Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
mükemmel ellerine sağlık sadece günlük makyajını izleyebildim diğerlerinide izlicem ama yorum yapmadan geçmek istemedim doğal halinde çok güzel bende hiç anlamam makyajdan böylece öğrenmiş olurum :KK1:

tek kelime ile mukemmel....

uyyyyy :KK17:

hiç utanmazdım normalde, şu an çok utandım:KK17:

hoşgeldin sevgili kazen :eek:rtalığıtoplayanarzu::79:

çok teşekkür ederim
[/SIZE]
mükemmel ellerine sağlık sadece günlük makyajını izleyebildim diğerlerinide izlicem ama yorum yapmadan geçmek istemedim doğal halinde çok güzel bende hiç anlamam makyajdan böylece öğrenmiş olurum :KK1:

çok teşekkür ederim canım, diğeri de gece makyajı, bir de kredi kartı ile eyeliner çekme var...

yeni makyajlarını bekliyoruz video resim farketmez :KK76: bu arada özledik :KK69:

geldim deryacım bree deryacımm yapacam böğün makyuj:))

Son düzenleme:
videolarınızı izledim gerçekten merak ettiğim bi çok şeyi öğrenmiş oldum deneyeceğim.. demeden de geçmek istemiyorum, yiğidi öldür hakkını yeme demişler.. makyajsız da makyajlı da cok hossunuz :)

kızlar çok teşekkür ederim, yeni yaptığım makyajımı ekledim adım adım topiğime, beklerim

:KK34: :KK34: ilarzu cok icten ve bilgilendirici videolar olmus.
yabanci kaynaklardan sac tasarimi ile ilgili bircok video izlerken merak etmistim TR de bunu yapan cikar mi acaba diye. Medeni cesaretinden oturude tebrik ediyorum.Ayrica gelmemesi gereken zamanda gelen babandan bende de var :KK70:

:KK34: :KK34: ilarzu cok icten ve bilgilendirici videolar olmus.
yabanci kaynaklardan sac tasarimi ile ilgili bircok video izlerken merak etmistim TR de bunu yapan cikar mi acaba diye. Medeni cesaretinden oturude tebrik ediyorum.Ayrica gelmemesi gereken zamanda gelen babandan bende de var :KK70:

aynen öyle canım aksiyonu siz de yaşayın diye kesmedim videodan

doğal olsun istedim :KK66:

çok teşekkür ederim vatana hizmet bizimkisi de bir nevi:KK52:

ilArzu sana bayiliyom yaaaaaaaa. bi insan bu kadar tatli olurmu yaaaa:97: yerim seni:KK56::KK60: :KK69:

senin sayende eye liner çekmeyi öğrendim kredi kartıyla::9gözlerinin içi gülüyor umarım ömrün boyunca hep gülersin çok tatlısın çok güzelsin:nazar:

selam arkadaslar..gecenın bı vaktı kredı kartı eyelıner vıdeosunu defalarca kez ızlememe ragmen şu eyelinerin kuyruk kısmını bı turlu yapamadım..çok beceriksizim. ya kuyruk yukarda, yada çizgim assagıda oluyor. ben bu tarz eyelıner stılını begenıyorum, açıkçası çok dogal duruyor.yardımınıza ıhtıyacım var.ayrıca ilarzu vıdeolarını bı suredır takıp edıyorum çok sempatik ve makyaj konusunda oldukça becerıklısın:nazar:..istanbulda olsaydın senden bıseyler kapmak ısterdım dogrusu .. hepınız hoşçakalın;-)

çok güzel bir topik olmuş...maşallah yüzün gözün Allah nazarlardan saklasın cnm...baştan bir kaç videonu izledim ...ilerlerde de varmı bilmiyorum...tüm topiğe bakamadım ama çok başarılı buldum...:nazar:

ilArzu sana bayiliyom yaaaaaaaa. bi insan bu kadar tatli olurmu yaaaa:97: yerim seni:KK56::KK60: :KK69:

çok teşekkür ederim ballı lokumum

senin sayende eye liner çekmeyi öğrendim kredi kartıyla::9gözlerinin içi gülüyor umarım ömrün boyunca hep gülersin çok tatlısın çok güzelsin:nazar:

herkesin gülsün bir ömür boyunca canım benim çok sevindim öğrendiğine

selam arkadaslar..gecenın bı vaktı kredı kartı eyelıner vıdeosunu defalarca kez ızlememe ragmen şu eyelinerin kuyruk kısmını bı turlu yapamadım..çok beceriksizim. ya kuyruk yukarda, yada çizgim assagıda oluyor. ben bu tarz eyelıner stılını begenıyorum, açıkçası çok dogal duruyor.yardımınıza ıhtıyacım var.ayrıca ilarzu vıdeolarını bı suredır takıp edıyorum çok sempatik ve makyaj konusunda oldukça becerıklısın:nazar:..istanbulda olsaydın senden bıseyler kapmak ısterdım dogrusu .. hepınız hoşçakalın;-)

çiçeğim

İstanbullu bir yakuşuklu ilwe evlenecem ileride istanbula gelme ihtimalim olacak:)

kimse ilk başta bir keredeyapamaz çiçeğim deneye deneye yapacaksın

ben ilkinde öğrenecem diye annemin 2 tane göz kalemini yedim valla:):KK9:

çok güzel bir topik olmuş...maşallah yüzün gözün Allah nazarlardan saklasın cnm...baştan bir kaç videonu izledim ...ilerlerde de varmı bilmiyorum...tüm topiğe bakamadım ama çok başarılı buldum...:nazar:

çok teşekürler canım videolar ilk sayfada

çok güzel yaaa :)))

çok teşekkürler canısım

abla bende güzel makyaj yapıyorum sayılır ama şöle bir sorunum var önce göz çevresine kapatıcıyı sürüyorum sonra farı alıp başlıyorum ama farı sürdükçe toz halinde göz altlarına geliyor mahfoluyor makyaj buna nasıl çare bulucam üflemek mi gerekio aplikatörü öle de yapıyorum az az yine bulaşıo göz altlarına ay bugün birine yaptım makyaj çok güzel oldu ama göz altlarına far geldiği için rezil oldu herşey lütfen yol gösterirmisin

kredi kartıyla liner çekmek mi :KK53: ilk defa duydum ve izledim
ilk işim denemek olacak hiç kuyruk yapamıyordm
bu arada çok güzelsiniz:KK71:

ilarzum şekercim farmasi makyalj ürünleri hakkında bilgin var mı duydun mu ya da kullandın mı hiç ???

X