Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arzucum ekliyorum şekercimm bakalım ne kadar yetenekliyim :nazar:
49024166.jpg

soft hali

55762478.jpg

gündüz hali

26552029.jpg

akşam ofisten çıkmadan tazeledim, bu sefer pembe yerine biraz koyu renkle gölgelendirdim

25448029.jpg

63296631.jpg

bayıldım bebeğimmm hele ki en son koyulttuğun makyaja bittim harika karıştırmış yumuşatmışsın rengini bebeğimmm

sen çok kısa sürede kaptın meleğimm helal olsun valla bu gidişle tüm kk kadınları belli edecez kendimizi gittiğimiz yerlerde anacımmmşakkıdı

ee k o kadar vakit harcıyorum ee herlade olsun artık bi farkıumız dimi
amaaaakaydirigubbakcemile5

PasakliMinikTanrica
ben de bayıldım makyajına...

arzum, cevher çıkarmada usta oldun yahu.

ay arzu kız senle göz rengimiz aynı bacım yaa bende ela gözlüyüm denicem bu makyajını şekerim tavsiye oldu banada göz yapımızda aynı senle tıpkısının tıpkısı bende denicem teşekkürlerrrr ayy öpücemmm seni

ılarzu supersın tek kelımeyle. senı tebrık ederım. hep soylerım makyaj yapmakta ayrı bır becerı ıster dıye. benım de ıyı makyaj yaptıgımı soyler herkes. becerebılsemde koysam suray bırkac foto. neyse senı ızlemekte cok guzel. gozlerın ve kasların yapısı cok guzel arkadaısm. allah nazarlardan korusun senı..masallah..

teşekkür ederimmmm meraklııım
yaşasıııın bende öğrendimm arzucum sayesinde Şeniz
içimdeki cevheri yeteneği çıkardığın için teşekkür ederim şekerciiim bitaneciiiim a.s.

muhteşem yapmışsınn gölgeli makyajı bende çok seviyorum özellikle siyah yapıyorum ama hafif pembe ile hareketlendirince daha bi hoş olmuş bu sfer öyle deneyeceğim ellerinee sağlık a.s.

Ay ilarzucum a.s.dün akşam grili makyajından denedim diğer topikteki en son olan,valla benzedi bayağıda seninkinehihoyyyt.biraz da aralara sim attım fena olmadı tabi senin göz kaş yapın farklı olamıyo aynısı.:1no2:sırayla altın rengini falan da deniycem.Ama resim gönderme şansım yok senden yorum almak isterdim.Bide şu hacı sürmesi olayını pek kıvıramadım ben, sürmesem olmaz mı yaaaa.trend buysa yapıcaz mecburen:)))))))))):::roflol::roflol:

Son düzenleme:
cok guzel anlatmissin Ellerine emegine saglik
masallah gözlerin cok guzel :))
yarin ilk isim gidip ayni senin farindan almak olacak :)

Ay ilarzucum a.s.dün akşam grili makyajından denedim diğer topikteki en son olan,valla benzedi bayağıda seninkinehihoyyyt.biraz da aralara sim attım fena olmadı tabi senin göz kaş yapın farklı olamıyo aynısı.:1no2:sırayla altın rengini falan da deniycem.Ama resim gönderme şansım yok senden yorum almak isterdim.Bide şu hacı sürmesi olayını pek kıvıramadım ben, sürmesem olmaz mı yaaaa.trend buysa yapıcaz mecburen:)))))))))):::roflol::roflol:

bebeğimm çok sevindim canısı şimdi o simli sarı yaptığımı da ben adım adım çektim akşam koyacağım eve gidince bitanesi hepsiniz grili de vardı ama sana gerek kalmadan yapmışsın bibeeeeem helal oıssun saaa

kolay gele canım kolay geeeeleeee ama bana göstermedin:çok üzgünüm:

cok guzel anlatmissin Ellerine emegine saglik
masallah gözlerin cok guzel :))
yarin ilk isim gidip ayni senin farindan almak olacak :)

tamam canım yapıp göster ama olur muuuuudelikafadulden

sende kamera çekimi koysan....
bizde karşısına geçip şöleeee güzel güzel izlesek.
bitse tekrar başlatsak,bitse tekrar,tekrar ,tekrar.....
olmaz mu ki....sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerime
baksanab

sende kamera çekimi koysan....
bizde karşısına geçip şöleeee güzel güzel izlesek.
bitse tekrar başlatsak,bitse tekrar,tekrar ,tekrar.....
olmaz mu ki....sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerime
baksanab

aahh canımsın yaaaa
gülüm ben hacer gibi tatlı tatlı anlatamam mi sefkülümmm gülmekten ölürsünüz bana yaaaa
aslında bi gün haceri taklit için komikliğinie yapacam da az gülün diye :roflol::roflol:

çok komik olur lahanam

neden komik olsun keşke herkes koysa.sen ,artist ona yasak gelmiş ama.
düşünemiyorum senin o harika resimlerini videoda izlediğimi.sen zaten adım adım koyuyorsun sadece seslisini dinlemiş olacağız

vala ilarzu çokk beğendim makyaj yapma tarzınıı hacerinkide çok hoşş sende video yapsan ya kıss vala daha iyi öğreniriz sırf bu yüzden çok dua ederiz sanaaa:):)kaydirigubbakcemile3

neden komik olsun keşke herkes koysa.sen ,artist ona yasak gelmiş ama.
düşünemiyorum senin o harika resimlerini videoda izlediğimi.sen zaten adım adım koyuyorsun sadece seslisini dinlemiş olacağız

tamam gülüm önce hacere soriim hafta sonu yaparım videolu bişey yanlış anlamasını istemem bibeeemin:ecrin_bebek:

ilarzum hade koy yaa yenilerni :)

kız bu akşam koyacam evde yaptım adım adım koyamadım hfta sonu nişanlım burdaydı hiç pc nin yanına yaklaştırmadı yaawww-tatlicadiarzu-

2 tane makyajın adım adım ı var yapayım koyacam canısı

vala ilarzu çokk beğendim makyaj yapma tarzınıı hacerinkide çok hoşş sende video yapsan ya kıss vala daha iyi öğreniriz sırf bu yüzden çok dua ederiz sanaaa:):)kaydirigubbakcemile3

temem gülüm hacerle konuşayım hafta sonu yaparım canısı öperimmmm bol bolhihoyyyt

X