Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ttlım çok yeteneklisin maşallah.. yüzün de çok güzel,masum bir güzelliğin var =)

köpük fondoteninin markası ne? bu konu da bayağı çektim ben bulamıyorum ama senin videonu izleyince gördüm ki bayağı kapatıyo kapatıcın. lütfen markasını söyler misin göz altı morluklarım var :çok üzgünüm: bir de kapatıcın çatlıyor mu ya ben gözaltıma sürdüğüm için mimik yapınca gün içerisnde çatlıyo :1no2: inş çatlamıyodur :Saruboceq:
cevabını bekliyorum lütfenŞeniz

canım maybelline 1 numarasıydı (en açığı yani). bitti şimdi. ama güzldir çatlama yapmadı bana canısım. çok hoş bi üründür.

ilarzu bütün makyajların harika.çok güzel de bir yüzün var.çok tatlısın maşallahopuyorumnanaktan

çok teşekkürler canım çok incesin sen de öyle

makyajlarınız çok güzel...
ben makyaja yeni başladım sizden 3 konuda yardımızı isteyeceğim.
body shop pudrasını tavsiye edermisiniz? (allıkları cildime zarar vermedi ondan bu markayı soruyorum ) bir de fondoten kullanmak istemiyorum pudrayı fondotensiz kullanabilirmiyim? karma ciltlere hangi marka pudra önerebilirsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim ...

canım tabiki istemiyorsan sürme ne olacak

ben bellapierre diye bir marka kullanıyorum hem ppudra, hem fondoten, hem nemlendirici hem kapatıcı ve hem organik:lepi:

body shop için de arkdaşlar iyi diyorlar ben hiç kullanmadım.

kendi kullandığım toz formunda yani senin istediğin gibi akışkan değil. ama çok hoş bir uyumu var ciltle anında emip doğal gösteriyor canım

latte benimkisi bella pierre latte

çok memnun kalanlar oldu canım ben kullanmadım ama olumsuz yorum hiç görmedim bebeğim

ayyy çok süper olmuş video ,işi yaaa herşeyi ayrıntılarla anlatmışsın süpersin sen ilarzu çok çok teşekkürler çok da güzelsin kız maşallah allah sahibine bağışlasın vallahi

ilarzu'cum ben yeni üyeyim.Su gündüz makyajında kullandığın farın rengiyle markasını su periciine söyler misiiin a.s.yerimseniben annemle bayıldık sana bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…