Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canoooo gördüümm ŞenizŞeniz

bende sana katılıyorum ilarzu kullandığın ve tavsiye edip etmediğin ürünleri bizimle paylaşırsan sevinirim bende makyaj ürünleri arıyorum

canlar ben size beğendiklerimi beğenmediklerimi yazayım

fondoten olarak mineral fondoten kullanıyorum günlük markası bellapier fiyatı 65-70 civarı mükemmel bi ürün hem fondoten hem pudra hem de nemlendirici görevi görüyor. çok iyi de bir kapatıcı

farlara gelince genelde memnun olduğum özellikle ıslak kullanımda süper verim aldığım carmina markası

cecili de beğeniyorum.

avonun farlarını beğenmiyorum

Sesimin travestiliğinden süpersin

Kesinliklieeeeeebenneyaptımki

a.s.a.s.

çok şekersin ilarzucum valla makyaj videonu izledim ve arkadaşlarımada izlettim valla hemen ilk iş maybelline far aldım birde göz altı kapatıcı alırsam iyi olucak clinique all about eyes concealer düşünüyorum önerirmisin denemesini yaptım 7-8 saat sonra bile hala mükemmel duruyordu

aşkitom izmir perisi ve dier arkadaşı alıntılamışın ama bişey yazmamışsın=)))bende çok yapıyorum onu sonra fark edip cevap yazıyorum hemen:kedi:

tavsiye ederim şekerparesim çünkü ben de onun günlük nemlendiricisi ve göz kremini kullanıyorum çok memnunum

mineral krem allığını da kullanıyorum ondan da memnunum

arkadaşlarına çok selam söle melek suratlılarŞeniz

aşkitom izmir perisi ve dier arkadaşı alıntılamışın ama bişey yazmamışsın=)))bende çok yapıyorum onu sonra fark edip cevap yazıyorum hemen:kedi:

harbiden mi :1shok:

çok zalağım kuzi yaaa

canısı bu bahsettiğin göz cevresi için kapatıcı nemlendirici herbişisini resimleyip göstersene bize neolur ancak öyle aklımda kalır benim...birde tam beyaz renkt kapatıcı bulamıyorum ben yaa yüzüme ne sürsem koyu kalıyor off be arzuu yardım et baadaaaboshayallersmile

selam clinique all about eyes concealer da açık renk var beyaz gibi süper duruyor 7-8 saat kalıyor aynı şekilde fiyat olarak biraz pahalı 10 ml tüpte 50 tl boynerde ama yoğun bir kapatıcı yani çok az kullanmak yetiyor 1 tüp rahat 1 sene gider gibi

sağol tatlım teşekkürler arkadaşlarımında sana çok selamı var tatlış yalnız bihter makyajı konusunda yoğun istek var video için en kısa zamanda bekliyoruz öpüldün alkisalkisalkis

sultanım clinuque mağazasına gidip cilt testi yaptırman lazım benim cildimle senin cilt aynı değil

ben güneş yağı kullanmadan brozlaşırım sen kızarırsın

bu yüzden sana önerecekleri kremler farklı olur canözüm

açık renk kapatıcı da inan hiç bilmiim ben kapatıcı ve baz olarak bellapier kullanıyorum mineralli başka da bişey kullanmıyorum

pahalı ama gerçekten kaliteli için rahat kullanacağın ürünler evet

ay çok saolun kızlar en kısa zamanda almaya çalışacağım...Şeniz

2. makyajdaki fırçanın markası ne acep ? guclubacismile

Çok çok çok güzel olmuş makyaj kaydirigubbakcemile5

gülüm hangi sayfa ilk sayfamı

onu bi belirt ben sana söliimm

ilk makyajımsa güülo dandirik bi fırça idi

innova nın fırçalarını beğeniyorum eğer tavsiye istersen geçen gün aldım çok başarlılı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…