Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzu harikasınnn :)
yaa ben cok baktım nette ama bulamadımm aysun kayacıı makyajıı :uhm: ben bayılıyorum onun makyajınaa,hafif ve cok hoş yapıyor,yardım et bnaa

neymiş o makyaj kız bi ekle de göreyim yapayım elimden geldiğince bidenesi

ilarzuummm :)
yeni üyeyim resim ekleme konusunda başarılı deilim :sinifsinif: link atıorum ordan bakarsmısın ilk resme,bi çözümle su makyajı ltfen opuyorumnanaktan tvcapture.eu/root/tvcapture-turk-unlu-videolari/85442-face-aysun-kayaci.html
:lepi: seni seviorumm cok tessekrrr ederimmmmm
video yada anlatım yada resim ltfen beni aydınlat opuyorumnanaktan hihoyyyt

img5.imageshack.us/img5/7082/thumbs20090219220248en1.jpg burdada resmin dha cok versyonu var opuyorumnanaktan :dance: cokk tesekkrlerr

senin için o fotolardan bi potböri yaptım koydum bidenem

güzelmiş makyajı ne sade ne ağır çok hoş

bu makyajın tüm esprisini ben sana söliim canısım gözün kuyruk kısımlarına gölge ve takma kirrpik ile desteklenmesi ayrıca da beyaz kalem kullanılmış canısım

ben sana bu makyajı yaparım hayatısı

canısım çok teşekkür ederim hayatısımm:)) o senin güzelliğin çiçekliğin

arzu abla çok güzelsin maş. süper makyaj yapıyosun her nekadar videolarını izlesemde beceri işi bu bence ben böyle yapamıyomuyum ne gerçi daha hiiç uğraşmadım bukadar büyüncee yapcaz artıkın :smiley-cool:

ayyyy :lepi: cokkk tesekkr ederimmmm hihoyyyt süpersin muhtesemsinn
beklicemm video cekersen de cok mutlu olurum saolll gönüllerin prensesiiii opuyorumnanaktan :sm_cool:

ablam çk teşekkürler hayatısıımm daha erkense sonr öğrenirsin meleğim boşver şimdi

ayyyy :lepi: cokkk tesekkr ederimmmm hihoyyyt süpersin muhtesemsinn
beklicemm video cekersen de cok mutlu olurum saolll gönüllerin prensesiiii opuyorumnanaktan :sm_cool:

video için bayağı uzun emme bidenem foto eklicem anlatımlı

Videoyaları izlerke baktım ole dalmış gitmişimm. iş yerindeyin bi ton iş birikti.

:asigim: bekliyrmm meraklaaaa opuyorumnanaktan btaneeemizzzzzz

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

kirpik aldım kız bugün senin için vlla uçlara takacam aynı havayı virsin diye

Arzuu cnm wideolarını beklioz yeniii.çok tatlısın..........

canısım sen de çok tatlısın bitanesi

öpüyorum miss kokulu yanaklardan

Videoyaları izlerke baktım ole dalmış gitmişimm. iş yerindeyin bi ton iş birikti.

senin endamını yirim kız o ne güzellik maaşallahh bidenesi yaww uzaktan da olsa gördüm

muradıma erdim bitanesim

ayyyy ayyyy ayyyyy hihoyyyt cok tesekkür ederimmmm,biz kızlar emeklerini asla unutmıycaz ilarzumuzzzzzz

amannn amannn bu ne güzel bir makyajj buğulu bakışlar canım çok hoş yapmışsın bi bursalıdan da böyle bi performans beklenir di yani süslü müyüz ne eline sağlıkkkopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…