Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzum cıldıne tatlı bır renk varmıs cok hos bu markayı adanada bulabılırmıyım fıyatı nedır acep

için sultanım

sen buralara üşenmeden yazmışsın beni görmek sultanım

ben saa nasıl civap vermem (geç olsada)bilmiyorumkismile

onu da anlatırım gül reçelim sen iste kafamı kıram:hulya:

ilarzum cıldıne tatlı bır renk varmıs cok hos bu markayı adanada bulabılırmıyım fıyatı nedır acep

adanada bilmiyorum ki gül yüzlüm netten belki bulabilrisin ben sana alacaksan bulurum arkadaşımdan gönderirim elinde kalmışsa tabi

kalmamışsa da onun aldığı yerden postalattırırım bebekimbayanssulusmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
süpersin yaa ne diim sana .öldüm gülmekten şunları okuduğumda
bu arada şu sıfatları öğrenme işine devam ediyorum. bıraktım sanma:jeyyar::jeyyar:

adımı değiştirecem sıfatlı arzuŞeniz

sıfat manyaa arzu

sıfatına tükürem arzu aklinialirimsmile

delikafadulden delikafadulden
kendime geldim yahu aklinialirimsmile

ahu gözlüm, fındık burunlum, tatlı dilim, nazar: :totokaşımasmili:)
kız seni yerler, seni ham yapar bu bambular cokacimcoook

ahu gözlüm, birşey daha öğrettin ya bana helal olsun Şeniz.
ben şekilden şekile giriyorum eyeliner çekiminde, kart benzerleri ile çekerken dahil. bir de göz açıkken çekeyim, daha düzgün duracak sanırım. boshayallersmile

yahuşuklu kardeşim, kamera arkasını tercih etmiş ama azıcık sesini duydum başta:1ninca:
ona da bol selamlar, sevgiler...

sana gelince küçük hanım, harikasın, güzelsin, tatlısın, zekisin; daha ne olsun... ah eniştem ah, her konuda şansın yaver gitsin böyle...

arzum, :asigim: :asigim: :asigim:

ilarzu kuzummm nasıl güzelsin öyle su gibi . makyajdan anlamayan ben bile hayran kaldım senin tarzına . bebeğim sayende gözümün üstüne kalem çekme işini biraz geliştirdim ama şunu söylemeden edemeyeceğim makyajsız halin çok daha güzel yaşın sanki 3 4 yaş geri atıyor :) muckss sana hemşerim

valla makyacım gayet hoştu
herbikimseler artık benim makyajı hatırlar
senin anlatımın sağolsun
benim de acemi parmaklarım ellerim:kedi:

ooy senin ben barnaklarına gurban anaammm

kardeşlime de ilk söyleyince bana deli deli baktu çiçeğim:)))

sonra gülmeye başlayınca da hoşuna gitti tabi:)))

bitanecik arkadaşım güzel sözlerinin kaynağının içinin güzelliğinden geldiğini biliyorum. (ne uzun ve karmaşık bi cümle oldu:))

öpüyorum yanakalrdan gül suratlımmŞeniz

ayy hemşomuyuz biz kız bi benzetemedin beni:)))))

canözüm çok teşekkür ederim bitanesi

güzel sölerin için çok teşekkür ederim makyajsız gendini heç beğenmeyen bene az da olsa su serptin meleğimŞeniz

valla makyacım gayet hoştu
herbikimseler artık benim makyajı hatırlar
senin anlatımın sağolsun
benim de acemi parmaklarım ellerim:kedi:

ooh süper olmuş çieğim

sıfatını sevdiğim arzuu cokacimcoook

:roflol::asigim:

Şeniz fındık fıstık sen nerdesin bursada kuzum yav valla ziyaret edesim geldi seni
calıstıgın yer seninse uğrayam
hihoyyyt hihoyyyt

Şeniz fındık fıstık sen nerdesin bursada kuzum yav valla ziyaret edesim geldi seni
calıstıgın yer seninse uğrayam
hihoyyyt hihoyyyt

gül yüzüne gurban olduğum buluşma gününe gidek bursada olur bu aralar veya olmuşsa da buluşak eccem vardı bi de pirensesin uykusuyum da bursalı sanırsam

buluşma ayarlayalım makyaj çiçekleri olarakdan buluşalım gül yüzlüm

ben cumaretsi pazar tatilim:))) öperim

ayyy ayarlayalım bebeim yaa cok memnun olurum evt evt opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ilarzu harikasın kredi kartı ile eyeliner çekimine bayıldım denicem bnde.

bebeim takma kirpik kullanıyormusun özel günlerde
gerci hiç ihtiyacın yok ama bazı makyajlarda harika duruyor
nasıl takılır nasıl cıkarılır rimel sürülürmü sürülürse nası temizlenir
biliyormusun bebetom

takma kirpiği ben gül yüzlüm en yakın arkadaşımın nişanında denedim tek bir parça halinde bütün olarak almıştım arkadaşıma takmaya çalıştım olmadı çok zor takması gözü kırpınca çıktı sonra kuaförde başka bi bayana kirpik eklerken gördüm makyözü onunkiler tek tekti cımbızla alıyor 3-4 tane kıl bir arada zaten yapışkana batırıyor ucunu öyle takıyor

makyaj bittikten sonra yapıyordu beyaz beyaz yapıştıırıcılar gözüküyordu dedim bunlar ne oacak böle dedim

dedi ki onlar kayboluyor biraz durunca gidiyor o beyazlıklar dedi. onun taktığı daha güzel oldu yani sen alacaksan tek parça halinde değil küçük küçük 3-4 kıl bir arada olanlardan al bebeğim

ben talkma kirpiği düğünümde yaapacam melek suratlım çok güzel duruyor bence de

ay tsk ederm bebeim bende merak ediyorum yaa
bazı özel günlerde cok ihtiyac duyuyorum ozaman ben tek tek olanlardan
alıp bi deneme yapıyım birde rimel sürdükten sonra yapıstırıyoruz dimi
üstüne rimel sürmüyoruz yoksa nası cıkarıcaz
boshayallersmile

üstüne rimel sürmüyoruz şekerparesim en son makyaj bittikten sonra takıyordu makyöz.

zaten rimelli gibi o bidenem

selam

ilarzu yine süper makyaj tiyoları vermişsin videolar çekmişsiniz, yarımsaat e yakın video aradıktasonra neyseki bulabildim büyük bir hevesle açtım ama şirket engellemiş izleyemedim :umursamaz:

arzu senin giyim topiğine eklediğin resimleride göremiyorum ben nerden yüklüyorsun, daha önce yüklediğin sitede yükleeee ne olurrrr opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…