Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cemrem gözünün üstüne de kalem çek, far fırçasi ile tonları birz karıştır yumuşat, rimelin kirpiklerini iyi yapmamış canısı başka rimel dene,

bi de fotoyu daha yakından çek anam pcinin içine girdim loooo:))))

hayırlıı olsun topiğin bebeğemmm

sağol meleğimmm Şeniz

İlarzu bence,bütün yaptığın ayrı ayrı renklerde olan makyajları koysan daaa iyi olur gibime geliyor.ara ara bulamıyoz diğer topikte şekeeer.

bebeğim ayıp olur yaaa ne bilim ...

ben şimdi buraya sadece yapılış tarzını koyiyim dedim aşamalarla anlattıklarımı....

diğerlerini yine öteki topiğe koyuyorum beğenenler isterse burada aşama aşama anlatayım dedim canısı.... bi sürü bayan makyaj yapıyor oraya koyuyor ...

bi yönetime sorayım bakalım ne dicekler.. konu dağılır yapma derlerse artıgınn şansımızaa ne edek:sm_confused:

canım maşallah sana sen makyaj yapmadanda çok güzelsindir belli nazar değer dikkat et kendine :nazar: :nazar: :nazar:

cemrem gözünün üstüne de kalem çek, far fırçasi ile tonları birz karıştır yumuşat, rimelin kirpiklerini iyi yapmamış canısı başka rimel dene,

bi de fotoyu daha yakından çek anam pcinin içine girdim loooo:))))

sırnaşık şeyonu yapmayı unutmuşumgecenin 12side yaparsam böyle olur rimelimde bitmek üzereydi değiştircem zati sırnaşık şey

ayy süpppper valla bende bi türlü beceremiyodum şu gölgeli far olayını yapiim de sana hava atiiim bari :roflol: alkış alkış alkışş arzuu süppppersin yerimseniben

canım maşallah sana sen makyaj yapmadanda çok güzelsindir belli nazar değer dikkat et kendine :nazar: :nazar: :nazar:

sırnaşık şeyonu yapmayı unutmuşumgecenin 12side yaparsam böyle olur rimelimde bitmek üzereydi değiştircem zati sırnaşık şey

ayy süpppper valla bende bi türlü beceremiyodum şu gölgeli far olayını yapiim de sana hava atiiim bari :roflol: alkış alkış alkışş arzuu süppppersin yerimseniben

kızlar çok tatlısınız çok teşekkür ederim beeklerrr

pasaklıminiktanrıçam at at kızzzzz yerim seni bennnn cokacimcoook

cnm belki biraz alakasız olucak ama bu bölüme ulaşmak için ilarzu yazdım ve nişan resimlerinin olduu yeri görünce girdim Allahım sen ne kadar güzelsin öle yaaaa. Herbir yeri bi insanın bu kadar güzel olur mu yaaa. ben hayatımda çok az kişiye güzel derim sen hakkaten çok güzelsin bi de bakışların filan ne kadar samimi ne kadar güzel bakıosun ne güzel gülüosun seni alan yaşadı. Nişanlın çok şanslı yakışıosunuz Bide sölememiştim bu bölüm hayırlı uğurlu olsun.

cnm belki biraz alakasız olucak ama bu bölüme ulaşmak için ilarzu yazdım ve nişan resimlerinin olduu yeri görünce girdim Allahım sen ne kadar güzelsin öle yaaaa. Herbir yeri bi insanın bu kadar güzel olur mu yaaa. ben hayatımda çok az kişiye güzel derim sen hakkaten çok güzelsin bi de bakışların filan ne kadar samimi ne kadar güzel bakıosun ne güzel gülüosun seni alan yaşadı. Nişanlın çok şanslı yakışıosunuz Bide sölememiştim bu bölüm hayırlı uğurlu olsun.

aaaa nası unuturum:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: gerçekten bi nazar boncuğu tak

ayy bitanesi ne kadar güzel şeyler yazmışsın yaaa okurken bile duygulandım samimiyetine sanki sen karşıma geçip söylemişsin gibi oldu kız okurken ...Şeniz

çok incesin çiçeğimm güzel bakan gözlerine, üşenmeden bana o kadar şey yazan parmaklarınaa sağlık bebeğimmm çok teşekkürler canım benimŞeniz

bayıldım makyajlarına canım benim ama gözlerinde muhteşem aynı teknikle ben denedim güsel olmadı ya bu işi başkalarına da yapıomusun cnm bence makyözlük yapmalısın gelin makyajı falan yapsan süper olurrr:)
belki bi kıyak yapıp seneye benim gelin makyajımıda sen yaparsın cancağızımkaydirigubbakcemile3

bayıldım makyajlarına canım benim ama gözlerinde muhteşem aynı teknikle ben denedim güsel olmadı ya bu işi başkalarına da yapıomusun cnm bence makyözlük yapmalısın gelin makyajı falan yapsan süper olurrr:)
belki bi kıyak yapıp seneye benim gelin makyajımıda sen yaparsın cancağızımkaydirigubbakcemile3

