hepsi rosense, ışıltılılar ise carmina falan bidenem

bugün yeni aldığım rosense ile mavili bi makyaj yapacam bak görürsün o zaman

Son düzenleyen: Moderatör:
hayatımın anlamı gayet simli bebem o farlar rosensenin 4 lü farlarını diyorsun dimi sevgilim?

görünüş olarak ambalajında simsiz gelmiş olabilir elinle denersen anlarsın özellikle yeşilli mavili farı bayağı iyi

bir de melem bella pierre kullanıyorum burdaki sarımtrak renk bella pierre (tabi altında başka renkler de var)

bnim simli farlarımın hepsi rosense, ışıltılılar ise carmina falan bidenem

bugün yeni aldığım rosense ile mavili bi makyaj yapacam bak görürsün o zaman

ya evet bakdım ama nedense ışıltılı gelmedı ben sıbel canınkı gbı krıstal yansıma sevıyorum...
carmınayada bakarım bı...yapda bakalımm mkyaja..
bellayı nerden bulcaz?

ya evet bakdım ama nedense ışıltılı gelmedı ben sıbel canınkı gbı krıstal yansıma sevıyorum...
carmınayada bakarım bı...yapda bakalımm mkyaja..
bellayı nerden bulcaz?

bella nette satılıyor sevdieğim ist. da da var capacity de

ama sibel can gibi istiyorsan bella derim ben toz olması da ayrı bir güzellik bilen için

ilarzu tatlım benim her zamanki gibi çok güzel olmuş makyajın bayıldımmmmm opuyorumnanaktan

oyy ciğerim yirim çok teşekkür ederim şekerparesim güllacım

işte o gece bu gece hanımlar makyajım ellerinizden öper bideneler

cepten çekmek zorunda kaldım makinanın pili bitmiş

kusura bakmayınız

loveherz1789yc.gif
özlediğim....daima tek geçtiğim....KK'da en sevdiğim....güzelliğine hayran kaldığım...gül yanaklım....ilarzum....çok özlemişim senin makyajlarını....biliyorsun bir tek senin makyajlarını takip ediyorum....yine harikalar yaratmışsın bitanecim....ne tatlı bakışlar öyle....maşallah arkadaşıma....:nazar: ne yazsam az kalır bu güzelllik karşısında....gözler ve makyaj harika & olağanüstü....tebrikler gül kokulum...

loveherz1789yc.gif
özlediğim....daima tek geçtiğim....KK'da en sevdiğim....güzelliğine hayran kaldığım...gül yanaklım....ilarzum....çok özlemişim senin makyajlarını....biliyorsun bir tek senin makyajlarını takip ediyorum....yine harikalar yaratmışsın bitanecim....ne tatlı bakışlar öyle....maşallah arkadaşıma....:nazar: ne yazsam az kalır bu güzelllik karşısında....gözler ve makyaj harika & olağanüstü....tebrikler gül kokulum...

senin ben o ağzını yirim

o parmakları yirim

canımsın bidenemsinn heryerini sevdiğim

ben de seni özlemişim gülo daha çok uğra loluurr

çok çok öpüyorum güzel bakan gözlerine yüreğine sağlık bebetom

bebiş ne yapıyor heç anlatmıyon gelmedi mi daha?

X