Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzunun adım adım makyajı yazıyorya bende üstteki resimlere bakıyom allah alla diyorum değişik bu gözler sanki meğersem başkalarıymış :roflol:

arzucum ekliyorum şekercimm bakalım ne kadar yetenekliyim :nazar:
49024166.jpg

soft hali

55762478.jpg

gündüz hali

26552029.jpg

akşam ofisten çıkmadan tazeledim, bu sefer pembe yerine biraz koyu renkle gölgelendirdim

25448029.jpg

63296631.jpg

benp.png
kaydirigubbakcemile3

ben3g.png

makyaj özürlüsü olarak deneme kaydirigubbakcemile3 kamerayla cektim bu kadar cıktı :roflol:eek:lmuş ilaru canımŞeniz her türlü yoruma acım küsmüycem kimseye :roflol:

hangisi başkaları yaw :uhm:

hepsi benem

Bunları diyorum canım fisfisfis

tamam gülüm önce hacere soriim hafta sonu yaparım videolu bişey yanlış anlamasını istemem bibeeemin:ecrin_bebek:

kız bu akşam koyacam evde yaptım adım adım koyamadım hfta sonu nişanlım burdaydı hiç pc nin yanına yaklaştırmadı yaawww-tatlicadiarzu-

2 tane makyajın adım adım ı var yapayım koyacam canısı

temem gülüm hacerle konuşayım hafta sonu yaparım canısı öperimmmm bol bolhihoyyyt

eet eet hacerle konuş o zmn hem video isterim hemde foto kaydirigubbakcemile2

ay her renk ayrı güzel yakışmış sana:nazar:
nazar boncuğu falan taşı yanında Allah korusun,nazar değer valla:1hug:

KOYU GRı PIRILTILI MAKYAJIM 32. SAYFADA CANLARIMMM ıYı SEYıRLERRR

kıslarr malzemelerimmmm orda gördüğünüz renki renkli kare olan allık carminanın far alınca hediye verdiler ben onun açık rengini ddfart olarak kullanacağım bebeklerr simli farım golden rose 206

dscn1377.jpg

1-) kıslarr yine kapatıcı hafif pudramı sürdüm daha önce koyduğum altın rengi makyajımın yapılışını anlataağım bebekler
22160966.png

2-)burda da allığımın bir açık rengi var kızlar onunla sürmeye başladım
57314592.png

3-) burda bu şekilde sürdüm önce kızlar sonra dağıtacağım elimle canlarım
12794240.png

4-) burda canlarım elimle dağıttım şekerlerr
92613898.png

5-) simli sarı farıma geçeyim dedim artıgınnn kızlarrrr
75426757.png

50599530.png

6-) burda gözümün altına sürmemden üstüne de likit çektim çiçeklerim
50206479.png

veee rimleden sonraa kızlarr bitiriyoruzzzz nihayetinde canlarımmm:lepi::lepi:

94986390.png

Son düzenleme:
anam anam ne güzel yazmışsın canım benim ellerine sağlıkk çiçeğimmmm

yap ama bize de göster emii beğenmesen de göster tamam mııııı canısı öperimm kolay gelsin işlerinde bebeğim

Canım şimdi resim koyucam ama yere bakan gözlerle:) Sen bak istedim. Hazır burdasın bak da kaldırayım resmimi...sengözlerimebaksanab

arzucum herzamanki gibi harikasin yine. süperrrrrr

yarın da grili var elimde kırpılıp koyulacak bekliyor canım onu koyayım da rahatlayım bende .... görev gibi oldu yaaa çok aacfyip bebekdelikafadulden

bugün göya koyu pembe bi makyaj yapmaya niywetim vardı nerdee anca topiği düzenledim ön sayfaya tüm makyajları topladım anca saat bu oldu yani gülüm az sonra yatacam artıkın
benneyaptımki

çek giydin topikinde gördüm seni arzu gülmek sana çok yakışıyor her zaman gül emiŞeniz gamzesi güzel Şeniz

bunuda deneycem benim bebişler uyusun gecen benle beraber onlarda boyandı benim oğlan kızı boyamışsırnaşık şey

$Cancu0081..jpg
tatlım bi bak bakalım bu göslere ben senin gibi nası makyaj yapiim olmuyobi türlü yaww:çok üzgünüm:

çek giydin topikinde gördüm seni arzu gülmek sana çok yakışıyor her zaman gül emiŞeniz gamzesi güzel Şeniz

bunuda deneycem benim bebişler uyusun gecen benle beraber onlarda boyandı benim oğlan kızı boyamışsırnaşık şey

hay allah canım ya akşam akşam güldürdün beni yaaaa senin oğlanın mesleği belli oldu anam küçükken ben de makyaj yapıp yapıp çıkardım annemin malzemeleri ile senin ki de anam güzellik uzmanı falan olmasın :)))

X