çok teşekkür ediyorum hayatımm:))

başkalarına mı yapmam mı valla sorma ne zaman bi bayram , düğün olsa benim oda kuaföre dönüyor canım yaaa

azcık da saç yapıyorum kaydirigubbakcemile3
tam kuaför oluyor.... derken kendime sıra gelmiyor sinir oluyormm:kızgın:

yapıyorm yapıyırum ama cesaret edemiyorum balım öle kendi düğünümde falan :sm_confused:

ya kötü olursa korkusu var bebeğimŞenizŞeniz

ama o zaman kadar kendime güvenirsem daha çok neden olmasın canım yaprızzz ayıp ettinŞeniz

düğününde de iki göbek atarım ama:dance: çok severim ben oynamayıdelikafadulden

ilarzum yeni foto bekliorum senden :)) güzel gözlerini deişik bi makyajla dha görelim :)

yaptım yaptım yaptıııııımmm kolaymııııııış olduuuuu hihoyyyt
arzucuuuummmm şu anda işteyim o yüzden ekleme şansım yok ama akşam eve gidince mutlaka ekleyeceğim bir de siz yorum yapın bakalım. İş yerinde arkadaşlarım çok beğendi :eek:
Bende bayramda seyranda kuzenlerime, kardeşime, halama falan makyaj yaparım. Herkes benden ister banada makyaj yapar mısın diye? Kendime de yapabiliyordum ama şu gölge işini beceremiyordum ama denedim ve yaptııııım hihoyyyt

ilarzum yeni foto bekliorum senden :)) güzel gözlerini deişik bi makyajla dha görelim :)

koyacam koyacaaam

yaptım yaptım yaptıııııımmm kolaymııııııış olduuuuu hihoyyyt
arzucuuuummmm şu anda işteyim o yüzden ekleme şansım yok ama akşam eve gidince mutlaka ekleyeceğim bir de siz yorum yapın bakalım. İş yerinde arkadaşlarım çok beğendi :eek:
Bende bayramda seyranda kuzenlerime, kardeşime, halama falan makyaj yaparım. Herkes benden ister banada makyaj yapar mısın diye? Kendime de yapabiliyordum ama şu gölge işini beceremiyordum ama denedim ve yaptııııım hihoyyyt

helel olsun sana akşam mutlaka ekle tamam mı canımsın çok sevindim canım benim yaaaaa

ilarzuu öncelikle çok güzelsin maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

daha sonra çok ama çok beceriklisinn onada maşallaahh bende böyle makyaş yapmak istiyorum ama çok zorr yaa denemye bilem korkuyorumm

allah sahibine bağışlasın binkere maşallahh :nazar: :nazar: :nazar: Şeniz

nereus canım çok teşekkür ederim

amin güzel duaların içinnn

çok teşekkür ediyorum hayatımm:))

başkalarına mı yapmam mı valla sorma ne zaman bi bayram , düğün olsa benim oda kuaföre dönüyor canım yaaa

azcık da saç yapıyorum kaydirigubbakcemile3
tam kuaför oluyor.... derken kendime sıra gelmiyor sinir oluyormm:kızgın:

yapıyorm yapıyırum ama cesaret edemiyorum balım öle kendi düğünümde falan :sm_confused:

ya kötü olursa korkusu var bebeğimŞenizŞeniz

ama o zaman kadar kendime güvenirsem daha çok neden olmasın canım yaprızzz ayıp ettinŞeniz

düğününde de iki göbek atarım ama:dance: çok severim ben oynamayıdelikafadulden

canımcım sen makyaj yapmasanda olur sen gel yeterki karşılıklı 2 döneriz:sm_cool:

ilarzu takip ediyorum yaptığın makyajları bayılıyorum... Bana da bu yaz düğünümden önce makyaj yap:))) Keşke Ankara'da olsaydın.... Ben hiç beceremiyorum makyaj yapmayı. Ama bigün vakit bulup siteyi açıp senin yaptıklarını aynen yapıcam. Bakalım nasıl olacak. Bu arada Maşallah sana, çok da güzelsin... Hem de çok sempatik:))

ilarzu takip ediyorum yaptığın makyajları bayılıyorum... Bana da bu yaz düğünümden önce makyaj yap:))) Keşke Ankara'da olsaydın.... Ben hiç beceremiyorum makyaj yapmayı. Ama bigün vakit bulup siteyi açıp senin yaptıklarını aynen yapıcam. Bakalım nasıl olacak. Bu arada Maşallah sana, çok da güzelsin... Hem de çok sempatik:))

anam anam ne güzel yazmışsın canım benim ellerine sağlıkk çiçeğimmmm

yap ama bize de göster emii beğenmesen de göster tamam mııııı canısı öperimm kolay gelsin işlerinde bebeğim

X