Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
İlarzucum makyajların çok güzel ben de istiyorummmmhihoyyytYalnız benim önemli bi sorunum var göz altıma far süremiyorum dağlıyo bayağı akmış gibi kötü gözüküyor ne yapabilirim.Bir de gözlerim ela bana hangi renk kalem ve farlar ii gider söyleyebilir misn canım göz rengim ortaya çıksın şöööle çarpıcı olam diorumsempatiksalakcinnibayanssulusmile teşekkürlerkaydirigubbakcemile2

Utandım:eek: tamam ben şimdi gelinlik modelimi sana gönderiyyim sacım, saçımı topuz yaptırcam tam olarak kafamda bir model yok ama geçenlerde gelin başı modellerinde Narsisus'un saçını beğendim belkim ona benzer olur onuda sana bir gönderiyim...

Canım buraya yüklüyorum , belki dedim kızlara da fikir olur.... İstemesen silerikkkk..

4566.jpg

buda düşündüğüm modelin önü. Ama kararsımım .Arkakaları dalgalı önden ğperçem bıakmadan andan bir çiçek felam mı taksam da diorum ... Taç takmıcam sevmiorum taç. Herhalurka çiçek yada incili modeller var onlardan takıcam tatlımmm

Son düzenleyen: Moderatör:
on numarasın canım yaa sen bunun eğitiminimi aldın yoksa doğuştan geleb bir yetenekmi? on numara ç.ok beğeniyorum makyajlarını ve de kaşlarını

ilarzu makyajlarına bayıldım harika makyajlar yapmışsın çok yeteneklisin. ama ilk sayfadaki ve 172. sayfadaki makyajların açılmıyor. ilk sayfa nerdeyse 2 saattir açık yüklenmiyor hiç resimlerde hep x işareti var :KK43::KK43::KK43:

hayatım bidenem fotoların üzerinde sağ tıkla resmi göster de o şekilde açılıyor sefkilim.

olmazsa ben bi güncelleme yaparım alıntı yaparım tekrar bidenesim

ilarzuu süper güzel makyaj yapıyosunn yaaaa

çok teşekkkürler canım:lepi:

İlarzucum makyajların çok güzel ben de istiyorummmmhihoyyytYalnız benim önemli bi sorunum var göz altıma far süremiyorum dağlıyo bayağı akmış gibi kötü gözüküyor ne yapabilirim.Bir de gözlerim ela bana hangi renk kalem ve farlar ii gider söyleyebilir misn canım göz rengim ortaya çıksın şöööle çarpıcı olam diorumsempatiksalakcinnibayanssulusmile teşekkürlerkaydirigubbakcemile2

faz sürme bidenem kapatıcı sür sadece maybelinne köpük kpatıcısı çok güzeldi

şu an bellapierre kullanıyorum ondan da memnunum hemide organikolumunekankayizsmile

kontrol :1closedeyes:

temizz :nazar:

asayiş berkemal bebem:lepi:

on numarasın canım yaa sen bunun eğitiminimi aldın yoksa doğuştan geleb bir yetenekmi? on numara ç.ok beğeniyorum makyajlarını ve de kaşlarını

çok teşekkürler sarıbombam öperim yanaktanŞeniz

yasmenem bidenem üstteki gelinlik modelin sanırsam yaptıracağın çok beğendimboshayallersmile

o gelinliğe sevgilim dalgalı saç boğar, daha sade bi topuz seçmelisin orandan burandan inmesin yüzüne bukleler toplu seviyorsan toplu tercih etmelisin.

esmer bi çıtırsın sen ve çok hoşsun foton bende hala inceliyom.

son yaptığım makyajın az daha koyusunu düşündüm sana gölgeyi biraz daha yoğun kullanıp yaptırırsan çok güzel olacak. ona şeftali allık ve rujla tamamlarsan harika bi gelin olacaksın. çok dengeli olacak gelinlikteki kıvrıklığı nezaketli bi makyajla dengeleeceksin biberitosummm o makyajı bir daha koyayım senin için sevdiceğimm...

