Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Anam anam gözlere bak hizaya gel :hooray: :1hug:

çok teşekkür ederim bitanesi

evet yaptın makyajları uygulamaya calısıyorum yavastan ama napak senin gübü mecürükle değilem anam :KK70: son makyajına bayıldımmmm

uyguladıklarını bena gösterirsen bebekim nerde hata var çözerik:)) sen benim videoları gördün mü?

vuu aynı bihter gözü :)

aahh be canım nerdeeee keşkeeeeboshayallersmile

gözlerinizi ilk gördüğümde korktum arkadaşım,kendimi görmüş gibi oldum eşime gösterdim kim koymuş dedi:))
çok enterasan bakışlar ve gözlerimiz çok benziyo birbirine
ellerinize sağlık çok güzel yapıyosunuz

Arzucum bu gerçekten bir iltifat değil gereçek; Senin gözlerin Bihter namı dier Beren Saat'in gözlerinden çok daha güzel. Ela gözleri ki böyle zaman zama yeşil olabilen zaman zaman ela olabilen gözleri hep beğenmişimdir.

Benzetmem gerekirse de Tuğba Büyüküstünün gözleri seninkine benziyor. Ama sen bambaşkasın bizim gözümüzde

gözlerinizi ilk gördüğümde korktum arkadaşım,kendimi görmüş gibi oldum eşime gösterdim kim koymuş dedi:))
çok enterasan bakışlar ve gözlerimiz çok benziyo birbirine
ellerinize sağlık çok güzel yapıyosunuz

o gözleri ben de görmek istiyorum amaaadelikafadulden

ilarzu hanım, uzun zamandır takipçinizim çok beğeniyorum makyajlarınızı.kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum ben de ama sizinki gibi güzel olmuyor:)

paylaşımlarınız çok güzel tebrikler

çok teşekkür ederim makyajlara bir düzenleme getireceğim dağınık geliyor hala:)))

denemelerinizi yollarsanız daha iyi yardımcı olurum teşekkürler çok incesiniz

Arzucum bu gerçekten bir iltifat değil gereçek; Senin gözlerin Bihter namı dier Beren Saat'in gözlerinden çok daha güzel. Ela gözleri ki böyle zaman zama yeşil olabilen zaman zaman ela olabilen gözleri hep beğenmişimdir.

Benzetmem gerekirse de Tuğba Büyüküstünün gözleri seninkine benziyor. Ama sen bambaşkasın bizim gözümüzde

yasmene yine utandıryiiin beni reçelli ekmeem

sen de benim için öylesin güzelimm topiğimin sadık dostu:))Şeniz

ilarzu ablaa mı desem nedesem bilemedimmbilmiyorumkismile coooooooooookk güzel gözlerin maşşallahh yaaa Makyajlara zaten dicek laf yok süpperrralkisalkisalkis ben bayadır üyeyim siteye ama uzaktan takip ediyodum senin makyajları görünce dayanamadım valla bir numara bir biiirrralkisalkisalkis
ben de daha yavaş yavaş gözümün üstüne kalem sürmeye başladım likit süremiyorum senağlama ilerde denerim senin makyajlarını bende kesin ama Hatta birisi gelin makyajımı seninkilerin arasında seçicem demiş ben de öyle yaparım bu gidişle süperler cünküüü:lepi:

ama bişi sorucam Böyle o gözüne kaçan makyaj tozları fln gözpınarında birikmiyo mu yaa? göz de kendini temizliyo sonuçta ama kötü bi götüntü oluyo bi de farkında olmuyosun hic senağlama

şekerler bitek ilarzu ablama degil herkese soruyorum bu soruyu.. Bi bakın hele :KK3:

ilarzu ablaa mı desem nedesem bilemedimmbilmiyorumkismile coooooooooookk güzel gözlerin maşşallahh yaaa Makyajlara zaten dicek laf yok süpperrralkisalkisalkis ben bayadır üyeyim siteye ama uzaktan takip ediyodum senin makyajları görünce dayanamadım valla bir numara bir biiirrralkisalkisalkis
ben de daha yavaş yavaş gözümün üstüne kalem sürmeye başladım likit süremiyorum senağlama ilerde denerim senin makyajlarını bende kesin ama Hatta birisi gelin makyajımı seninkilerin arasında seçicem demiş ben de öyle yaparım bu gidişle süperler cünküüü:lepi:

ama bişi sorucam Böyle o gözüne kaçan makyaj tozları fln gözpınarında birikmiyo mu yaa? göz de kendini temizliyo sonuçta ama kötü bi götüntü oluyo bi de farkında olmuyosun hic senağlama

