Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayyy çok süper olmuş video ,işi yaaa herşeyi ayrıntılarla anlatmışsın süpersin sen ilarzu çok çok teşekkürler çok da güzelsin kız maşallah allah sahibine bağışlasın vallahi

çok teşekkür ederim beybi beybiii

ammiiinnnnn en içtenindeeennn:)))

ilarzu'cum ben yeni üyeyim.Su gündüz makyajında kullandığın farın rengiyle markasını su periciine söyler misiiin a.s.yerimseniben annemle bayıldık sana bu arada

bitanesi avonun bir farı şu an yok üretimde fegat bulursam gösterecem bidenesim

ilarzu ilk 2 videonu izledim digerlerinide izlicem simdi
ama yorum yapmadan gecemicem

oncelikle makyajda sende super otesisin
ayrica cokta maharetlisin masallah ayni anda hem makyaj yapip hem konusup hem sarki soyleyip
hemde dans edebiliyosun

ben makyaj yaparken pur dikkat odaklaniyorum boyle konusmuyorum bile

aa diger videolar acilmadi:sinifsinif:

bu arada muzik esliginde makyajda ayri bi keyif

ilarzucum bugun ilk videonu izledim makyajından cok sana bayıldım cok hoşsun ve ayrıca cok samımısın kısacası müthişsin ya ıyıkı kadınlar kulubüne üye olmuşum sızın gıbı uzman arkadaşlarımızdan öğrenecek cok seyler var iyiki varsınız öpüyorum sizi kocaman opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

:roflol::roflol: evet ağzım dursa başka yerim oynuyor dimi canım:))delikafadulden

aa diger videolar acilmadi:sinifsinif:

bu arada muzik esliginde makyajda ayri bi keyif

aaaa neden ya bi daha deneseydin bidenem 3 tane vardı zati

oyyy ben de koccman kucakladım havaya kaldırdım belinden tutup seni canımm:lepi:

ilarzu videolarını yeni izledim emeğin için çok teşekkürler aradaki sayflara bakamadım daha ama hemen teşşekkürlerimi sunayım dedim çokda tatlısın buarada

canım takipçinim çok beğeniyorum makyaj stilini ve de seni a.s.
valla bu kocaman göbüşümle makyaja ilgim daha da arttı :CüvCüv: hayırlısıyla doğumumu yapayım yüzümün gözümün şişi bi insin senden kopya çekicem zemuszemus 9 ayın üzerine dönüşüm muhteşem olacak sayende opuyorumnanaktan

ilarzu videolarını yeni izledim emeğin için çok teşekkürler aradaki sayflara bakamadım daha ama hemen teşşekkürlerimi sunayım dedim çokda tatlısın buarada

çok teşekkür ederim bal suratlılarım

deryam sağlıkla kucağına almak nasip etsin canısım

günlük makkajnı izledim çoook beendim maşallah
ya ama bşi dikkatimi çekti gözün altına çok güzel siyah kalemi çektin rimeli sürdün, e peki 1-2sa sonra gözaltında siyahlk olmuo mu rimel kalıntsı veya kalemn dağılması gbi? bende oluyoo napablirim:26:

arzucum makyaj özürlüsü olan ben sayende makyaj yapmayı öğrendim.
Şimdiye kadar koyu makyaj yapmaktan korkuyordum
ama videonu izleye izleye deneye deneye başardım artık
sağol emeğin için teşekkür ederim.
Topluma bir insan evladı daha kazandırdın

Bir de diyorum ki, şu videolarını hepsini bir sayfaya yüklesen böyle tek tek sayfa aramak zor oluyor

eeeen ilk videoyu izledim hani sürme ceker gibi siyah far cektiniz ya onu aslinda gündelikte yapabiliriz dimi? ben cünkü sürmeyi icinden cekiyorum oda cok ince duruyor üst kisminida yapamiyorum yani kalemle oldugu icin olmuyor... ama bu sekilde daha kalin durur degilmi yani sadece öyle yapabiliriz dimi : ))

bu arada cok sempatik bi durusunuz var hehe : )

günlük makyajida izledim ve makyajsiz haliniz coook güzel Allah nazardan saklasin gercekten dogal güzellik bi baska oluyo : )

ba yıl dımmmmm çok şekersin ve çok güzelsin maşallah :) bu teknikleri uygulıcam çok sağoll

ben teşekkürk ederim ilgine canım

köpük kapatıcı tavsşye ederim göz çevren yağlı sanırım , köpük kapatıcı üzerine gerekirse az pudra geöerse bişeycik olmaz çok da gözünle oynama:) annem de anında gözleriyle oynar sonra panda gibi gezer ortalıkta

hoşgeldin innsaann evladım yirim :)) alnından öpoerim canım çok mutlu oldum

Bir de diyorum ki, şu videolarını hepsini bir sayfaya yüklesen böyle tek tek sayfa aramak zor oluyor

ikisi de aynı sayfada diye biliyorum ben?

göz yapıunı bilmediğimden tam tarif veremeyeceğim canısım eğer gözlerin küçükse ve sen büyütmek istiyorsan kalemi sür ve dağıt veya farı çok güzel uğraşmasız bir buğulu makyaj olur, eğer göze büyükse göz içine kalem çekmen yeterli bidenem

günlük makyajida izledim ve makyajsiz haliniz coook güzel Allah nazardan saklasin gercekten dogal güzellik bi baska oluyo : )

oyy çok teşekkürler güzel bakan insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…