saçına da taç yerine incili bişey düşün çiçek olmasın gördüğüm kadarıyla üstteki gelinlikte inciler var güzel olur yan veya kabarık arka bir topuz sana bidenesim

yasmene makyaj bu

bunun daha geniş koyu gölgelisini yaptır şeftali ve toprak tonları oollsun sevdiceğim çok yakışacak

yüzünde de fazla perçem bıraktırma aslında hiç bıraktırmasan süper olcak sevgilim

kız sende böle güzel modeller varsa at kız şu garibana da ben de evlenecem leen

Teşekkür ederim. :kedi:Evettttttttttt. Bende incili bir model buldum sana atarım canommm. Saçıma ondan istiyoremmmmm bulabilirsem hala bulamadım çünkü birde gelinlikçime bakıcm. Olmadı yapabilir mi soracağım.

Ya sen istersin de ben atmaz mıyım bende ne gelinlik modelleri var..

Evet bende bu makyajını düşünüyorum snein çok çok çok güsellll.

Ben sana gelinlik modelleri atayım.

yasmene makyaj bu

bunun daha geniş koyu gölgelisini yaptır şeftali ve toprak tonları oollsun sevdiceğim çok yakışacak

yüzünde de fazla perçem bıraktırma aslında hiç bıraktırmasan süper olcak sevgilim

kız sende böle güzel modeller varsa at kız şu garibana da ben de evlenecem leen

Arzucum bu makyajın gerçekten harika hangi renkleri kullandın bu makyajda marka ve numara söylermisin canım?opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim. :kedi:Evettttttttttt. Bende incili bir model buldum sana atarım canommm. Saçıma ondan istiyoremmmmm bulabilirsem hala bulamadım çünkü birde gelinlikçime bakıcm. Olmadı yapabilir mi soracağım.

Ya sen istersin de ben atmaz mıyım bende ne gelinlik modelleri var..

Evet bende bu makyajını düşünüyorum snein çok çok çok güsellll.

Ben sana gelinlik modelleri atayım.

yapar yapar o kadan para veriyoz laayn de yap de arzuyu çağırırım bak dealsanaalsanasmile

Bitanem;

Bu sitede çok güsel gelinlikler var. Burada olmayan bir kaç gelinliği de ewden gene tatarım.

Bak bakalım bu siteyee.

La Sposa - Vestidos y trajes de novia - Wedding dresses and bridal gowns

sık kullanılanlarıma kaydettim bebem çok mersi

Arzucum bu makyajın gerçekten harika hangi renkleri kullandın bu makyajda marka ve numara söylermisin canım?opuyorumnanaktan

bitanesi onda bişey yok aslında far olarak siyah meybelline var ama tavsiye etmem kanser ediyo beni charmenin siyah farını daha çok tavsiye ederim denedim güzeldi

o yavruağzı gibi ten rengi gibi olan da bende olan uydurum adı sanı belli olmayan bir farın üzerine kajal marka simi buladım

bi de jel eyeliner var ebaydan aldıydım onu kulandım kalem de olur onun yerine canısım öperim güzel bakan gözlerine sağlık çok teşekkür ederim edim saygılar

Senin uyduruk farını yesinler dünyalar güzeli olmuşun valla canım benim ellerine sağlık:))

canım bitanecim....iyi bayramlar diliyorum sana...o güzel yüzünü çok özlediğimi belirtmek istiyorum...yeni resim ve videonla en yakın zamanda seni doyasıya izlemek dileğiyle...kendine lütfen iyi bak canım arkadaşım...

bu resimdeki güllerden daha güzel,bu güllerden daha kibarsın...lütfen kabul et...bu güller senin için canım bitanecim...sağlıcakla kal....opuyorumnanaktan

bayram10112.jpg

X