şekerler bitek ilarzu ablama degil herkese soruyorum bu soruyu.. Bi bakın hele :KK3:

seni yirim bebem bennn

kalitesi çok kötü olmayan kalemde o dediğin olmuyor fazla

eğer göz yapından dolayı oluyorsa
göz içine çok sürme ve göz pınarlarını aydınlat , daha açık far sür o zaman öyle bi sorun klmaz bebeğim

çok tşekkür ederim sevdiceğim

ilarzuuu senden bi ricam olucak.bana lacivert rimel en iyi marka hangisidir bi önerebilrimisin

inan hayatımda lacivert rimelim olmadı ama flormarın gördüm bittimmm gerçekten yada golden rose muydubilmiyorumkismile ikisinden birisi ama dehşettikaydirigubbakcemile5

ilarzuuu senden bi ricam olucak.bana lacivert rimel en iyi marka hangisidir bi önerebilrimisin

Tatlım bende senin gibi çok merak ediyordum lacivert rimel nasıl durur diyeee. Bir arkadaşımda gördüm çok beğendim markasını sorduğumda Avon2un Color Trend dedi. Fiyatıda çok uygun. Harika bir rimel değil elbette. ama ilk lacivert rimel deneyimim olarak ben beğenmiştim. Aklında bulunsun.

seni yirim bebem bennn

kalitesi çok kötü olmayan kalemde o dediğin olmuyor fazla

eğer göz yapından dolayı oluyorsa
göz içine çok sürme ve göz pınarlarını aydınlat , daha açık far sür o zaman öyle bi sorun klmaz bebeğim

çok tşekkür ederim sevdiceğim

tamam ilarzu ablammm benim opuyorumnanaktan denerimm zemuszemuszemuszemus

çok teşekkür ederim bitanesi

uyguladıklarını bena gösterirsen bebekim nerde hata var çözerik:)) sen benim videoları gördün mü?

aahh be canım nerdeeee keşkeeeeboshayallersmile

gördüm gördüm zaten sen yaparken gectim karsına aynısı bende uygulamaya calıstım masallahın var kız :nazar::nazar::nazar:

İlarzumm, senin en son yaptığın makyajı gelin makyajı olaraktannn kullnsam mı ? Birde senin simli vardı gelin makyajı olarak yaptım demiştim o da olabilir. Kararsız kaldım ya laaaa...

harikasın ilarzu sayende çok güzel makyaj teknikleri öğrendim ellerine sağlık muhteşem yapıyosun...

gördüm gördüm zaten sen yaparken gectim karsına aynısı bende uygulamaya calıstım masallahın var kız :nazar::nazar::nazar:

senin de gül yüzlüm du nazar boncuğu takak şeyimize:nazar:aklinialirimsmile

İlarzumm, senin en son yaptığın makyajı gelin makyajı olaraktannn kullnsam mı ? Birde senin simli vardı gelin makyajı olarak yaptım demiştim o da olabilir. Kararsız kaldım ya laaaa...

nasıldı kız o hatırlayamdım şimdi heee hatırladım cano

senin fotoların devamı gelmedi ben gelinliği, nerde yapacağını ve düşündüğün saç modelini de istediydim reçel suratlım esmer güzelim sana özel bişeyler düşünüyom detaylı inceleyecem düşünecem seni topiğimin olmazsa olmaz çiçeği:))

harikasın ilarzu sayende çok güzel makyaj teknikleri öğrendim ellerine sağlık muhteşem yapıyosun...

süper canım çok sevindim işe yaradığına güzel güzel gez ballı lokmambayanssulusmile

gözleri fettan güzelimzemuszemus
iyi tatiller biriciğim:KK3:
topik bende..karışma:1closedeyes::roflol:

hayatımın anlamı bidenem gözüm arkamda değil gıymatlım

her yer senindir yoluna kırmızı halı çiçeklerimi sula arada börülcemserdiğim:lepi:

ilarzu makyajlarına bayıldım harika makyajlar yapmışsın çok yeteneklisin. ama ilk sayfadaki ve 172. sayfadaki makyajların açılmıyor. ilk sayfa nerdeyse 2 saattir açık yüklenmiyor hiç resimlerde hep x işareti var :KK43::KK43::KK43:

X